VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     UČEBNICE     POKYNY  CHCI NAPSAT NOVÝ PŘÍSPĚVEKPoslední příspěvky:
1) Před 178. dny napsal příspěvek clarus8
UKAŽ 3) Před 259. dny napsal příspěvek jardah
UKAŽ
2) Před 212. dny napsal příspěvek Vláďa
UKAŽ 4) Před 304. dny napsal příspěvek Bartma
UKAŽ

Poslední reakce na příspěvky:
Před 238. dny michal.g reagoval na jardah z 6.02.
UKAŽ Před 359. dny fáza reagoval na matonni z 14.10.
UKAŽ
Před 250. dny Bartma reagoval na Bartma z 23.12.
UKAŽ Před 400. dny Bartma reagoval na Terka B. z 16.09.
UKAŽ
Před 280. dny clarus8 reagoval na PetrM z 6.12.
UKAŽ Před 400. dny VítekM. reagoval na matonni z 15.09.
UKAŽ
Před 357. dny kk reagoval na Jirka Křivánek z 20.10.
UKAŽ Před 452. dny matonni reagoval na matonni z 26.07.
UKAŽ

foto
PetrM   16.07.2019 v 17:00   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Oznamuji, že ti výherci CLUB SMART bodů za 1.pololetí 2019, u kterých znám číslo CLUB SMART karty, by měli mít tento týden připsány vysoutěžené body. Na kartě by měly být body vidět tak do 4 dnů. Blahopřeji výhercům!!!
foto
clarus8   16.07.2019 v 23:15   odpověděl:
Za posádku 111 děkuje
Klár
Dnes mi to firma Shell dala na vědomí.

foto
matonni   6.07.2019 v 20:04   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Prasátko 2019 - poprvé

Přátelé, kamarádi. Prasátko nám chrochtá za zády, dnes nás jedna z náborových posádek načapala při přípravě POMZu, takže máme svědectví, že přípravy probíhají.

Co bude letos jinak:

1) Přejímka nebude na ranči, ale v restauraci u Faustů v Roudnici nad Labem. Parkujte v ulicích Žižkova, Pracnerova, Špindlerova třída. Naopak odpolední dojezd bude na místech vám známých.
2) Prohlídka vývojového centra Buggyra je zajištěna. Přesun z přejímky bude pěší. Průvodcem první skupiny bude David Vršecký, několikanásobný mistr volantu tahačů. Druhou skupinu povede hlavní inženýr vývoje Buggyra Racing.
3) Loni jsme zaznamenali příznivé reakce na koupání v Ohři, proto i letos připravujeme možnost se osvěžit. Počítejte s tím, v rámci pěší části bude možnost občerstvení a vykoupání (bude-li nám přát počasí), plavky, šnorchl a harpunu s sebou.
4) Tradiční závěrečné prasátko bude i letos. Připravujeme drobnou změnu, která zajistí spravedlivou porci i těm, kteří přijedou do cíle později.

Celkový hladký průběh nám usnadníte včasnou registrací a zvýhodněnou platbou na účet, která vám bude potvrzena. Takto platba je vratná v plné výši při zrušení přihlášky do 25. července 2019.

Závěrečná prosba se týká přihlašování – neváhejte s ním. Potřebujeme rozumný čas na zajištění kýt tak, aby se na vás všechny dostalo a nemuseli jste jen olizovat kosti.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás.

foto
Terka B.   27.06.2019 v 20:42   napsala:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Zdravím, je tu někdo, kdo jel v sobotu shell a jede i prasátko?
Pár věcí z doma nedokážu domyslet nebo si přiřadit logicky průjezd :)
Děda to samozřejmě má, ale např ty prohozene průjezdky s odbočením a výjezdy z konce SM jsem neak z papíru nepobrala
Díky

foto
matonni   23.06.2019 v 23:13   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Děkuji všem posádkám, které se zúčastnily Plotice v Polepech. Ještě větší poděkování patří těm několika posádkám, které se nebály a překročily svůj stín, protože z náborové sekce přestoupily do vod neznámých, shellových. Doufám, že jsme je moc neodradili a zůstanou nám věrni. Těšíme se na ně v srpnu na Prasátku, v září v Hodkovicích ...

A ještě házím jeden červený hadr do placu. Námět, k jehož sepsání mne donutila zkušenost z proběhlé soutěže:

Pro nás alespoň trochu znalé je struktura tohoto webu známá a víme, kam sáhnout pro informace. Avšak pro neznalé je nalezení všech souvisejících informací k jedné soutěži skoro nadlidský úkol. Někde je přihláška, někde jsou propozice (nedej Bůh, aby se jel současně pohár a shell, to se propozice objeví jen v jedné sekci a naprosto stejně je to s prováděčkami, případně druhými prováděčkami a nějakou aktualitou např. ohledně dopravy, stravy, ubytováním, atd.). Já vím, mohu tyto stránky zaplnit a duplikovat informace i do sekce začátečníků, ale mnoho se nezmění.
Mám proto jiný návrh, o jehož realizaci mám představu, jen neumím posoudit proveditelnost. Představuji si, že by zveřejňované informace měly možnost umístění atributu z přednastaveného výběru (např. Drevníky, Prasátko, Mohelnice / ČP, MČP, SC) a např. v kalendáři či na úvodní stránce, u špendlíku "Nejbližší soutěže" by se po jednom kliku nabídly odkazy na všechny vztahující se dokumenty k dané soutěži a konkrétní soutěžní kategorii. Samozřejmě si umím představit, že přidáním nového dokumentu s příslušným atributem se automaticky odešle zpráva / email přihlášené posádce a budeme mít mnohem větší jistotu, že se to posádky dozví.

Co na to ostatní? Co si o tom myslí Duža? A co na to Jan Tleskač?
foto
Duža   24.06.2019 v 08:25   odpověděl:
Díky za námět. Už jsem o něčem podobném taky uvažoval. Pokusím se realizovat.

foto
matonni   17.06.2019 v 10:39   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Je sobota ráno, už se jen převaluji v posteli a pomalu se chystám vstát. Rozjímání nad nadcházejícím dnem mi přeruší telefon s dotazem, kde že je ta přejímka?!?! Po krátkém váhání jsem pochopil vtip, ale bohužel špatný vtip. Opravdu jsme měli o týden dřív jednu nejmenovanou posádku v Polepech na přejímce. Trvali na kávě, čaji a párku v souladu s propozicemi a tak jsme je přivítali, pohostili, nasmáli se a probrali vánoční desetiminutovku. Prý i kolem toho letiště v Roudnici projeli bez problémů A ke všemu se nenechali odradit a za týden přijedou znovu.

A ještě využívám tohoto příspěvku k upozornění. Máme změnu v organizaci: propozice nejsou aktuální, čtěte prováděcí pokyny!! Zručka nebude mezi dopoledním a odpoledním kolem, ale ráno ještě před přejímkou. Díky a těšíme se na vás. Prý bude pršet. Prý.DALŠÍ STARŠÍ PŘÍSPĚVKY           ZPĚT NA NEJNOVĚŠÍ PŘÍSPĚVKY _________________________________________________________________________________________________________________________