VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  CHCI NAPSAT NOVÝ PŘÍSPĚVEKPoslední příspěvky:
1) Před 2. dny napsal příspěvek Jiří Boudný
UKAŽ 3) Před 5. dny napsal příspěvek kk
UKAŽ
2) Před 2. dny napsal příspěvek zbyťák
UKAŽ 4) Před 6. dny napsal příspěvek Jura 4
UKAŽ

Poslední reakce na příspěvky:
Včera v 19:50 Eddie75 reagoval na Jiří Boudný z 24.03.
UKAŽ Před 16. dny Duža reagoval na michal.g z 7.03.
UKAŽ
Před 2. dny Zbyťák reagoval na zbyťák z 24.03.
UKAŽ Před 18. dny kk reagoval na Mirek L. z 4.03.
UKAŽ
Před 3. dny Ruda reagoval na kk z 21.03.
UKAŽ Před 23. dny Zdeněk Klenák reagoval na Jiří Boudný z 3.03.
UKAŽ
Před 5. dny kk reagoval na Jura 4 z 20.03.
UKAŽ Před 23. dny PetrM reagoval na PetrM z 27.02.
UKAŽ

foto
PetrM   4.06.2018 v 22:09   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Jak poznamenal Míra, v roce 2012 v dubnu se tady jel MP a STEP. A druhá noční etapa se velmi nápadně podobala té třetí denní teď. A co jsem si pamatoval z té doby před čtyřmi lety? Nic moc, jen že si nemám otáčet šipku projetou v protisměru (takže 4x SPK 1 jsem měl dobře) a pak (ale to už byla jiná etapa), že v Lysicích na náměstí odbočka vlevo je do vrat. A v Crhově v detailu byla tehdy SPK 20 stejně jako letos. A teď jsem zmastil Olešnici víc, protože tehdy jsem na náměstí přehlédnul zákaz vjezdu (bylo to v noci) a bylo to jen za 100 TB. Teď jsem zákaz nepřehlédnul ale špatně jsem vyhodnotil kratší návrat, jel jsem k mlékárně a bylo to za 280 TB!! WTF!! Takže poučení skoro žádné.
Teď ale mám několik otázek k současné soutěži. Oboje v D1, kde jsem hned na začátek sežral skvělé reálné R se zákazem vjezdu do 30 km/h:
1) obec Tasovice, za bodem T. Jak píše i Míra, tak mě cesta vyhodí z mapy u hospody a mám jet po chycení se mapy zpět. Jak mě mohla ta cesta vyhodit, když jsem se po mapové měl v pohodě vrátit zpátky?
2) obec Zbraslavec a fuflík v mapě, kterej jsem asi špatně naměřil, objel COOP a nebral SPK 38. Tam je v reálu objezdový čtvereček jenom jeden, tak jak se to mělo jet? A ta SPK na hlavní?
Jinak se mi to moc líbilo, den i noc a byla to paráda. Až na moje hrubé omyly!!!
A mou vítězkou celého víkendu je Dáša Drobíková a její vyděšený výraz v ČK2, co tam děláme, když jsme tam přijeli na konci D2 omylem místo do ČK1 !!! Stálo nás to asi 10 minut na čase…. Splést si časovku, to se mi ještě nikdy nepodařilo…..
foto
MirekP   4.06.2018 v 23:06   odpověděl:
AD1) Tak to mi trochu taky vrtá hlavou, možná kdyby byl zákaz z hlavní.
foto
R.A.   5.06.2018 v 09:06   odpověděl:
1) Takto vypadá soutisk s fotkou v Tasovicíh https://www.imgup.cz/image/LO4K
Tzn. obrubník mě stáhne doleva, dole se chytnu na mapu, točím pravá, v rohu pravá, pak mě zase stáhne obrubník doleva a na konci není kam jet tak mě to vyhodí tou dírou ven na mapu.

2) Jedu, naměřím odbočení doleva, v reálu tam nic není, nebo max nějaký vrata, vyhodí mě to z mapy, po 30 metrech jsem zase na mapě a pokračuju dál, po dalších 90 metrech se dá objet plech 38, ale to už mám mapu jen rovně a tak v klidu pokračuji po hlavní.

