VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     UČEBNICE     POKYNY  
CHCI NAPSAT NOVÝ PŘÍSPĚVEKPoslední příspěvky:
1) Před 2. dny napsal příspěvek michal.g
UKAŽ 3) Před 7. dny napsal příspěvek kk
UKAŽ
2) Před 6. dny napsal příspěvek Jura 3
UKAŽ 4) Před 10. dny napsal příspěvek Duža
UKAŽ

Poslední reakce na příspěvky:
Včera v 17:04 Igor reagoval na michal.g z 29.09.
UKAŽ Před 9. dny kk reagoval na Duža z 21.09.
UKAŽ
Před 2. dny ZdenekJ reagoval na Jura 3 z 25.09.
UKAŽ Před 11. dny Simča reagovala na Jura 3 z 20.09.
UKAŽ
Před 2. dny Arzit reagoval na Ludvík Prášil z 19.09.
UKAŽ Před 12. dny kk reagoval na Jura 3 z 18.09.
UKAŽ
Před 3. dny kk reagoval na kk z 24.09.
UKAŽ Před 13. dny Vláďa reagoval na Ludvík Prášil z 16.09.
UKAŽ

foto
PetrM   4.12.2019 v 09:36   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
K Mostu nikdo nic nepíše (ani pochvaly a ani rozčilování – všichni byli asi nadšeni z ranního sněhu) a tak já aspoň trochu přispěju takovým drobným pohledem. Hlavně teda chválím, i když jsme to zmastili!!
V noci bylo jasně poznat, že 1.etapa měla jiného autora. Otočný plech na vratech u nádraží v Bečově byl výbornej!! Měly ho skoro všechny posádky…. Finta s dodatkovou tabulkou DZ Hlavní silnice se stává oblíbenou. Ale tady před Líšnicí nesmyslně umístěná DZ nahnala mnoho posádek doleva do bahna na pole a autor si s ní nehrál ale v další dědině (v Nemilkově) už jo – ach jo! No a že měla ZM šest různých částí (na dvou listech) mi zas tolik nevadilo.
Ve druhé etapě se po závodě rozpoutalo téma „OBRUBNÍKY“. Ty bych z Řádů vyhodil navíc tady to nebyl obrubník ale tři schody. Třetí etapa byla taková pro nakupující – samá parkoviště u nákupních center. Jen jsme hledali reálné vložákové L v Zahradní ulici a našli ho do ulice Albrechtické. Dojeli jsme až k DZ slepá ulice a tam to šlo doleva na hodně široký chodník. Tak jsme si projeli celou Albrechtickou nahoru po chodníku až na zúžený profil nahoře. A taky jsme tam potkali dost posádek, které stejně jako my pochopily, že tudy ne…
Ve dne dobrý, na úvod jsme sežrali výbornou fintu s nájezdem na reálnou SM. A pak se nám líbil průjezd bahňákem z Čepiroh do Komořan. Hezká krajina, kde žijou ropáci? Potom už nebylo nikomu vidět žádné startovní číslo na boku. A koleje nekoleje. Se zadáním tohoto typu podmínky a jejím přerušení vložákem stále nesouhlasím. Dle mého nezapomínám, že už jsem mezitím byl v jiné kótě – tady to není druhá nejkratší cesta.
Ve druhé etapě neobvyklý ale řádový řetěz políček v ITI s označením Sever. Pak jsme si jako jediní projeli cvičně SM1, která měla špatně zadanou kótu na úvod. A brali SPK 22. Sídliště Janov je fakt pěkné. No a na konci povedený konec SM2 s ještě nevyneseným detailem kóty 291. Třetí etapa už byla taková odpočinková, jen jsme sežrali fintu s kótou se stejným číslem ale jiným umístěním v ZM a plánku.
No a zázemí bylo super – restaurace příjemná stejně jako obsluha. Jen to pivo mě neoslovilo…. Takže ještě jednou chválím a těším se na Ludvíkovic „pohled z bedny“.
foto
Zdeněk Klenák   9.12.2019 v 13:33   odpověděl:
Především se omlouvám všem za chyby, které se vyskytly a které pramenily z nedostatečné kontroly, ale už na to nebyl čas. Všechny chyby padají na mou hlavu. Jsem v dost složité a nepříjemné osobní situaci (někteří z vás ví) a na přípravu soutěže jsem vůbec neměl myšlenky a energii, takže jsem nakonec byl rád, že jsem to přežil. K Petrovi:
N1- aby hlavní silnice v Líšnici vedla na polní cestu vlevo, tak to si myslím, že je blbost. V Nemilkově se mně to taky nelíbilo a před soutěží jsem to Vaškovi říkal, ale protože byl on hlavní rozhodčí, tak byla obhajoba průjezdu na něm a navíc jsem byl šťastnej, že tu etapu postavil, tak jsem nemohl moc protestovat Obecně se mně moc nelíbí to využívání (někdy spíše zneužívání) DZ
N2- obrubníky. Ta věta je v Řádech špatně. Dostala se tam proto, že nás někdo nutil jet přes obrubník někam kam auta vůbec nejezdí, tak jsme to chtěli ošetřit a toto je výsledek. Nemůžeme jet někam kam se běžně jezdí, protože je tam obrubník třeba 3 mm Formulaci musíme změnit.
N3- do Albrechtické jste vjet nemohli, sám píšeš, že jste jeli po chodníku. Před slepou je přechod, takže jste museli jet po přechodu na chodník, to je přece blbost Zde je situace: https://goo.gl/maps/3j1MFU5KJQMVoptMA
D1- nájezd na reálnou SM, i Ty jsi to použil na svém posledním mistráku. Tady mně to dalo ale hodně práce, aby vše fungovalo. Podmínka "při průjezdu do sudých kót uvedených v průjezdu iti projeď vždy alespoň 1x lichou kótu a alespoň 1x most" mně také připadala jasná a nechtěl jsem po vložáku ji jet celou znovu, ale protestní komise rozhodla, že jednoznačně musím vše jet znovu Když už, tak bych se spíše přikláněl k řešení ano i ne.
D2- špatně uvedená kóta na začátku SM. Jsem blbej no, viz text v úvodu.
D3- odpočinková etapa ano, ze Záluží do Mostu je to skoro 10 km a nic po cestě, ale body se tam nějaké nabrat daly. Kdybyste zajeli tu fintu s kótou v plánku a mapě, tak byli jediní čistí Mimochodem i tento fígl si použil na svém mistráku, i když ty kóty nebyly tak blízko u sebe
Zázemí snad bylo dobrý, trochu dražší, ale ukončení sezony bylo myslím důstojné (alespoň co se týká ubytování, zázemí a stravy).
foto
PetrM   9.12.2019 v 20:55   odpověděl:
foto
MirekP   9.12.2019 v 20:55   odpověděl:
Ahoj,
N1 - ta hlavní v Nemilkově se mi zdála správně do jednosměrky, základní tvar tam seděl.Jinak by to nebylo zcela jednoznačný a chtělo by to tam nějak ošetřit. Souhlasím s Vaškem.
N2 - souhlasím se změnou formulace nejezdit či jezdit přes obrubník. Je to stejný jako zdvojování značek. Když to je pro ostatní řidiče jasný a jednoduchý, měli bychom to chápat stejně.
D3 - tak ta odpočinková etapa nás stála mistra, tak nevím.
foto
R.A.   9.12.2019 v 22:35   odpověděl:
A co ta Líšnice? Jsem si to našel a přijde mi to jako jasná otočná u lesa.

