VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     UČEBNICE     POKYNY  
CHCI NAPSAT NOVÝ PŘÍSPĚVEKPoslední příspěvky:
1) Před 5. dny napsal příspěvek Duža
UKAŽ 3) Před 9. dny napsal příspěvek kk
UKAŽ
2) Před 9. dny napsal příspěvek kk
UKAŽ 4) Před 11. dny napsal příspěvek R.A.
UKAŽ

Poslední reakce na příspěvky:
Včera v 10:25 Duža reagoval na Duža z 26.11.
UKAŽ Před 12. dny kk reagoval na Míša z 18.11.
UKAŽ
Před 7. dny Vláďa reagoval na michal.g z 11.11.
UKAŽ Před 13. dny Míša reagovala na Zdenek Klenák z 18.11.
UKAŽ
Před 9. dny VláďaŽ reagoval na kk z 22.11.
UKAŽ Před 13. dny kk reagoval na kk z 18.11.
UKAŽ
Před 10. dny Nika reagovala na R.A. z 20.11.
UKAŽ Před 13. dny kk reagoval na Duža z 17.11.
UKAŽ

foto
matonni   17.08.2021 v 21:12   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Prasátko se konečně probralo z velkolepé oslavy své plnoletosti a získalo několik fotografií a videí od Kačky - provozovatelky ze Sportcentra Hoštka. Přidány do sekce FOTO.
foto
PetrM   18.08.2021 v 07:53   odpověděl:
Oceňuji Vítkův příspěvek na webu Labe arény!!! Hlavně mě pobavila poslední fotka, na které posádka Boudných a naše posádka právě dostávají 50 TB za zvláštní zkoušku
foto
matonni   18.08.2021 v 20:07   odpověděl:
Jen koriguji: příspěvek není mé autorské dílo, to je z dílny Labe Arény. Já jen poskytl informace

foto
Jura1   16.08.2021 v 11:45   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Info Hella rallye 2021: Vazeni pratele, prinasim prvni informace o Hella rallye! Bohuzel mam lehke zpozdeni s propozicemi, tim padem se jeste neda prihlasit. Uz jsme ale vse napravili, propozice ma Duza k dispozici a verim, ze velmi brzy se zde objevi! Budu samozrejme rad, kdyz se prihlasite co nejdrive, at muzeme konkretizovat ubytovani, stravu.
Tentokrate pojedete v prostoru, ve kterem se spoustu let nejelo, nekde jeste nikdy. Pribalte pasy, nekteri z vas pojedou i do Polska. Nocni cast je v podstate hotova. Stavitele Vlada a Vlada pripravili krasne itinerare, za me urcite ne lehke! Nejednou jsem se nechal pri projizdeni nachytat. Za mne jizda zrucnosti urcite nerozhodne! Denni cast jsem teda jeste nevidel, ale i tu planujeme tento tyden dokoncit a projet. Takze jeste trochu trpelivosti a za mesic, doufam v hojnem poctu, na shledanou!

foto
matonni   12.08.2021 v 11:26   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
FACEBOOK
Včera jsem "ladil" s Labe arénou v Račicích příspěvek na jejich FB stránky, který je zároveň reklamou našeho sportu. Byla to součást dohody, kterou jsme spolu uzavřeli při sjednávání POMZu.
Nejsem uživatelem této platformy, ale podíval jsem se na "naše" FB stránky a zjistil, že poslední aktivní příspěvek je rok a půl starý. To není vůbec dobrá vizitka, to už je lepší ten profil úplně zrušit.
A když už jsem u tématu prezentace či propagace: Už několik let padá na konferencích návrh na nějaký letáček, který by měly posádky u sebe a případným zájemcům jej mohly předat. V neděli, při sběru průjezdek s Vláďou Žlábkem, jsme byli vyzpovídání člověkem, který měl u baráku průjezdku a aktivně se zajímal. Zda naši informaci o webových stránkách udržel, to nemohu slíbit. Letáček, vizitka či malý reklamní předmět s odkazem na web by byl problém?
foto
Duža   12.08.2021 v 12:39   odpověděl:
Ano i já jsem si všiml, že zájem o náš facebook je nulový a proto jsem před časem i zrušil odkaz na něho, ať nám nedělá ostudu.

