VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     UČEBNICE     POKYNY  
CHCI NAPSAT NOVÝ PŘÍSPĚVEKPoslední příspěvky:
1) Včera v 16:28 napsal příspěvek michal.g
UKAŽ 3) Před 6. dny napsal příspěvek kk
UKAŽ
2) Před 5. dny napsal příspěvek Jura 3
UKAŽ 4) Před 9. dny napsal příspěvek Duža
UKAŽ

Poslední reakce na příspěvky:
Před 6 hod. Igor reagoval na michal.g z 29.09.
UKAŽ Před 8. dny kk reagoval na Duža z 21.09.
UKAŽ
Včera v 21:04 ZdenekJ reagoval na Jura 3 z 25.09.
UKAŽ Před 10. dny Simča reagovala na Jura 3 z 20.09.
UKAŽ
Včera v 11:11 Arzit reagoval na Ludvík Prášil z 19.09.
UKAŽ Před 11. dny kk reagoval na Jura 3 z 18.09.
UKAŽ
Před 2. dny kk reagoval na kk z 24.09.
UKAŽ Před 12. dny Vláďa reagoval na Ludvík Prášil z 16.09.
UKAŽ

foto
ZdenekJ   7.12.2019 v 19:27   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Otázka na admina (VD). Kdo je SuperMartas ?
foto
Duža   7.12.2019 v 20:03   odpověděl:
Netuším a nemám jak zjistit. Navíc jsem ani nenašel žádný jeho příspěvek. Snad se ozve, kdo je.
foto
matonni   7.12.2019 v 20:19   odpověděl:
Ale odkaz na jeho stránky je hned na úvodní stránce po kliknutí na žluté pole: "Internetová soutěž ZIMA 2019 již začala"
foto
Bartma   7.12.2019 v 20:43   odpověděl:
Já mohu posloužit pouze informací, kdo je DementMartas
foto
Duža   7.12.2019 v 21:31   odpověděl:
Aha !!! Už vím. To je autor Scriptu na odpočet času. Když jsi na odpočet kliknul, přesměrovalo tě to na jeho stránky.
foto
R.A.   8.12.2019 v 11:01   odpověděl:
Asi nefunguje časovač na Zimní diskuzi. Napřed jsem myslel, že to ukazuje jen nové příspěvky a ne reakce, ale teď už je tam i nový příspěvek a stále to stojí. Každopádně by bylo dobrý, aby to když tak už ukazovalo poslední reakci.
foto
Duža   8.12.2019 v 14:08   odpověděl:
Časovač uzavřené diskuze jsem opravil. Ukazuje poslední pohyb v dané diskuzi.
foto
R.A.   10.12.2019 v 00:55   odpověděl:
Zázraky jako vždy na počkání. A co takhle, že by u těch smajlíků byl každý mail jenom jednou a měl tam vždy jen toho nejlepšího smajlíka. Postupně by se to pak přelévalo doleva. Když to tam čtu v té již plnící se diskuzi, jak se na to jde systémem nejmenších čtverců, tak z těch výsledků není vůbec jasné, jestli to jezdí 20 lidí a nebo 100. To co tam je teď je taky zajímavý, tak to druhý by mohlo být třeba pod tím v závorce
foto
Duža   10.12.2019 v 09:46   odpověděl:
Petře, pokud bude nějaké příště, tak příště to tak udělám. Teď to již nejde. Ale přidal jsem na hlavní stránku, nad autory etap, alespoň počet přihlášených soutěžících.

foto
Mirek L.   7.12.2019 v 13:40   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Účastníci Zimní školy smyků jezdili dnes na Džbánu. Kdo nekontroloval kalendář, chyběl. Změna termínu zaskočila i jednoho pořadatele. Všichni jezdci společně ve větru stavěli kuželky a slalom někteří jeli mezi živými kužely. Jménem pořadatelů děkujeme za pomoc. Skončil tím i čtyřkolový seriál o Pražský Džbán. Pokud BESIP nezkrachuje, pojede se příští rok druhý ročník. Doufáme, že s větší účastí.