A čas letí, takže 2012 je už 6 let.
foto
PetrM   5.06.2018 v 11:37   odpověděl:
Díky za odpověď která mě ale moc neuspokojila.
ad1) dle té fotky je jasné. jak jsi to myslel, my to narvali rovnou mezi ty obrubníky a hledali plech schovanej nahoře pod strání. A nebyl tam....Ale nemají být na kreslené mapě náhodou jen existující komunikace? To dle toho soutisku moc nejsou..... Ale to bylo jen za 100 TB....
ad2) ano, moje chyba, neměřil jsem a nenaměřil jsem. Ale když vidím, co bych viděl, kdybych naměřil, tak bych s tím měl asi na místě dost problém, že tohle je fuflík v mapě....
Pokus o odkaz na mapy.cz....
https://mapy.cz/zakladni?x=16.5283740&y=49.4840986&z=18&pano=1&pid=48032729&yaw=4.744&fov=1.257&pitch=0.071&source=muni&id=6189&q=Lysice

No a pletu si roky, čtyři nebo šest, sorry jako, prostě mládnu
foto
MirekP   5.06.2018 v 11:38   odpověděl:
Ad1) No, já jsem Tasovice projel tak, že jsem přes ten obrubník přejel jako na to parkoviště, protože jsem si řekl, že ten zoubek se moc nedá do padesátky vykreslit. Tak se jezdí stará padesátka. Pak jsem hledal na parkovišti u hasičárny plechy, ale ty tam nebyly, a tak jsem jel dál. A to měl asi na mysli asi i PetrM. Samozřejmě, že si tu křižovatku můžu vyložit jak říkáš ty, že to odbočení na parkoviště bylo nemapový. Je to možná hodně tvrdý ale proč ne. Já jsem k tomu jen přidal poznámku, že kdyby tam byla značka zákaz vjezdu, bylo by to zcela jasný ve výkladu. Ale jestli bych to pak zajel a nebo někdo jiný, to je ve hvězdách.
foto
R.A.   5.06.2018 v 11:57   odpověděl:
ad1) Mezi ty obrubníky je kolmá pravá, víc jak kolmá levá, tam tě přeci bez ničeho v mapě nemůžu cpát. Mapy byly dle prováděcích pokynů všechny originální, navíc bez neexistujících vyústění. I bez toho je dle Řádů kreslená mapa označená "kreslená" a kopie "kopie", takže co není označeno je originál, kde může být naprosto cokoliv.

ad2) Opět viz. druh mapy, mezi vyústěními v křižovatkách si mohu kreslit co chci, dokonce na to byl i grafický příklad v prováděčkách. A zatáčka v mapě opravdu není neexistující vyústění. Dokážete si představit, jak by pak mohla být v mapě neexistující komunikace? Jedině volná čára v poli, bez křížení s čímkoliv.
foto
PetrM   5.06.2018 v 20:07   odpověděl:
A už jsem doma. My totiž nedostali žádné prováděčky. Při přejímce pouze stravenky...............
foto
R.A.   5.06.2018 v 21:07   odpověděl:
To je to dvojjazyčný, co mám pocit, že jsem ti dával do ruky nahoře na parkovišti. Ondra to měl na autě, a bylo to vylepený i dole v restauraci i v Hodoníně, jak tam byly na konci ty tři značky.
foto
PetrM   5.06.2018 v 21:27   odpověděl:
U hřbitova jsi mi dal jen plánky JZ a ZZ. Ale to je moje chyba, měl jsem se po prováděčkách shánět. I když na výsledku by to asi nic nezměnilo....

foto
Tomáš   4.06.2018 v 18:50   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Dužo, tabulka MČR celkem: Za co dostali Boudní penalizaci 30 míst ve třetím kole?
foto
Duža   4.06.2018 v 19:49   odpověděl:
Asi jsem nevěřil, že mohli být tak dobří ! Už je to OK.
foto
michal.g   4.06.2018 v 22:21   odpověděl:
A já myslel, že přetáhli večerku!

