VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  CHCI NAPSAT NOVÝ PŘÍSPĚVEKPoslední příspěvky:
1) Před 26. dny napsal příspěvek matonni
UKAŽ 3) Před 33. dny napsal příspěvek matonni
UKAŽ
2) Před 32. dny napsal příspěvek matonni
UKAŽ 4) Před 43. dny napsala příspěvek ZuzanaK
UKAŽ

Poslední reakce na příspěvky:
Před 26. dny JardaH reagoval na matonni z 25.06.
UKAŽ Před 60. dny clarus8 reagoval na clarus8 z 21.05.
UKAŽ
Před 30. dny matonni reagoval na matonni z 19.06.
UKAŽ Před 61. dny Vláďa reagoval na Temia z 21.05.
UKAŽ
Před 33. dny matonni reagoval na matonni z 18.06.
UKAŽ Před 72. dny clarus8 reagoval na matonni z 9.05.
UKAŽ
Před 59. dny Duža reagoval na Temia z 22.05.
UKAŽ Před 76. dny Vláďa reagoval na Temia z 4.05.
UKAŽ

foto
Eddie75   18.09.2017 v 11:37   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Děkujeme mnohokrát všem do Kladna za parádně uspořádaný závod!
Trasa byla fajn, na moji premiéru na pravé židli tak akorát Myslím, že i můj táta, který se tohoto všeho účastnil zcela poprvé, pochopil, co pořád s těma závodama blbnem...
Díky moc a už se těším na další ročník!
P.S.: na tu vaši gulášovou polívku jsem se těšil snad už od loňska... nezklamali jste!

foto
Jura 4   13.09.2017 v 20:19   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Pratele, kamaradi (a vy vsichni ostatni ),
trat je nachystana, vybrani kuchari pripraveni, bila pani na Bouzove v pozoru, ksiltovky k dispozici a... soutezici NIGDE! Aktualne je 17 prihlasenych posadek v sume ve vsech kategoriich, coz je na jubilejni 9.rocnik docela malo! Do ted jsme na HR nebyli pod 30... Takze pospeste na starz, nez se zavrou brany! Pro 17 statecnych se nam to stavet nechce! V pripade demonstrativniho nezajmu, ktery zde zatim panuje, ulozime soutez do supliku, at nam uzrajete! Na zdravi!

foto
Klenák Zdeněk   11.09.2017 v 16:49   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Zvažujeme, že bychom zařadili poslední soutěž v roce (MČR družstev) i do Shell cupu v divizi Čechy. Bylo by to rozumné nejen kvůli tomu, že Shell cup pojede řada posádek z Čech, ale bylo by to takové hezké zakončení sezony, kde by se vyhlašovaly všechny seriály. Byli bychom ale neradi, aby nás někdo napadl, že zasahujeme do již schváleného kalendáře a tak se raději ptám (zejména posádek bojujících o celkové vítězství příp. o bednu), nemáte proti tomu nějaké námitky? Počet započítávaných soutěží bychom nechali stejný tj. 4

foto
Duža   11.09.2017 v 16:19   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Spustil jsem přihlašování na Mistrovství ČR v AOS družstev.
Protože je podmínkou, že každé družstvo musí mít minimálně jednu posádku, která splňuje kritéria účasti v Shell cupu je jisté, že po těchto posádkách bude veliká poptávka.
Využijte možnost v přihláškách a nabídněte svoji posádku jako volnou !
foto
R.A.   11.09.2017 v 16:51   odpověděl:
Určitě jste to mysleli takto? Jakože jakákoliv pohárová posádka, která nejela 5 let mistrák?
foto
Nika   11.09.2017 v 18:53   odpověděla:
Kladenské posádky (st.č. 2 a 3) hledají do družstva shelláckou posádku!
Hlásí se někdo??
Jako bonus za dobrý výsledek nabízíme zaplacení startovného za celé družstvo + uhrazení ubytování před soutěží z pátku na sobotu v Hlučíně
Upozornění: dle sdělení Zbyťáka je třeba se o nocleh přihlásit brzo, moc míst již není.

V případě zájmu mě kontaktujete - nika.ko@seznam.cz
foto
Nika   11.09.2017 v 19:08   odpověděla:
K příspěvku RA - no to má Peťa pravdu, to by shell mohla jet posádka Holman - Schindler, nebo Klasovi nebo jiní poháristé.... to je trochu divné, ne? Shell bych dala prostě čísla nad 100...
I když dle pokynů všichni výše jmenovaní a jiní splňují kritéria pro účast v Shell cupu...
Co organizátoři MČRD na to?
foto
Duža   11.09.2017 v 22:30   odpověděl:
To asi nikoho nenapadlo ! Mohl bych startovat i já se Sokolem, či Schlindenbuchovi, nebo Janečka s Baronem. To určitě nechceme. Požádám Výkonný výbor o rychlé vyjádření k omezení tímto směrem.
Každopádně je záměr do každého družstva dostat někoho z letošních Shelláků !!
foto
R.A.   12.09.2017 v 10:24   odpověděl:
Teda už ani Verča nezvládne napsat R.A.
Jinak Jarda by asi startovat nemohl, je tam napsáno "nestartoval v MČR", což určitě jako náhradník někdy startoval. Dřív tam bývalo: "neměl licenci" a tím se neřešili náhradnící.
Pro start do Shellu je to asi jedno, tam se asi nikdo takovej nepohrne, ale na ty družstva by to mělo být nějak specifikováno lépe, ale nebude to úplně jednoduchý, protože jak píše Duža, tak je spousta lidí, kteří nemají žádný číslo. Leda na tvrdo jen ti co nejeli nikdy mistrák ani pohár a je to.