foto
R.A.   7.12.2019 v 00:48   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Koukám, že tu nejsem jediný nedočkavec. Mají to moc hezký kluci
foto
clarus8   7.12.2019 v 02:02   odpověděl:
No asi je to nad moje síly.Zacyklil jsem se a nemohu dál.
foto
R.A.   7.12.2019 v 10:29   odpověděl:
Chyby tam nejsou, ale není tam moc záchytných bodů, takže jsi asi něco zdupal někde předtím, a pak můžeš jezdit další pasáž někde úplně jinde.
foto
Nika   7.12.2019 v 11:03   odpověděla:
Se máte. Já práce tak nejdriv zitra pojedu..
foto
clarus8   7.12.2019 v 14:08   odpověděl:
Jak tu Zimu tedy jet? Po čuchu či dle řádů? Hned první křižovatka řádům odporuje. ( bod M/3-4)
foto
Duža   7.12.2019 v 15:18   odpověděl:
Zdeňku, bohužel se zde nesmí napovídat. Měl jsem s tím začátkem taky problém. Pokračoval jsem až po nápovědě autora. Opravdu to není v rozporu s tím odstavcem řádů, který uvádíš. No holt, je to "Zima" od kvalitních autorů.
foto
R.A.   7.12.2019 v 16:36   odpověděl:
Právě tvá znalost řádů by ti měla naopak pomoct.
foto
Bartma   7.12.2019 v 19:13   odpověděl:
Až se mně někdo na jaře zeptá, proč jsem se nezúčastnil ZIMY 2019, asi mu nevysvětlím, že jsem se jí účastnil! Mnohokrát. Intenzívně, zodpovědně, s nebývalým nasazením... S využitím všech znalostí a zkušeností Bohužel někde dělám něco blbě na přejezdu mezi startem a první křižovatkou.
Ale hlavně mi nenapovídejte, to bych si fakt připadal jak dement
foto
Duža   7.12.2019 v 19:56   odpověděl:
Pozítří si můžeš napovědět sám. Asi se budeš divit, že jsi na to nepřišel.
foto
Bartma   7.12.2019 v 20:04   odpověděl:
Já se divím prakticky neustále
foto
kk   7.12.2019 v 21:49   odpověděl:
to Bartma a jistě i další: taky stojím a čumím ... A hlavně okolo nejede nikdo, abych se mohl svézt.
foto
Bartma   7.12.2019 v 22:27   odpověděl:
Já už ze zoufalství pročítám řády... No jak na zimu ještě netuším, ale dočetl jsem se tady o nějaké PODMÍNCE, a že cituji: "musí mít mapové řešení, tj. musí být zadána tak, aby její řešení nevedlo posádky do mapově slepé komunikace". Konec citace. Tak se mi vrátila vzpomínka na Most a odbočení do toho nepokračujícího fousu v křižovatce s (myslím lichou) kótou.. To je právě ten důvod, proč jsem Šimonovi řekl, ať to nadjede, aby tam mohl odbočit, ale neodbočoval do mapově slepé komunikace. Bylo mi po závodě vysvětleno, ale abych řekl pravdu, nechápu to ani za mák..
foto
Mirek L.   8.12.2019 v 00:20   odpověděl:
Nezoufejte, když jsem na to přišel já, tak to nemůže být nic světoborného.
foto
R.A.   8.12.2019 v 13:59   odpověděl:
Karle bacha, ani se nenaděješ a budeme startovat do druhé etapy, tak se nechytni za špatnýho.

