VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     UČEBNICE     POKYNY  
CHCI NAPSAT NOVÝ PŘÍSPĚVEKPoslední příspěvky:
1) Před 3. dny napsal příspěvek R.A.
UKAŽ 3) Před 14. dny napsal příspěvek Mirek L.
UKAŽ
2) Před 5. dny napsal příspěvek janek
UKAŽ 4) Před 17. dny napsal příspěvek Zbyťák
UKAŽ

Poslední reakce na příspěvky:
Včera v 17:15 LIBUNA reagoval na janek z 17.10.
UKAŽ Před 13. dny Tomáš reagoval na Mirek L. z 3.10.
UKAŽ
Před 2. dny Vláďa reagoval na R.A. z 19.10.
UKAŽ Před 15. dny Arzit reagoval na Zbyťák z 5.10.
UKAŽ
Před 8. dny kk reagoval na Mirek L. z 8.10.
UKAŽ Před 16. dny matonni reagoval na OlinaK z 5.10.
UKAŽ
Před 13. dny Vláďa reagoval na Vláďa z 5.10.
UKAŽ Před 17. dny Ludvík Prášil reagoval na Ludvík Prášil z 19.09.
UKAŽ

foto
PetrM   8.06.2020 v 10:13   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Zdarec! Když se ty upravené prováděčky ještě nedaj stáhnout (tak nevím co v nich je) a taky vidím ten počet přihlášenejch (někteří (např. Ludvíci) zvládnou najednou i Shell Cup ) tak mě napadla hříšná myšlenka.
Vzhledem k době Covidové, kdy se zrušil mistrák na Moravě, nemělo by smysl udělat teď z té soboty místo ČP mistrák? Pro stavitele by se nezměnilo myslím asi vůbec nic.... A před třemi lety se taky jel jeden mistrák jen jednokolově.
Je to úplná blbost? Jak tak vnitřně cejtím tak od Verči těžko můžeme očekávat něco lehkého....
foto
michal.g   8.06.2020 v 10:38   odpověděl:
vzhledem k tomu, jak už takhle je málo kol Poháru, tak mi to nepřijde jako šťastná myšlenka.
foto
Pavel_K   8.06.2020 v 13:59   odpověděl:
K přihlášení st.č. 6 do Shellu - Mirek použil formulář přihlášky do Shellu k odhlášení se ze soutěže. Jak vidíte ve startovní listině v prováděčkách už nejsou.
A k hodnocení náročnosti iti od Verči použiji stupnici 1-10 (10=supersuper těžké):
etapa A=3, et.B=5, et.C=6
Tedy žádnej mistrák, ale svezení to myslím bude hodně pěkné, nudit se nebudete
foto
Vláďa   9.06.2020 v 07:47   odpověděl:
Díky za upřesňující propozice v této těžké době a snad se vše vyvede. Škoda jen, že pořadatelé nezapřemýšleli při rozdělení do skupin nad tím, odkud, z jaké dálky, jak která posádka přijede. Takže někdo bude muset vstávat ve 4 ráno a někomu stačí až na šestou. Celkem záležitost, která se na soustředění i celkovém výkonu může podepsat. Evidentně silnější posádky jsou ve výhodě.
Trochu mi tady utíká smysl pro fair-play. Ale může to být jen věc názoru.
foto
ZdenekJ   9.06.2020 v 10:25   odpověděl:
K hodnocení obtížnosti od Pavla bych si předem dovolil přidat alespoň 2 body, abychom se pravděpodobně dostali ke skutečnému hodnocení . Tak v sobotu.
P.S. Platím obratem a omlouvám se, že jsem v červené skupině neplatičů.
foto
Pavel_K   9.06.2020 v 10:57   odpověděl:
Nasazení do skupin jsme prováděli s cílem nenatahovat startovní pole, ale naopak to trochu zdrcnout. Proto ti rychlejší jedou později a budou to před sebou hrnout do cíle
Je nás pořadatelů málo, budeme muset přejíždět mezi stanovišti z první do třetí etapy apod. tak by se nám vůbec nehodilo, aby nám ti pomalejší moc natahovali. Ostatně bývá to na všech soutěžích běžné, že startovní pořadí je v obráceném pořadí startovních čísel.

