VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  

ARCHÍV ÚČASTNÍKŮ MISTROVSTVÍ ČESKÉ A ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY OD ROKU 1976

Databáze obsahují výsledky 449 posádek a 626 jednotlivců


ZPĚT NA NABÍDKU VYHLEDÁVÁNÍ

HISTORICKÁ TABULKA MEDAILISTŮ MČR

  1.   Dvorský Petr (23 b.)             7 x   1. místo             0 x   2. místo             2 x   3. místo
  2.   Poláček Ladislav (23 b.)             6 x   1. místo             2 x   2. místo             1 x   3. místo
  3.   Holman Jaroslav (23 b.)             6 x   1. místo             2 x   2. místo             1 x   3. místo
  4.   Paulů Lada (19 b.)             3 x   1. místo             5 x   2. místo             0 x   3. místo
  5.   Paulů Jaromír (19 b.)             3 x   1. místo             5 x   2. místo             0 x   3. místo
  6.   Velan Zdeněk (19 b.)             3 x   1. místo             4 x   2. místo             2 x   3. místo
  7.   Štípek Pavel (19 b.)             3 x   1. místo             4 x   2. místo             2 x   3. místo
  8.   Budík Ivan (19 b.)             3 x   1. místo             4 x   2. místo             2 x   3. místo
  9.   Kalista Jiří (18 b.)             3 x   1. místo             4 x   2. místo             1 x   3. místo
10.   Dvorský Karel (17 b.)             5 x   1. místo             0 x   2. místo             2 x   3. místo
.
11.   Ludvík Jaromír (15 b.)             2 x   1. místo             4 x   2. místo             1 x   3. místo
12.   Schlindenbuchová Kateřina (14 b.)             4 x   1. místo             0 x   2. místo             2 x   3. místo
13.   Schlindenbuch Petr (14 b.)             4 x   1. místo             0 x   2. místo             2 x   3. místo
14.   Kencl Zdeněk (13 b.)             4 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
15.   Sedláček František (13 b.)             2 x   1. místo             3 x   2. místo             1 x   3. místo
16.   Kašpar Miloš (13 b.)             2 x   1. místo             3 x   2. místo             1 x   3. místo
17.   Kasalý Bohuslav (12 b.)             4 x   1. místo             0 x   2. místo             0 x   3. místo
18.   Trtík Pavel (11 b.)             2 x   1. místo             2 x   2. místo             1 x   3. místo
19.   Sedloň Josef (11 b.)             2 x   1. místo             2 x   2. místo             1 x   3. místo
20.   Dužík Vladimír (11 b.)             1 x   1. místo             1 x   2. místo             6 x   3. místo
.
21.   Pivoňka Josef (11 b.)             0 x   1. místo             5 x   2. místo             1 x   3. místo
22.   Šourek Ivan (8 b.)             2 x   1. místo             1 x   2. místo             0 x   3. místo
23.   Kratochvíl Jiří sen. (8 b.)             1 x   1. místo             2 x   2. místo             1 x   3. místo
24.   Zikmund Aleš (7 b.)             1 x   1. místo             1 x   2. místo             2 x   3. místo
25.   Vlk Milan (7 b.)             1 x   1. místo             1 x   2. místo             2 x   3. místo
26.   Klenák Zdeněk (7 b.)             0 x   1. místo             2 x   2. místo             3 x   3. místo
27.   Mrštík Václav (7 b.)             0 x   1. místo             2 x   2. místo             3 x   3. místo
28.   Čejka Aleš (6 b.)             2 x   1. místo             0 x   2. místo             0 x   3. místo
29.   Strmisková Irena (6 b.)             1 x   1. místo             0 x   2. místo             3 x   3. místo
30.   Strmiska Jan (6 b.)             1 x   1. místo             0 x   2. místo             3 x   3. místo
.
31.   Zdrubecký Radek (6 b.)             0 x   1. místo             2 x   2. místo             2 x   3. místo
32.   Kotinová Veronika (6 b.)             0 x   1. místo             2 x   2. místo             2 x   3. místo
33.   Bureš Jiří (6 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             4 x   3. místo
34.   Kratochvíl Jiří jun. (5 b.)             1 x   1. místo             1 x   2. místo             0 x   3. místo
35.   Janečka Jaroslav (5 b.)             1 x   1. místo             0 x   2. místo             2 x   3. místo
36.   Černý Petr (5 b.)             0 x   1. místo             2 x   2. místo             1 x   3. místo
37.   Radvan Bohuslav (5 b.)             0 x   1. místo             2 x   2. místo             1 x   3. místo
38.   Kotina Pavel (5 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             3 x   3. místo
39.   Zdrubecký Miroslav (5 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             3 x   3. místo
40.   Sokol Luděk (4 b.)             1 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
.
41.   Kuklík Karel (4 b.)             0 x   1. místo             2 x   2. místo             0 x   3. místo
42.   Hlaváček Milan (4 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             2 x   3. místo
43.   Kubíček Jiří (4 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             2 x   3. místo
44.   Kubíčková Simona (4 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             2 x   3. místo
45.   Jonák Jan (4 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             2 x   3. místo
46.   Hostímský Tomáš (3 b.)             1 x   1. místo             0 x   2. místo             0 x   3. místo
47.   Kopeček Pavel (3 b.)             1 x   1. místo             0 x   2. místo             0 x   3. místo
48.   Dužík Václav (3 b.)             1 x   1. místo             0 x   2. místo             0 x   3. místo
49.   Bublík Miroslav (3 b.)             1 x   1. místo             0 x   2. místo             0 x   3. místo
50.   Bartoněk Ivan (3 b.)             1 x   1. místo             0 x   2. místo             0 x   3. místo
.
51.   Zahradníček Miroslav (3 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             1 x   3. místo
52.   Nedvěd Miroslav (2 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             0 x   3. místo
53.   Jarůšek Vladimír (2 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             0 x   3. místo
54.   Rujbr Luděk (2 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             0 x   3. místo
55.   Lisý Jan (2 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             0 x   3. místo
56.   Machačka Karel (2 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             0 x   3. místo
57.   Svárovský Josef (2 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             0 x   3. místo
58.   Vlček Josef (2 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             0 x   3. místo
59.   Nedvěd Stanislav (2 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             0 x   3. místo
60.   Baron Miroslav (2 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             2 x   3. místo
.
61.   Duchek Miroslav (1 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
62.   Vopátek Vladimír (1 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
63.   Kleintová Eva (1 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
64.   Kenclová Zdeňka (1 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
65.   Brázdil Jiří (1 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
66.   Brázdilová Leona (1 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
67.   Hlava Libor (1 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
68.   Hlava Miloš (1 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
69.   Škoda Ivan (1 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo



_____________________________________________________________________________________________________________

vyhledávání v kartách jednotlivců: dle :     PŘÍJMENÍ   nebo    JMÉNA   nebo    BYDLIŠTĚ
_____________________________________________________________________________________________________________

ZOBRAZIT HISTORICKÉ POŘADÍ JEDNOTLIVCŮ   nebo    ZOBRAZIT HISTORICKÉ POŘADÍ POSÁDEK
_____________________________________________________________________________________________________________

ZOBRAZIT POŘADÍ V JEDNOTLIVÝCH ROČNÍCÍCH
_____________________________________________________________________________________________________________

ZOBRAZIT MEDAILISTY MČR
_____________________________________________________________________________________________________________



_________________________________________________________________________________________________________________________