Nám se taky stalo v časovce při Hlučínské soutěži, že přišli nějací domorodci pro detailní info, jak se to vůbec jezdí. Jirka Kubíček měl najeto, tak se jim chvíli věnoval. Tam by se nějaký letáček taky hodil.
foto
5r3   12.08.2021 v 14:31   odpověděl:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Automobilov%C3%A1_orienta%C4%8Dn%C3%AD_sout%C4%9B%C5%BE
foto
matonni   12.08.2021 v 16:37   odpověděl:
Petr nejspíš navrhuje, abych to rozdávali na fleškách. Nebo jsem to špatně pochopil?
foto
5r3   12.08.2021 v 17:51   odpověděl:
To můžeš taky. Ale stačí si na A4 napsat několik řádků těch odkazů, tu pak rozstříhat ty cancourky rozdávat. Když použiješ zkráceený odkaz, tak jich můžeš mít třikrát tolik.
https://1url.cz/fKl0A
foto
matonni   12.08.2021 v 20:34   odpověděl:
No a to je přesně ono, kam mířím. Představa, že někomu dám "cancour" v kombinaci s informacemi na FB, které nejsou aktualizované, je skvělá cesta do pekel. Proč tomu člověku nemohu dát třeba vizitku, jejíž tisk při větším množství vyjde na cca. 0,50 Kč, která bude jednotná, zajištěna shůry a kterou vyfasují všechny aktivní posádky?
Tím se nezříkám osobní iniciativy a odpovědnosti. Důkazem budiž výsledek dřívějších náborů, který se na letošním Prasátku projevil účastí hned dvou posádek.
foto
Vláďa   17.08.2021 v 00:02   odpověděl:
Dovolte, abych přispěl trochu do této diskuse.
Přesně vím, o čem mluví Matonni. Také se mi stalo při soutěžích, že byl opravdový zájem veřejnosti o to, proč u nich ve vsi "blbneme". Takže možná by stálo o tom popřemýšlet o nějakém infoletáčku.

A určitě by stálo postupně, dle možností doplňovat rubriku AOS TV, kterou bych chtěl obohatit o tyto odkazy:

- Rallye Šmídl 2013 (2. ročník) - http://www.youtube.com/watch?v=Tfeue07iEWU (minutáž 1:54)
- NEW!!! Rallye Šmídl 2019 (8. ročník) - https://www.facebook.com/watch/?v=165001331483618