Pro vytrvalé spáče jen jedna přátelská rada - vyjezděte si nižší startovní číslo
foto
Pavel_K   9.06.2020 v 11:16   odpověděl:
to Zdeňku:
Kdybych stavěl já, tak bys Zdeňku možná měl s hodnocením +2 pravdu, ale stavěla Verča a myslím, že opravdu trefila náročnost na pohár. A časy jsou měkké. Přestože já nejsem žádný rychlík, tak při sjíždění jsem to jel i s řešením na začátku za minimálně o 10-12 minut kratší čas. Ano, už to slyším, znalost terénu............ atd., ale 10 minut navíc, to je docela hodně. Špičkové posádky budou mít najeto, pohárové za 0 a ti pomalejší max 10 minut navíc. Takže pohoda, klídek, tabáček
foto
R.A.   9.06.2020 v 11:34   odpověděl:
Tady už chybí jen informace, že Šimon to jel za 0
foto
Vláďa   9.06.2020 v 13:42   odpověděl:
To Pavel K:
- jj, v podstatě jsem takovou odpověď očekával a vzhledem k obtížnosti na Kladně se na nás bude asi čekat. Si to chceme užít a přijít na co nejvíce fint. Jinak už rovněž zaplaceno
Snažíme se vyjet lepší pořadí, ale nikdo nás nechce pouštět před sebe. Ale díky nám už všichni vědí, že poslední nebudou.
foto
Bartma   10.06.2020 v 21:43   odpověděl:
To R.A.: Přesně tak!

foto
Tomáš   7.06.2020 v 20:40   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Ahoj, odkaz na "Cena města Kladna - prováděčky č.1 ke stažení" mi nefunguje. Hlásí to

Not Found
The requested URL /ostatni_ke_stazeni/kladno2020.jpg was not found on this server.

foto
Pavel_K   7.06.2020 v 20:47   odpověděl:
Tak to musí spravit Vláďa, on to vkládal. P.K.
foto
clarus8   7.06.2020 v 22:36   odpověděl:
mám to stejný-vidět to lze po horní díl mapy
foto
fáza   8.06.2020 v 11:01   odpověděl:
Zdravím, mě to taky nechodí. Stejný problém, nelze stáhnout. Díky
foto
Duža   8.06.2020 v 12:39   odpověděl:
Už to jde. Chybička je odstraněna !!

foto
matonni   4.06.2020 v 12:25   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Plotice, Plotička

1) Chtěl bych vyjasnit situaci ohledně přihlášených posádek z vyšších soutěží. Bodově pojedou mimo základní soutěž, zda jim vytvoříme zvláštní kategorii či zda hned na začátku obdrží nějaký bodový balík ještě nevím, ale rozhodně nebudou zasahovat do pořadí shelláckých posádek. Jejich přihlášení proběhlo po předchozím dotazu, zda si mohou zajet soutěž bez nároku na pořadí a odměny. Pokud má ještě někdo zájem, klidně se přihlašte, ale už neumím zasáhnout do ubytování v kempu.
2) Nabízím ubytování se soboty na neděli v místě vyhlášení - v Kulturním domě Polepy. Dvoulůžkové pokoje s vlastním WC a sprchou, osoba á 200 Kč
3) After party proběhne v sobotu večer ve Sportcentru Hoštka, kde máme zamluvené dvě bowlingové dráhy. Přivítáme další zájemce na neformální pokec a společné odreagování.
4) Některé posádky mají zaplaceno, vy ostatní mi můžete udělat radost a zaplatit. Došlou platbu vám po přijetí na účet potvrdím.