foto
Nika   12.09.2017 v 11:24   odpověděla:
No tak promiň R.A. Dyť ti tak neříkám nikdy, co se divíš?
foto
R.A.   17.09.2017 v 11:21   odpověděl:
Kraken byl vypuštěň a už máme první přihlášená družstva ve složení, která jsem očekával. Vzhledem k tomu, že jsou přímo z pořádajícího AMK, tak to úplně nevypadá, že by pořadatel nevěděl co dělá. To budou mít radost, jestli nastane nějaká změna. A jestli nenastane, tak pro změnu shelláci, kteří asi letos dost ostrouhají.
foto
Duža   17.09.2017 v 13:14   odpověděl:
Na můj dotaz odpověděli jen dva členové výboru AOS. Ostatní buď nemají zájem nebo čas. V těchto dvou odpovědích píšou, že věří, že pro každou z aktivních posádek minulosti splňujících kriteria Shell, by start v družstvu na místě posádky ze Shellu, byl minimálně nemorální.
Kouknul jsem na přihlášené družstva z Hlučína a asi máš na mysli Jindru Machálka, který v minulosti jezdil v MČR. Roman Czyž to asi být nemůže, protože se již několik let se objevuje v Moravské části Shell cupu. Nebo někdo jiný?
Myslím, že jednotlivé družstva AMK Hlučín sestavuje Zbyťák a některé posádky o své nominaci ještě ani neví. Snad tento problém uzavře výkonný výbor - já už více pro to udělat nemůžu.
foto
R.A.   17.09.2017 v 13:52   odpověděl:
Lumír přeci taky jezdil mistrák. Já proti tomu nic nemám, pokud to takto bude nastaveno. Ale myslel jsem si, že shell cup a pak potažmo toto místo ve družstvu, je pro posádky které jezdí první, druhou, maximálně třetí, čtvrtou sezónu vůbec. Z Moravy nejezdí mistrák skoro nikdo, takže pohárových posádek splňujících stávající kritéria máme mraky. Jde o to, to jasně nadefinovat, ať pak na místě nejsou nějaké problémy, že startuje ten a ten. Nechat něco na tom co je morální a co ne, není úplně ideální. Něco bude jasně nemorální, něco míň a kde bude ta hranice? Ber to už jako tlak na výbor a ne na sebe.
foto
Jarda H   17.09.2017 v 19:49   odpověděl:
to RA .. řešením je možná definice, místo " posádku, která splňuje kritéria účasti v Shell cupu " ,dát , kdo nikdy neměl VT v AOS ......Stejně tak bych to nastavil i pro účast na soutěžích Shellu. Pět let je taky pěkná blbost.
foto
PetrM   17.09.2017 v 21:28   odpověděl:
Kdo dneska mimo letité soutěžící ví, co je to VT???
foto
Jarda H   18.09.2017 v 07:56   odpověděl:
minimálně všichni členové komise. ale pojmenováním není podstatné, prostě kdo někdy jel jako NOMINOVANÝ mistrák ,tak nikdy už nemůže startovat ve škeblích.

foto
Nika   8.09.2017 v 14:05   napsala:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Cena města Kladna 2017
Potřebovala bych od Vás všech info, co si dáte k obědu

Oběd je domluven v Hospodě na Mýtince v Knovízi - v rámci urychlení (aby se včas startovalo do odpoledne) nebude na výběr z celého jídelního lístku - předvybrali jsme 2 jídla a prosím, z těch si vyberte - bud svíčková, nebo kuřecí řízek s bramborem, cena obojího 99Kč/porce
Slíbila jsem provozovateli, že dopředu nahlásím počty porcí, by na nás byly připraveni, když nám jde o rychlost "odbavení".
Přihlášeným jsem poslala email, prosím o odpovědi.Pokud by se ještě někdo přihlašoval, tak rovnou k přihlášce do poznámky uvádějte i co si dáte k obědu. Díky moc!


DALŠÍ STARŠÍ PŘÍSPĚVKY           ZPĚT NA NEJNOVĚŠÍ PŘÍSPĚVKY _________________________________________________________________________________________________________________________