foto
MirekP   4.06.2018 v 11:27   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Právě jsem odeslal pohled z bedny a tak ještě pár slov do diskuze. Soutěž byla perfektní, v cíli nebylo co připomínkovat, takže není moc o čem psát. Možná se hodí diskuze o mostech a nebo o otáčení šipek. Třeba si někdo vzpomene a o něčem se chvíli budeme bavit. Teď mě napadlo, že možná výkazy by se měly napříště vždy psát od shora dolů.
foto
Jiří Boudný   4.06.2018 v 13:35   odpověděl:
Řekl bych, že soutěž byla dobrá, ale k Mírově, že v cíli nebylo co připomínkovat se může ledacos dodat. Pokud myslel jen noční část tak v ní bylo určitě méně drobnůstek, než ve dne. Nás na konci startovního pole pouze zdržovali "domácí" fandové AOSu, kteří nám na některých místech zcela zatarasili trasu soutěže, či odnesli plechy, takže jsme celé bloky jeli z druhé strany, nebo bez průjezdek.
foto
MirekP   4.06.2018 v 13:44   odpověděl:
No, je pravda, že domorodci na nás koukali místy nelibě, nějaká paní rozhazovala rukama na zahrádce a to jsme ji nijak neomezovali, neprášili a neškodili. Protože jsme jeli mezi prvními, tak jsme se s nějakými přímými vyjádření nevole nesetkali. Kromě samozřejmě popelnic za krámem v noci, ale tam jsme se otočili hned za SPK.
foto
Nika   4.06.2018 v 17:23   odpověděla:
Teda to je rychlost, už je pohled z bedny... já kysnu od včerejšího rána do teď v práci...ani nevim, jestli zvládnu nyní dojet dom a neusnout u toho, takže na pohled z bedny se netěšte.. to ted nedám a bojím se, abych dojmy z tratě nezapomněla, než se k tomu dostanu..
Celkově ale sdílím úplně stejné pocity jako Mirek - obě kola se mi líbila, povedené fintičky, na mnohé jsme se nachytali.I na ty již použité před lety! A stejně jako Mirek i já si v denní části do teď nadávám za mnoho úplně zbytečných chyb z mé strany Jo, kdybych bývala udělala o jednu míň... no na kdyby se nejezdí. Ve dne jsem taky trochu bojovala s 50kou mapou - jo byla přesná, ale fakt blbě se mi luštila - už mám ale předpis na silnější brýle
Přestože si za "výkon" v denní části budu ještě dlouho nadávat, tak pořadatele musím pochválit, postarali se o povedenou soutěž, v podstatě bez chyb a i přes množství kategorií a účastníku a problémy s počítacím programem i překvapivě hladký průběh. Děkujeme
foto
R.A.   5.06.2018 v 09:21   odpověděl:
Jirkovi nerozumím, ve dne nikdo s ničím nepřišel. A to nevím ani o domorodcích. Snad jen v noci ukradli tři plechy v Černovicích a zátaras v Jenči u SPK 82, u SPK 41 objet kontejnery snad ani nestojí za řeč. Na možnost ztráty plechů jsem upozorňoval na rozpravě a za domorodce se omlouvám, ale já je tam opravdu neposílal. Jaké bloky jste tedy jezdili z druhé strany?

Moc děkuji za hodnocení od Míry a Verči, od těchhle dvou vedoucích posádek MČR to potěší nejvíc.

Při vyhlašování jsem zapomněl zmínit a poděkovat Pavlu Kopečkovi, který nám lehce pomáhal s výkazy a za odměnu se ještě přiznal, že ten jeho je blbě vyhodnocenej a šli o dvě místa dolů. Standa podobně po opravě času šel dolů o jedno místo. A tak to má být u všech automaticky. Díky.

foto
Klenák Zdeněk   1.06.2018 v 15:01   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Jedu na soutěž do Tišnova. Neměl by někdo k zapůjčení navigaci, aby tam byla obrazovka větší než na telefonu. Díky.
foto
Jirka Kozel   4.06.2018 v 09:37   odpověděl:
To jsou kamarádi, viď. Nikdo se nehlásí. Já ti ji přivezu v pátek ke Karlovi, tedy jestli je živej, pač psali, že Dobříš smetly kroupy. Sice to už bude asi pozdě, ale aspoň se budeš moct radovat, jakou jsi mohl mít krásnou navigaci.

foto
zbyťák   31.05.2018 v 08:51   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Pepo,hlučinčani na Tebe nezapomenou.
foto
Jura 2   31.05.2018 v 09:48   odpověděl:
Ba ba, i ja vzpominam.Pepu jsem mel rad, byli jsme od sebe jen pres kopec, takze jsme z pohledu republiky patrili do jednoho kouta...Pamatuju si, ze na Hella rallye se mu vzdycky libilo...Neda se nic delat. Nicmene Pavel Henner a kluci Wagnerovi by klidne s nama na start jeste mohli!!!


DALŠÍ STARŠÍ PŘÍSPĚVKY           ZPĚT NA NEJNOVĚŠÍ PŘÍSPĚVKY _________________________________________________________________________________________________________________________