VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     UČEBNICE     POKYNY  
CHCI NAPSAT NOVÝ PŘÍSPĚVEKPoslední příspěvky:
1) Včera v 21:29 napsal příspěvek matonni
UKAŽ 3) Včera v 20:49 napsal příspěvek Jiří Boudný
UKAŽ
2) Včera v 21:07 napsal příspěvek Duža
UKAŽ 4) Včera v 12:28 napsal příspěvek Duža
UKAŽ

Poslední reakce na příspěvky:
Včera v 22:06 matonni reagoval na matonni z 29.11.
UKAŽ Před 11. dny michal.g reagoval na Nika z 19.11.
UKAŽ
Včera v 21:16 VláďaŽ reagoval na Duža z 29.11.
UKAŽ Před 11. dny Janek reagoval na Janek z 19.11.
UKAŽ
Včera v 21:09 Pavel_K reagoval na Duža z 29.11.
UKAŽ Před 14. dny kk reagoval na Lole z 10.11.
UKAŽ
Před 8. dny Ruda reagoval na matonni z 20.11.
UKAŽ Před 14. dny Zdenek Klenák reagoval na Klenák Zdeněk z 16.11.
UKAŽ

foto
matonni   4.06.2020 v 12:25   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Plotice, Plotička

1) Chtěl bych vyjasnit situaci ohledně přihlášených posádek z vyšších soutěží. Bodově pojedou mimo základní soutěž, zda jim vytvoříme zvláštní kategorii či zda hned na začátku obdrží nějaký bodový balík ještě nevím, ale rozhodně nebudou zasahovat do pořadí shelláckých posádek. Jejich přihlášení proběhlo po předchozím dotazu, zda si mohou zajet soutěž bez nároku na pořadí a odměny. Pokud má ještě někdo zájem, klidně se přihlašte, ale už neumím zasáhnout do ubytování v kempu.
2) Nabízím ubytování se soboty na neděli v místě vyhlášení - v Kulturním domě Polepy. Dvoulůžkové pokoje s vlastním WC a sprchou, osoba á 200 Kč
3) After party proběhne v sobotu večer ve Sportcentru Hoštka, kde máme zamluvené dvě bowlingové dráhy. Přivítáme další zájemce na neformální pokec a společné odreagování.
4) Některé posádky mají zaplaceno, vy ostatní mi můžete udělat radost a zaplatit. Došlou platbu vám po přijetí na účet potvrdím.

foto
Vláďa   3.06.2020 v 22:55   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
To Kladeňáci - v souvislosti s rychlejším uvolňováním opatření koronaviru, než se na konci dubna očekávalo, neuvažujte o organizačních úpravách propozic vaší soutěže?
Děkuji!
foto
michal.g   3.06.2020 v 22:58   odpověděl:
Přesně Vláďo, chtěl jsem napsat to samé. Bylo by fajn si po té dlouhé době moct zase v klidu se všemi pokecat...
foto
PetrM   4.06.2020 v 14:49   odpověděl:
Kam spěcháte? Doplňky propozic včetně prostoru soutěže mají přijít tejden před soutěží.... Nechte Verče trochu času!
foto
Nika   4.06.2020 v 15:58   odpověděla:
Ahoj klucí (holky taky),
jasně, že nad tím uvažujeme... je to ale trochu scifi
Nejdřív jsme nevěděli, jestli soutěž vůbec bude (no trochu jsem doufala, že ne...), pak se teda udělal scénář bez jídla, a s omezením kontaktů na minimum. Podle toho se i udělala trať. A teď to změnit, je právě to scifi... nebudu předělávat týden před startem trať, aby vedla na AMK nebo do hospody. A ještě horší je sehnat hospodu, kam byste si třeba přejeli..
Někde řekneš, máme 70 lidí na oběd - a v hospodě řeknou: "jste se zbláznili, my musíme udržovat náký blbý rozestupy, ubrali jsme židle, naprosto nemožné obsloužit tolik lidí"....

Pak hospoda, kde jsem už v minulosti byli a má velký sál, a ptala jsem se tam už před koronou - tak ty zas chtějí 8000 za pronájem sálu, tak tedy zas já říkám "jste se zbláznili...", a stejně s rozestupy mezi židlemi, bychom se tam taky nevešli...

Takže vydržte, právě dneska máme schůzi, abychom se o tom pobavili - řešíme, zda a jak zajistit nějaký bufet, nebo jestli platí varianta bez jídla... ještě nevím

Jediné podmínky, co jsem pro pořádání sportovních akcí našla je toto: do 300 osob, roušky a dodržovat rozestupy a na místě přítomná nádoba s dezinfekcí na ruce.
Toť vše.
Proč oboje - roušky i rozestupy - se mě neptejte, já to nevymyslela.

