VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  CHCI NAPSAT NOVÝ PŘÍSPĚVEKPoslední příspěvky:
1) Před 2 hod. napsal příspěvek kk
UKAŽ 3) Před 17. dny napsal příspěvek kk
UKAŽ
2) Před 7. dny napsal příspěvek Vláďa
UKAŽ 4) Před 25. dny napsal příspěvek Duža
UKAŽ

Poslední reakce na příspěvky:
Před 32 min. kk reagoval na kk z 24.01.
UKAŽ Před 27. dny Duža reagoval na Nika z 28.12.
UKAŽ
Před 9. dny 5r3 reagoval na Duža z 30.12.
UKAŽ Před 28. dny PetrM reagoval na Mirek L. z 24.12.
UKAŽ
Před 16. dny Zbyťák reagoval na kk z 7.01.
UKAŽ Před 28. dny kk reagoval na Duža z 24.12.
UKAŽ
Před 25. dny Ludvík Prášil reagoval na Vláďa z 19.12.
UKAŽ Před 41. dny Klenák Zdeněk reagoval na PetrM z 7.12.
UKAŽ

foto
Tomáš   4.06.2018 v 18:50   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Dužo, tabulka MČR celkem: Za co dostali Boudní penalizaci 30 míst ve třetím kole?
foto
Duža   4.06.2018 v 19:49   odpověděl:
Asi jsem nevěřil, že mohli být tak dobří ! Už je to OK.
foto
michal.g   4.06.2018 v 22:21   odpověděl:
A já myslel, že přetáhli večerku!

foto
MirekP   4.06.2018 v 11:27   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Právě jsem odeslal pohled z bedny a tak ještě pár slov do diskuze. Soutěž byla perfektní, v cíli nebylo co připomínkovat, takže není moc o čem psát. Možná se hodí diskuze o mostech a nebo o otáčení šipek. Třeba si někdo vzpomene a o něčem se chvíli budeme bavit. Teď mě napadlo, že možná výkazy by se měly napříště vždy psát od shora dolů.
foto
Jiří Boudný   4.06.2018 v 13:35   odpověděl:
Řekl bych, že soutěž byla dobrá, ale k Mírově, že v cíli nebylo co připomínkovat se může ledacos dodat. Pokud myslel jen noční část tak v ní bylo určitě méně drobnůstek, než ve dne. Nás na konci startovního pole pouze zdržovali "domácí" fandové AOSu, kteří nám na některých místech zcela zatarasili trasu soutěže, či odnesli plechy, takže jsme celé bloky jeli z druhé strany, nebo bez průjezdek.
foto
MirekP   4.06.2018 v 13:44   odpověděl:
No, je pravda, že domorodci na nás koukali místy nelibě, nějaká paní rozhazovala rukama na zahrádce a to jsme ji nijak neomezovali, neprášili a neškodili. Protože jsme jeli mezi prvními, tak jsme se s nějakými přímými vyjádření nevole nesetkali. Kromě samozřejmě popelnic za krámem v noci, ale tam jsme se otočili hned za SPK.
foto
Nika   4.06.2018 v 17:23   odpověděla:
Teda to je rychlost, už je pohled z bedny... já kysnu od včerejšího rána do teď v práci...ani nevim, jestli zvládnu nyní dojet dom a neusnout u toho, takže na pohled z bedny se netěšte.. to ted nedám a bojím se, abych dojmy z tratě nezapomněla, než se k tomu dostanu..
Celkově ale sdílím úplně stejné pocity jako Mirek - obě kola se mi líbila, povedené fintičky, na mnohé jsme se nachytali.I na ty již použité před lety! A stejně jako Mirek i já si v denní části do teď nadávám za mnoho úplně zbytečných chyb z mé strany Jo, kdybych bývala udělala o jednu míň... no na kdyby se nejezdí. Ve dne jsem taky trochu bojovala s 50kou mapou - jo byla přesná, ale fakt blbě se mi luštila - už mám ale předpis na silnější brýle
Přestože si za "výkon" v denní části budu ještě dlouho nadávat, tak pořadatele musím pochválit, postarali se o povedenou soutěž, v podstatě bez chyb a i přes množství kategorií a účastníku a problémy s počítacím programem i překvapivě hladký průběh. Děkujeme
foto
R.A.   5.06.2018 v 09:21   odpověděl:
Jirkovi nerozumím, ve dne nikdo s ničím nepřišel. A to nevím ani o domorodcích. Snad jen v noci ukradli tři plechy v Černovicích a zátaras v Jenči u SPK 82, u SPK 41 objet kontejnery snad ani nestojí za řeč. Na možnost ztráty plechů jsem upozorňoval na rozpravě a za domorodce se omlouvám, ale já je tam opravdu neposílal. Jaké bloky jste tedy jezdili z druhé strany?

Moc děkuji za hodnocení od Míry a Verči, od těchhle dvou vedoucích posádek MČR to potěší nejvíc.

Při vyhlašování jsem zapomněl zmínit a poděkovat Pavlu Kopečkovi, který nám lehce pomáhal s výkazy a za odměnu se ještě přiznal, že ten jeho je blbě vyhodnocenej a šli o dvě místa dolů. Standa podobně po opravě času šel dolů o jedno místo. A tak to má být u všech automaticky. Díky.

foto
Klenák Zdeněk   1.06.2018 v 15:01   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Jedu na soutěž do Tišnova. Neměl by někdo k zapůjčení navigaci, aby tam byla obrazovka větší než na telefonu. Díky.
foto
Jirka Kozel   4.06.2018 v 09:37   odpověděl:
To jsou kamarádi, viď. Nikdo se nehlásí. Já ti ji přivezu v pátek ke Karlovi, tedy jestli je živej, pač psali, že Dobříš smetly kroupy. Sice to už bude asi pozdě, ale aspoň se budeš moct radovat, jakou jsi mohl mít krásnou navigaci.

foto
zbyťák   31.05.2018 v 08:51   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Pepo,hlučinčani na Tebe nezapomenou.
foto
Jura 2   31.05.2018 v 09:48   odpověděl:
Ba ba, i ja vzpominam.Pepu jsem mel rad, byli jsme od sebe jen pres kopec, takze jsme z pohledu republiky patrili do jednoho kouta...Pamatuju si, ze na Hella rallye se mu vzdycky libilo...Neda se nic delat. Nicmene Pavel Henner a kluci Wagnerovi by klidne s nama na start jeste mohli!!!

foto
PetrM   31.05.2018 v 08:10   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Někdo tady sliboval nějaké pokyny pro zítřek v Tišnově a v sobotu v Hodoníně u Kunštátu. A kde nic tu nic.....
Já teda z dosavadních informací moc moudrej nejsem. Jen že přijedu bez přejímky někam a pojedu odtamtud kdy budu chtít první noční etapu za světla.
Nebo je to jinak?
foto
R.A.   31.05.2018 v 10:33   odpověděl:
Vydrž, napřed musím dodělat trať. A chápeš to dobře, takže ty pokyny vidím že jsou zbytečný a ušetřím čas.


DALŠÍ STARŠÍ PŘÍSPĚVKY           ZPĚT NA NEJNOVĚŠÍ PŘÍSPĚVKY _________________________________________________________________________________________________________________________