A jedno upozornění na závěr: některá videa v AOS TV se hlásí jako nefunkční (2 x Charkov, Karkulka 2001 a CEC 2007). Jedná se o systémovou centrální chybu nebo je chyba na mém "přijímači".
DÍKY!
foto
5r3   17.08.2021 v 11:18   odpověděl:
Chyba není na tvém přijímači. Chyba je na Youtube.
foto
kk   17.08.2021 v 12:01   odpověděl:
to Vláďa: při mnou pořádaných soutěžích jsem jednal se všemi příslušnými starosty a posílal jim info o účelu a průběhu akce s tím, že je zaměřena především na dodržování PSP a aby informovali místní. Nikdy nebyl problém se zatarasenými komunikacemi atd. Většinou padají od místních otázky typu "co tady blbnete"...
foto
VláďaŽ   17.08.2021 v 13:30   odpověděl:
To kk: Ano, přesně!
foto
Vláďa   17.08.2021 v 20:44   odpověděl:
To kk:
- aby nedošlo k mýlce, bez ohledu na to, zda obec byla informována či ne, se objeví občas při soutěži vážný zájemce o informace, v čem to soutěžíme, jak se to jezdí apod. Tady nejde o to nahrazovat letáčky informování veřejnosti, že se koná soutěž, místo informování starosty.
Mělo by se jednat o náborový materiál trochu jiné formy. To měl Matonni na mysli.
foto
matonni   17.08.2021 v 21:10   odpověděl:
Děkuji Vláďovi, že mé mnohdy nedotažené myšlenky převádí do srozumitelné řeči. Ano, přesně tak jsem to myslel.
A taky přidám zkušenost, že sebelepší informovanost starostů a dokonce žádost o informování jejich spoluobčanů nezajistí bezproblémovou soutěž. Loni o mistrák žehlil Jarda Marek problémy ve Vlíněvsi, loni měla Jana na živé problémy při Shellu a náboru v Zahořanech, letos mě v Libochovicích málem zadržela Městská policie. Ty jsem ukecal, že nemám kartáček na zuby a pyžamo a tak mi dali jen podmínku a odklad na příště. A to lovím z hlavy jen ty poslední, kluci z Rce by mohli vyprávět, některým vesnicím se raději vyhýbáme.
foto
kk   18.08.2021 v 09:45   odpověděl:
Nebo dát před pořádáním Shellky krátkou náborovou informací do místních periodik.
foto
matonni   18.08.2021 v 20:21   odpověděl:
to KK: Karle, podívej se na náklady, ve kterých ty místní plátky vychází, to bude penetrace nula prd. Proto se pokoušíme apelovat na starosty a je na nich, zda využijí třeba celkem rozšířený Mobilní rozhlas či jiné informační, lokální zdroje.
foto
michal.g   18.08.2021 v 22:59   odpověděl:
Já jsem také při pořádání vždy starosty informoval. Za všechny soutěže se našel jediný starosta, který proti pořádání protestoval. Paradoxně v té obci nebyl jediný problém.
V jedné obci dělal tajemníka můj kamarád. Domluvili jsme se, připravil jsem mu podrobný příspěvek, co to bude za akci, proč to jezdíme, jak to jezdíme, že to může jet kdokoliv apod. Vyvěsil to na obecní web, který, jak se ukázalo, nikdo nečte. Problémy v této obci byly bohužel značné
foto
Ousi89   20.08.2021 v 15:49   odpověděl:
Ahoj, ohledně F Facebooku a starosti o nějaký obsah se klidně nabídnu.
Během závodů se dá pořídit nějaký obsah a trošku s tím pohnout.

Tak pokud by byl zájem tak mi někdo napište mail a domluvíme se blíž ať to tu nespamujme

foto
Vláďa   8.08.2021 v 00:42   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Velké poděkování všem pořadatelům včerejšího tradičního Prasátka. Skvělé zázemí ráno i večer, rovněž tak doplňková exkurze, ke které se my z Pralesova nemáme možnost běžně dostat a problematiku známe jen z učebnic, možnost prohlídky račického areálu nevšední formou, skvělé organizační zvládnutí časového manka z rána, staronové i nové doplňkové soutěže a jako bonus výtečně zajištěné ideální počasí pro tento typ soutěže.
A nakonec velký obdiv a poděkování duši celého závodu a autorovi tratě Víťovi i HR Jardovi za skvěle připravené ITI (byť s drobnou chybkou) a úkoly. Vymyslet, byť jednoduché ITI na tři etapy, kdy POMZ byl opět TOP, který rozhodoval (ach to slovíčkaření a nevědění, jak kterou situaci autor zrovna chce provést), nebylo jistě jen tak jednoduché. Zejména, když Víťa připravoval část tratě na uplynulý červnový "Dakar / Dakárek". A myslím si, že ITI 1. a 3. etapy byly přímo vzorem, jak by měl vypadat ITI pro Shell Cup.
A tak jen škoda pro nás, že foto "srdce" vyšlo při našem příjezdu k cíli zrovna do okamžiku, kdy bylo zacloněno rozsvíceným kolotočem, obsazeným dětmi a jejich rodičovským doprovodem při místní pouti. Takže jsme ho nenašli. Vše ostatní OK a naše zbytečnosti.
Takže Prasátku do dalších let všechno nej, i když opouští své dětství a stalo se dospělou "sviní".
foto
Vláďa   8.08.2021 v 00:53   odpověděl:
A abych nezapomněl, tak jsem měl možnost se seznámit s průjezdem 1. a 3. etapy posádky č. 110 a musím říci, že na absolutní nováčky, kteří AOS jeli poprvé, není jen průjezd SPK těch dvou etap za 440 TB vůbec špatný. Ba naopak, když díky samostudiu dali jiné finty, tak mají před sebou určitě skvělou AOS budoucnost, pokud je to nepřestane bavit a vydrží mezi námi.
foto
PetrM   8.08.2021 v 08:48   odpověděl:
I já se připojuji k Vláďovo příspěvku a hodnotím zejména příjemnou atmosféru celého dne. Jen těch schodů bylo na mne trochu moc....
Ale protože jsme museli předčasně odjet, jaké bylo naše překvapení, když jsme někde u Benešova po cestě na Jih naznali z mobilu, že jsme vyhráli
Jen prosím autora, jestli by sem ještě neuvedl, kde a jaká byla ZZ a které byly nejzáludnější SÚ (ach ta jejich přesná definice, tam jsme zase tápali...). Ale SUPER!!!
foto
Vláďa   8.08.2021 v 09:48   odpověděl:
ZZ - Jarda Marek hlídal na POMZU, zda chodci-posádky, chodí správně vlevo nebo špatně vpravo.
Za mne šibalská SÚ a jak pochopit logiku prasátka:
- SU 2 - počet špuntů na kopačkách - 4, které vidím na jedné kopačce nebo v součtu 8, které asi má i druhá kopačka
- SU-6 - páry nohou u savců - kdo si nevšiml, že vedle jsou ještě dvě dřevěné osoby, tak 6 párů bylo málo. Na streetview se nedá ověřit, jednalo se asi o umné nastraženiny pořadatelů.
Pochopit přesné definice, zejména u POMZu, dalo hodně potřebného soustředění. Stačilo vypnout na jednom nenápadném pokynu a bylo vymalováno a to směrem dolů ve výsledkovce.