foto
Vláďa   3.06.2020 v 22:55   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
To Kladeňáci - v souvislosti s rychlejším uvolňováním opatření koronaviru, než se na konci dubna očekávalo, neuvažujte o organizačních úpravách propozic vaší soutěže?
Děkuji!
foto
michal.g   3.06.2020 v 22:58   odpověděl:
Přesně Vláďo, chtěl jsem napsat to samé. Bylo by fajn si po té dlouhé době moct zase v klidu se všemi pokecat...
foto
PetrM   4.06.2020 v 14:49   odpověděl:
Kam spěcháte? Doplňky propozic včetně prostoru soutěže mají přijít tejden před soutěží.... Nechte Verče trochu času!
foto
Nika   4.06.2020 v 15:58   odpověděla:
Ahoj klucí (holky taky),
jasně, že nad tím uvažujeme... je to ale trochu scifi
Nejdřív jsme nevěděli, jestli soutěž vůbec bude (no trochu jsem doufala, že ne...), pak se teda udělal scénář bez jídla, a s omezením kontaktů na minimum. Podle toho se i udělala trať. A teď to změnit, je právě to scifi... nebudu předělávat týden před startem trať, aby vedla na AMK nebo do hospody. A ještě horší je sehnat hospodu, kam byste si třeba přejeli..
Někde řekneš, máme 70 lidí na oběd - a v hospodě řeknou: "jste se zbláznili, my musíme udržovat náký blbý rozestupy, ubrali jsme židle, naprosto nemožné obsloužit tolik lidí"....

Pak hospoda, kde jsem už v minulosti byli a má velký sál, a ptala jsem se tam už před koronou - tak ty zas chtějí 8000 za pronájem sálu, tak tedy zas já říkám "jste se zbláznili...", a stejně s rozestupy mezi židlemi, bychom se tam taky nevešli...

Takže vydržte, právě dneska máme schůzi, abychom se o tom pobavili - řešíme, zda a jak zajistit nějaký bufet, nebo jestli platí varianta bez jídla... ještě nevím

Jediné podmínky, co jsem pro pořádání sportovních akcí našla je toto: do 300 osob, roušky a dodržovat rozestupy a na místě přítomná nádoba s dezinfekcí na ruce.
Toť vše.
Proč oboje - roušky i rozestupy - se mě neptejte, já to nevymyslela.

Tak dneska se o tom pobavíme, ale asi zůstaneme u původní varianty - start i konec venku (počasí nám má dle předpovědi přát), protože v budově AMK nedokážeme dodržet 2m rozestupy při zahájení/ vyhlášení, už takhle byste se tam sotva vešli, a kdyby jste měli sedět ob 2 židle, tak vůbec...
Myslím, že zákaz vystupování je již opravdu zbytečný v tuto dobu a klidně si s rouškou a rozestupem 2m pokecejte , ale asi zůstane start dle nějakého času, těžko byste se tam vešli vši na ten plac, když většinu prostoru zabere trať JZ. Na konci už tam bude volno, tak nechte pokec na konec.
Jo ty roušky si vemte - to myslím vážně - je to opruz, ale je to v nařízení pro pořádání akcí a nebudu se s nějakým měšťákem dohadovat ani platit pokutu.

Tak dočkejte času, jak říkám dnes schůze, zítra sloužím, tak info na webu očekávejte v sobotu. Zatím papa
foto
Vláďa   4.06.2020 v 18:04   odpověděl:
To Verča: díky za objasnění, mě ani tak nešlo o tu hospodu ( a už proboha ani o změnu tratě), ale spíše uvolnění jak napsal Michal. Prostě možnost si jen tak pokecat. S hospodama to je OUVEJ všude. Není šance a na setkání je potřeba sportovní hala s pořádným ozvučením.
Každopádně díky!

To Petr: No šáááák, už zbývá tejden!!!
foto
clarus8   4.06.2020 v 18:09   odpověděl:
jj hospoda netřeba v tomto divným času, jde o pokec v cíli
změna trati taky ne

foto
R.A.   31.05.2020 v 10:55   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Gratulace Vláďovi, po druhé nápovědě dost dobrý Mně uteklo vystavení třetí nápovědy o pár hodin a myslel jsem si, že to bylo zásadní, podobně jako loni. Takhle mě to alespoň nemusí mrzet, protože po druhé jsem ještě vůbec netušil. Asi se na to chtělo podívat i trochu z geografického hlediska.
Samozřejmě díky matonnimu za další zábavu
foto
Vláďa   31.05.2020 v 23:24   odpověděl:
Velmi moc děkuji za gratulaci, aspoň jsem si zajistil pro letošek nějaké prvenství, když ta ostatní visí tak vysoko.
foto
LIBUNA   1.06.2020 v 06:34   odpověděl:
Vláďo, taky ti gratuluju a přeju prvenství i ve výsledcích, protože vyřešit ty indicie bylo těžší než ty nejlepší finty v koronaaos. V termínu Prasátka zrovna jedeme na dovolenou, jinak bych ti přijel dělat konkurenci.