Tak dneska se o tom pobavíme, ale asi zůstaneme u původní varianty - start i konec venku (počasí nám má dle předpovědi přát), protože v budově AMK nedokážeme dodržet 2m rozestupy při zahájení/ vyhlášení, už takhle byste se tam sotva vešli, a kdyby jste měli sedět ob 2 židle, tak vůbec...
Myslím, že zákaz vystupování je již opravdu zbytečný v tuto dobu a klidně si s rouškou a rozestupem 2m pokecejte , ale asi zůstane start dle nějakého času, těžko byste se tam vešli vši na ten plac, když většinu prostoru zabere trať JZ. Na konci už tam bude volno, tak nechte pokec na konec.
Jo ty roušky si vemte - to myslím vážně - je to opruz, ale je to v nařízení pro pořádání akcí a nebudu se s nějakým měšťákem dohadovat ani platit pokutu.

Tak dočkejte času, jak říkám dnes schůze, zítra sloužím, tak info na webu očekávejte v sobotu. Zatím papa
foto
Vláďa   4.06.2020 v 18:04   odpověděl:
To Verča: díky za objasnění, mě ani tak nešlo o tu hospodu ( a už proboha ani o změnu tratě), ale spíše uvolnění jak napsal Michal. Prostě možnost si jen tak pokecat. S hospodama to je OUVEJ všude. Není šance a na setkání je potřeba sportovní hala s pořádným ozvučením.
Každopádně díky!

To Petr: No šáááák, už zbývá tejden!!!
foto
clarus8   4.06.2020 v 18:09   odpověděl:
jj hospoda netřeba v tomto divným času, jde o pokec v cíli
změna trati taky ne

foto
R.A.   31.05.2020 v 10:55   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Gratulace Vláďovi, po druhé nápovědě dost dobrý Mně uteklo vystavení třetí nápovědy o pár hodin a myslel jsem si, že to bylo zásadní, podobně jako loni. Takhle mě to alespoň nemusí mrzet, protože po druhé jsem ještě vůbec netušil. Asi se na to chtělo podívat i trochu z geografického hlediska.
Samozřejmě díky matonnimu za další zábavu
foto
Vláďa   31.05.2020 v 23:24   odpověděl:
Velmi moc děkuji za gratulaci, aspoň jsem si zajistil pro letošek nějaké prvenství, když ta ostatní visí tak vysoko.
foto
LIBUNA   1.06.2020 v 06:34   odpověděl:
Vláďo, taky ti gratuluju a přeju prvenství i ve výsledcích, protože vyřešit ty indicie bylo těžší než ty nejlepší finty v koronaaos. V termínu Prasátka zrovna jedeme na dovolenou, jinak bych ti přijel dělat konkurenci.

Já jsem ty indicie pojal z jiného pohledu, protože jsem netušil, že je Terezín kousek od Řípu a že má k němu Matonni citový vztah 🙂
1) Ferdinand: jeho KRÁLOVSKÁ výsost korunní princ, následník trůnu...
2) Milada KRÁLOVÁ (proč by jinak nenapsal Horáková)
3) Svatopluk Henke: v cyklistice KRÁL vrchařů
4) 3 nejvýznamnější města Španělského KRÁLOVSTVÍ
5) Komárno: *1440 Ladislav Pohrobek, KRÁL Uherský a Český.

Napadly ty královské souvislosti ještě někoho?
foto
matonni   1.06.2020 v 08:04   odpověděl:
to Libuna:
no musím uznat, že když tvoji konstrukci čtu, tak dává smysl a máme štěstí, že na Prasátko nemůžeš. To by mne asi tížilo špatné svědomí. A na příště to bude chtít buďto nějakou rozhodčí doložku nebo ustanovení o tom, že musíš pochopit svého autora
A odpověď na tvoji otázku je prostá: byl jsi jediný, zatímco Terezín tipovala většina z vás.
Trochu mne zarazil ten "citový vztah", původně jsem jej úplně zavrhl. Jenže zrovna v sobotu jsem po Terezíně jezdil na kole a vysvětloval kamarádům princip zaplavení pevnosti vodou z Ohře, kterou kvůli tomu přeložili o kus vedle a tak musím uznat, že na tom vztahu něco bude. Jen jsem o tom do dneška nevěděl.
foto
Vláďa   1.06.2020 v 23:06   odpověděl:
Děkuji i ostatním za gratulace a mě to tak těžké letos nepřipadalo, to loni to bylo horší, nevěděl jsem za jaký konec to uchopit. Pomohla mi druhá nápověda a znalost prostoru Podřipského prasátka.
Navíc na Terezín mám doposud velmi čerstvé vzpomínky (Prasátko 2016), kdy jsem při zručce naposledy v životě běžel stovku jako za mlada na plnej ceres, než mi prasknul vaz pod stehnem. Naštěstí to tehdy dopadlo dobře, na to, že jsem nejdříve ani nemohl vstát a ani stát. Procházku městem jsem odpajdal (2,5 km) a večer ve špitále dostal takovou menší koňskou. A v životě jsem neměl takovou podlitinu jako po tomhle zážitku. Však jistě mnozí ještě pamatují.
foto
Vláďa   1.06.2020 v 23:11   odpověděl:
To Libuna: bravo k Tvým logickým vývodům a asi to byla jen náhoda, že se to takto sešlo. Myslím, že tímto pohledem to nepojal nikdo. A tento způsob by byl pro případ správné odpovědi velmi těžký. Tak to mám štěstí, že jedeš na dovolenou.
foto
matonni   2.06.2020 v 03:25   odpověděl:
Ať žije král Vladimír. Jeho odpověď přišla 2. května, zatímco tip od Libuny 23. května.
foto
R.A.   2.06.2020 v 11:49   odpověděl:
LIBUNA o tom asi moc přemýšlel, my ostatní googlili
Každopádně ty jeho první 4 super, ale trochu tam skřípe pátá nápověda, která to má všechno rozčísnout. Předpokládám, že v každým druhým větším městě zemřel nějakej král, takže volba zrovna Komárna by byla taková zvláštní. Ale chápu, že tam už jen potřeboval toho krále dostat, než ho dostat z toho