foto
PetrM   4.12.2019 v 09:36   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
K Mostu nikdo nic nepíše (ani pochvaly a ani rozčilování – všichni byli asi nadšeni z ranního sněhu) a tak já aspoň trochu přispěju takovým drobným pohledem. Hlavně teda chválím, i když jsme to zmastili!!
V noci bylo jasně poznat, že 1.etapa měla jiného autora. Otočný plech na vratech u nádraží v Bečově byl výbornej!! Měly ho skoro všechny posádky…. Finta s dodatkovou tabulkou DZ Hlavní silnice se stává oblíbenou. Ale tady před Líšnicí nesmyslně umístěná DZ nahnala mnoho posádek doleva do bahna na pole a autor si s ní nehrál ale v další dědině (v Nemilkově) už jo – ach jo! No a že měla ZM šest různých částí (na dvou listech) mi zas tolik nevadilo.
Ve druhé etapě se po závodě rozpoutalo téma „OBRUBNÍKY“. Ty bych z Řádů vyhodil navíc tady to nebyl obrubník ale tři schody. Třetí etapa byla taková pro nakupující – samá parkoviště u nákupních center. Jen jsme hledali reálné vložákové L v Zahradní ulici a našli ho do ulice Albrechtické. Dojeli jsme až k DZ slepá ulice a tam to šlo doleva na hodně široký chodník. Tak jsme si projeli celou Albrechtickou nahoru po chodníku až na zúžený profil nahoře. A taky jsme tam potkali dost posádek, které stejně jako my pochopily, že tudy ne…
Ve dne dobrý, na úvod jsme sežrali výbornou fintu s nájezdem na reálnou SM. A pak se nám líbil průjezd bahňákem z Čepiroh do Komořan. Hezká krajina, kde žijou ropáci? Potom už nebylo nikomu vidět žádné startovní číslo na boku. A koleje nekoleje. Se zadáním tohoto typu podmínky a jejím přerušení vložákem stále nesouhlasím. Dle mého nezapomínám, že už jsem mezitím byl v jiné kótě – tady to není druhá nejkratší cesta.
Ve druhé etapě neobvyklý ale řádový řetěz políček v ITI s označením Sever. Pak jsme si jako jediní projeli cvičně SM1, která měla špatně zadanou kótu na úvod. A brali SPK 22. Sídliště Janov je fakt pěkné. No a na konci povedený konec SM2 s ještě nevyneseným detailem kóty 291. Třetí etapa už byla taková odpočinková, jen jsme sežrali fintu s kótou se stejným číslem ale jiným umístěním v ZM a plánku.
No a zázemí bylo super – restaurace příjemná stejně jako obsluha. Jen to pivo mě neoslovilo…. Takže ještě jednou chválím a těším se na Ludvíkovic „pohled z bedny“.
foto
Zdeněk Klenák   9.12.2019 v 13:33   odpověděl:
Především se omlouvám všem za chyby, které se vyskytly a které pramenily z nedostatečné kontroly, ale už na to nebyl čas. Všechny chyby padají na mou hlavu. Jsem v dost složité a nepříjemné osobní situaci (někteří z vás ví) a na přípravu soutěže jsem vůbec neměl myšlenky a energii, takže jsem nakonec byl rád, že jsem to přežil. K Petrovi:
N1- aby hlavní silnice v Líšnici vedla na polní cestu vlevo, tak to si myslím, že je blbost. V Nemilkově se mně to taky nelíbilo a před soutěží jsem to Vaškovi říkal, ale protože byl on hlavní rozhodčí, tak byla obhajoba průjezdu na něm a navíc jsem byl šťastnej, že tu etapu postavil, tak jsem nemohl moc protestovat Obecně se mně moc nelíbí to využívání (někdy spíše zneužívání) DZ
N2- obrubníky. Ta věta je v Řádech špatně. Dostala se tam proto, že nás někdo nutil jet přes obrubník někam kam auta vůbec nejezdí, tak jsme to chtěli ošetřit a toto je výsledek. Nemůžeme jet někam kam se běžně jezdí, protože je tam obrubník třeba 3 mm Formulaci musíme změnit.
N3- do Albrechtické jste vjet nemohli, sám píšeš, že jste jeli po chodníku. Před slepou je přechod, takže jste museli jet po přechodu na chodník, to je přece blbost Zde je situace: https://goo.gl/maps/3j1MFU5KJQMVoptMA
D1- nájezd na reálnou SM, i Ty jsi to použil na svém posledním mistráku. Tady mně to dalo ale hodně práce, aby vše fungovalo. Podmínka "při průjezdu do sudých kót uvedených v průjezdu iti projeď vždy alespoň 1x lichou kótu a alespoň 1x most" mně také připadala jasná a nechtěl jsem po vložáku ji jet celou znovu, ale protestní komise rozhodla, že jednoznačně musím vše jet znovu Když už, tak bych se spíše přikláněl k řešení ano i ne.
D2- špatně uvedená kóta na začátku SM. Jsem blbej no, viz text v úvodu.
D3- odpočinková etapa ano, ze Záluží do Mostu je to skoro 10 km a nic po cestě, ale body se tam nějaké nabrat daly. Kdybyste zajeli tu fintu s kótou v plánku a mapě, tak byli jediní čistí Mimochodem i tento fígl si použil na svém mistráku, i když ty kóty nebyly tak blízko u sebe
Zázemí snad bylo dobrý, trochu dražší, ale ukončení sezony bylo myslím důstojné (alespoň co se týká ubytování, zázemí a stravy).
foto
PetrM   9.12.2019 v 20:55   odpověděl:
foto
MirekP   9.12.2019 v 20:55   odpověděl:
Ahoj,
N1 - ta hlavní v Nemilkově se mi zdála správně do jednosměrky, základní tvar tam seděl.Jinak by to nebylo zcela jednoznačný a chtělo by to tam nějak ošetřit. Souhlasím s Vaškem.
N2 - souhlasím se změnou formulace nejezdit či jezdit přes obrubník. Je to stejný jako zdvojování značek. Když to je pro ostatní řidiče jasný a jednoduchý, měli bychom to chápat stejně.
D3 - tak ta odpočinková etapa nás stála mistra, tak nevím.
foto
R.A.   9.12.2019 v 22:35   odpověděl:
A co ta Líšnice? Jsem si to našel a přijde mi to jako jasná otočná u lesa.

foto
Nika   1.12.2019 v 21:41   napsala:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Ahojky, my Vám všem děkujeme za gratulace - ty internetové níže, i za ty osobní včera
Také všem včerejším účastníkům děkuji za pěknou oslavu, hlavně i za oslavu toho čtvrtku - ve čt nebyl čas ani chuť slavit, byla hlavně úleva... radost přišla až později a i díky Vám - že, jste mi to v sobotu opakovaně připomínali, a měli z toho se mnou radost - jsem to pořádně oslavila!
Byl to s váma všema krásnej večer! DĚKUJI!!!


ZPĚT na 1. stránku -9 -8 -7 -6 -5 -4 -3 -2 -1 0 < 1 > 2 3 4 5 6 7 8 9 10
_________________________________________________________________________________________________________________________