Já jsem ty indicie pojal z jiného pohledu, protože jsem netušil, že je Terezín kousek od Řípu a že má k němu Matonni citový vztah 🙂
1) Ferdinand: jeho KRÁLOVSKÁ výsost korunní princ, následník trůnu...
2) Milada KRÁLOVÁ (proč by jinak nenapsal Horáková)
3) Svatopluk Henke: v cyklistice KRÁL vrchařů
4) 3 nejvýznamnější města Španělského KRÁLOVSTVÍ
5) Komárno: *1440 Ladislav Pohrobek, KRÁL Uherský a Český.

Napadly ty královské souvislosti ještě někoho?
foto
matonni   1.06.2020 v 08:04   odpověděl:
to Libuna:
no musím uznat, že když tvoji konstrukci čtu, tak dává smysl a máme štěstí, že na Prasátko nemůžeš. To by mne asi tížilo špatné svědomí. A na příště to bude chtít buďto nějakou rozhodčí doložku nebo ustanovení o tom, že musíš pochopit svého autora
A odpověď na tvoji otázku je prostá: byl jsi jediný, zatímco Terezín tipovala většina z vás.
Trochu mne zarazil ten "citový vztah", původně jsem jej úplně zavrhl. Jenže zrovna v sobotu jsem po Terezíně jezdil na kole a vysvětloval kamarádům princip zaplavení pevnosti vodou z Ohře, kterou kvůli tomu přeložili o kus vedle a tak musím uznat, že na tom vztahu něco bude. Jen jsem o tom do dneška nevěděl.
foto
Vláďa   1.06.2020 v 23:06   odpověděl:
Děkuji i ostatním za gratulace a mě to tak těžké letos nepřipadalo, to loni to bylo horší, nevěděl jsem za jaký konec to uchopit. Pomohla mi druhá nápověda a znalost prostoru Podřipského prasátka.
Navíc na Terezín mám doposud velmi čerstvé vzpomínky (Prasátko 2016), kdy jsem při zručce naposledy v životě běžel stovku jako za mlada na plnej ceres, než mi prasknul vaz pod stehnem. Naštěstí to tehdy dopadlo dobře, na to, že jsem nejdříve ani nemohl vstát a ani stát. Procházku městem jsem odpajdal (2,5 km) a večer ve špitále dostal takovou menší koňskou. A v životě jsem neměl takovou podlitinu jako po tomhle zážitku. Však jistě mnozí ještě pamatují.
foto
Vláďa   1.06.2020 v 23:11   odpověděl:
To Libuna: bravo k Tvým logickým vývodům a asi to byla jen náhoda, že se to takto sešlo. Myslím, že tímto pohledem to nepojal nikdo. A tento způsob by byl pro případ správné odpovědi velmi těžký. Tak to mám štěstí, že jedeš na dovolenou.
foto
matonni   2.06.2020 v 03:25   odpověděl:
Ať žije král Vladimír. Jeho odpověď přišla 2. května, zatímco tip od Libuny 23. května.
foto
R.A.   2.06.2020 v 11:49   odpověděl:
LIBUNA o tom asi moc přemýšlel, my ostatní googlili
Každopádně ty jeho první 4 super, ale trochu tam skřípe pátá nápověda, která to má všechno rozčísnout. Předpokládám, že v každým druhým větším městě zemřel nějakej král, takže volba zrovna Komárna by byla taková zvláštní. Ale chápu, že tam už jen potřeboval toho krále dostat, než ho dostat z toho


ZPĚT na 1. stránku 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 < 10 > 11 12 13 14 15 16 17 18 19
_________________________________________________________________________________________________________________________