No jo, to je holt Prasátko! Příští rok znovu a obezřetněji!
foto
matonni   8.08.2021 v 21:38   odpověděl:
K soutěžním úkolům: Ty lidské postavy jsou tam dokonce 3, takže správná odpověď byla 9. Důkaz v sekci "FOTO"
foto
R.A.   9.08.2021 v 15:16   odpověděl:
Za nás taky obrovské díky, Víťa si určitě pořádně máknul. Moc jsme si to užili, Vojta dal následně rekord v usínací době, kdy poté, co jsme ještě po půlnoci hráli bowling a badminton s Kubíčkama, tak šel spát až o půl druhé. Mimo samotnou soutěž ještě stejně velké díky rodině Hrzánů, u kterých jsme původně měli jen v pátek přespat, ale nakonec měli co dělat, aby se nás zbavili v neděli odpoledne po třetí hodině

Vítězům gratulace, nandali nám to o parník do velkýho zdymadla

foto
Vlaďa   31.07.2021 v 22:54   napsal:
REAGOVAT NA PŘÍSPĚVEK
Blahopřeji Ústecku-Orlicku za udržení luśtitelských shopností.Po roce to zůstalo zase doma. VláďoŽ blahopřeji.
Já jsem orientoval své odpovědi jiným směrem, více k vlastní soutěži Prasátka (zmátlo mne trochu zadání) a nakonec jsem se nehnul z místa. Voda mne také napadla, ale jednalo se o ten kajakáŕský kanál a obratem jsem hod zavrhl.
Takže do Chocně:
foto
VláďaŽ   31.07.2021 v 23:46   odpověděl:
Díky díky! Já jsem Tě, Vláďo, jen pro sichr "jistil zezadu", kdybys to (čirou nevysvětlitelnou náhodou ) nedal, tak abychom přesto posunuli Dycky Most tam kam patří, to jest za Podorlický výsostný region
foto
R.A.   2.08.2021 v 09:58   odpověděl:
Hned po druhé nápovědě, moc pěkný Já po čtvrté zdymadlo. To už se na vás můžu příště fakt vykašlat


ZPĚT na 1. stránku -1 0 1 2 3 4 5 6 7 8 < 9 > 10 11 12 13 14 15 16 17 18
_________________________________________________________________________________________________________________________