VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  CHCI NAPSAT NOVÝ PŘÍSPĚVEKPoslední příspěvky:
1) Před 2. dny napsal příspěvek Ruda
UKAŽ 3) Před 19. dny napsal příspěvek Janek
UKAŽ
2) Před 13. dny napsal příspěvek matonni
UKAŽ 4) Před 21. dny napsal příspěvek zbyťák
UKAŽ

Poslední reakce na příspěvky:
Před 18. dny kk reagoval na Janek z 29.06.
UKAŽ Před 25. dny Jiří Boudný reagoval na Jiří Boudný z 23.06.
UKAŽ
Před 20. dny kk reagoval na kk z 27.06.
UKAŽ Před 28. dny Tomáš reagoval na michal.g z 21.06.
UKAŽ
Před 22. dny matonni reagoval na clarus8 z 26.06.
UKAŽ Před 30. dny Bedy reagoval na Zdeněk Klenák z 3.05.
UKAŽ
Před 22. dny matonni reagoval na Terka B. z 10.06.
UKAŽ Před 30. dny Raška Ivan reagoval na matonni z 18.06.
UKAŽ

foto
Ruda   17.07.2019 v 01:53   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Kdo pojedete Hodkovice, napište mi, pokud potřebujete ubytování (hotel bývá dost plný) a pokud potřebujete dietní stravu. Mail: Info@ekser.cz
Dík

foto
matonni   6.07.2019 v 20:03   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Prasátko 2019 - poprvé

Přátelé, kamarádi. Prasátko nám chrochtá za zády, dnes nás jedna z náborových posádek načapala při přípravě POMZu, takže máme svědectví, že přípravy probíhají.

Co bude letos jinak:

1) Přejímka nebude na ranči, ale v restauraci u Faustů v Roudnici nad Labem. Parkujte v ulicích Žižkova, Pracnerova, Špindlerova třída. Naopak odpolední dojezd bude na místech vám známých.
2) Prohlídka vývojového centra Buggyra je zajištěna. Přesun z přejímky bude pěší. Průvodcem první skupiny bude David Vršecký, několikanásobný mistr volantu tahačů. Druhou skupinu povede hlavní inženýr vývoje Buggyra Racing.
3) Loni jsme zaznamenali příznivé reakce na koupání v Ohři, proto i letos připravujeme možnost se osvěžit. Počítejte s tím, v rámci pěší části bude možnost občerstvení a vykoupání (bude-li nám přát počasí), plavky, šnorchl a harpunu s sebou.
4) Tradiční závěrečné prasátko bude i letos. Připravujeme drobnou změnu, která zajistí spravedlivou porci i těm, kteří přijedou do cíle později.

Celkový hladký průběh nám usnadníte včasnou registrací a zvýhodněnou platbou na účet, která vám bude potvrzena. Takto platba je vratná v plné výši při zrušení přihlášky do 25. července 2019.

Závěrečná prosba se týká přihlašování – neváhejte s ním. Potřebujeme rozumný čas na zajištění kýt tak, aby se na vás všechny dostalo a nemuseli jste jen olizovat kosti. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás.

foto
Janek   29.06.2019 v 20:44   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Tak máme za sebou první kontrolu trati Mohelnice noc. Všechny vložáky na DZ se pojedou u každé značky jen poprvé, je-li zezadu orezlá, pak i podruhé. Kam dát průjezdky jsme vybírali pečlivě, umístěné budou tak, aby je půlka posádek neviděla vůbec a druhá půlka je blbě opsala. Který plech bude zrušen, který uznán Ano/Ne a u kterého budeme trvat na jeho správnosti, o to budeme házet trojstrannou mincí. Připomínky a protesty HR nepřijímá, počítáme, že se výsledků dočkáme kolem Mikuláše tlacháním na diskusi. Mudr. a HR. dnes říkali, že je to mistrák jednodušší, takže kolem 2000TB bude příděl pro vítěze: Ludvíky, kteří snad jako jediní stihnou přijet 5min před DISKem.
foto
kk   29.06.2019 v 21:05   odpověděl:
Konečně nějaká pozitivní zpráva do toho maglajzu tady.
foto
Jura 4   1.07.2019 v 12:24   odpověděl:
Janek vas tu strasi... Obtiznost? No, rekneme, ze nerozhodne JZ...Uz je jiste, ze Mohelnice zustane verna tradici - pro levne body se sem nejezdi! V noci na vas ceka moc pekna trat, jen to asi pojedete nonstop i s denni soutezi. 125km. Takze se na to poradne vyspete dopredu a bude-li ve startovnim poli jeste nekdo, kdo chodi do prace, tak v pondeli dovolenou!
foto
kk   1.07.2019 v 12:36   odpověděl:
To budou Ludvíci vítězství slavit až do neděle?

foto
zbyťák   28.06.2019 v 15:12   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Nové vlákno pro Claruse,
Ještě se na chvilku ohlédnu za Fulnekem pro Claruse : SPK 44 nebyla zrušena, rozhodli jsme kompromisem ano i ne a už mě n...r.

foto
ZuzanaK   27.06.2019 v 21:31   napsala:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Uveřejnila jsem na "rajče" fotky z Ostravského volantu:
https://aoscz.rajce.idnes.cz/Ostravsky_volant_2019_-_Stredoevropsky_pohar_Moravsky_pohar_Shell_cup


DALŠÍ STARŠÍ PŘÍSPĚVKY           ZPĚT NA NEJNOVĚŠÍ PŘÍSPĚVKY _________________________________________________________________________________________________________________________