foto
Nika   1.12.2019 v 21:41   napsala:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Ahojky, my Vám všem děkujeme za gratulace - ty internetové níže, i za ty osobní včera
Také všem včerejším účastníkům děkuji za pěknou oslavu, hlavně i za oslavu toho čtvrtku - ve čt nebyl čas ani chuť slavit, byla hlavně úleva... radost přišla až později a i díky Vám - že, jste mi to v sobotu opakovaně připomínali, a měli z toho se mnou radost - jsem to pořádně oslavila!
Byl to s váma všema krásnej večer! DĚKUJI!!!

foto
michal.g   30.11.2019 v 23:09   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Tak mi napadlo, není náhodou v historii AOS Verča první navigátorkou, která vyhrála mistrák?
Ještě jednou Verče i Radkovi velká gratulace!
foto
Duža   1.12.2019 v 00:27   odpověděl:
Katka Schlindenbuchová byla mistrem celkem 4x, ale to jestli se nepletu byla řidička. A kdysi dávno byla mistrem Irena Strmisková.
Taky gratuluji oběma k titulu mistrů ČR !
foto
michal.g   1.12.2019 v 09:13   odpověděl:
nj, Lada už má taky 3 tituly, ale taky jako řidička...
foto
R.A.   1.12.2019 v 10:04   odpověděl:
No hezký, velká gratulace nové královně A celá bedna jsou smíšené posádky, to už nemůže být náhoda. Koukám, že o titulu rozhodla Mírova noční nepovedená zručka, to asi nebyl rád.
4.-7. místo taky pěkně našlapaný

foto
Lole   30.11.2019 v 23:02   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
MČR pěkná bitva o rozdělení bedny Gratuluji nové Jedničce k první jedničce

foto
VláďaŽ   30.11.2019 v 20:50   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Tak Zima 2019, na kterou se těším, začne za 6 dní, 3 hodiny, 10 minut, 59,58,57,... vteřin a v 1 etapě už jsou 4 borci s cigárkem?!
foto
Duža   30.11.2019 v 20:52   odpověděl:
To jsem Já ! Kontroluji jestli jsou všechny cesty průjezdné


ZPĚT na 1. stránku -9 -8 -7 -6 -5 -4 -3 -2 -1 0 < 1 > 2 3 4 5 6 7 8 9 10
_________________________________________________________________________________________________________________________