foto
matonni   25.05.2020 v 21:05   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK

Čas letí jako bláznivý, já nechytím ho, ani vy.


Úryvek z textu Pavla Kopty přesně charakterizuje současné období plné změn a zvratů.
Chci poděkovat všem, kteří se včas zaregistrovali na Plotici i náborovou Plotičku a zároveň bych chtěl pozvat i ty váhající. Do konce května nám Město Úštěk garantuje kapacity ubytování a zvýhodněnou cenu, avšak i jejich ochota vyčkávat má své meze, což se dá v době zvýšené poptávky po tuzemských kapacitách pochopit.
Prosím, pokud zvažujete účast, zrychlete své pochody a nekomplikujte to nám ani sobě. Termín přihlášení je do pátku 29. května.
foto
matonni   26.05.2020 v 21:23   odpověděl:
Úterní aktuality:

1) dřevo na táborák je zajištěno, děkujeme Vláďovi Umanovi
2) k večeři bude na výběr ze dvou hotovek nebo další jídla z nabídky restaurace
3) pokud bude příznivé počasí pro páteční posezení, posuneme o hodinu sobotní program, protože restaurace zůstane otevřená dle našeho zájmu / potřeby
4) snídaně bude formou švédského stolu
5) pro volbu a výběr jídel v průběhu akce budu posílat přihlášeným posádkám formulář, žádné z jídel není v ceně startovného

Upřesňuji informace k povlečení. V chatkách jsou deky a polštáře, ale povlečení už nikoli. To je za poplatek 50 Kč za lůžko. Neplaťte mi povlečení předem, vše až na místě. Samozřejmě máte možnost vzít si s sebou vlastní spacák.
foto
Vláďa   3.06.2020 v 22:38   odpověděl:
Rychlý dotaz: už je potřeba zaslat startovné na Plotici? Díky!
foto
matonni   3.06.2020 v 22:55   odpověděl:
Vláďo klidně, alespoň něco natočím na úrocích
foto
Vláďa   4.06.2020 v 08:32   odpověděl:
No právě a já utřu!

foto
oldc   23.05.2020 v 18:12   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Organizátorům velký dík a na ostatní mám otázku. Taky máte takovej absťák jako já? Podle čeho si teď mám dělat denní rozvrh?
foto
VláďaŽ   23.05.2020 v 20:18   odpověděl:
Mí tú !!!
foto
Ruso   23.05.2020 v 21:53   odpověděl:
Ja mám tiež teraz úplne rozhádzaný denný režim Bolo to fajn celé a nevyšli sme z cviku Vďaka Dužovi za celý seriál, tiež vďaka všetkým autorom itíkov a pozdravujeme všetkých každodenných súperov.
foto
Bartma   24.05.2020 v 15:40   odpověděl:
Musím se přidat - totální prázdnota! Navíc se mi to kryje s dokončením zakázky, takže nemám kloudně do čeho píchnout..Ze zoufalství jsem se dal do přestavby akvária a v plánu je generální úklid kanceláře, ale to je takový strašák, že spíš použiju start nové zakázky jako výmluvu
Jo, bylo to naprosto super a i když jsem se přidal až po 14ti dnech, úplně mně to pohltilo!


ZPĚT na 1. stránku 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 < 13 > 14 15 16 17 18 19 20 21 22
_________________________________________________________________________________________________________________________