CHCI NAPSAT NOVÝ PŘÍSPĚVEK

Poslední příspěvky:
1) Včera v 20:04 napsal příspěvek Jura 3
UKAŽ 3) Před 12. dny napsal příspěvek VláďaŽ
UKAŽ
2) Před 11. dny napsal příspěvek VláďaŽ
UKAŽ 4) Před 13. dny napsal příspěvek Klenák Zdeněk
UKAŽ

Poslední reakce na příspěvky:
Před 6. dny matonni reagoval na VláďaŽ z 7.08.
UKAŽ Před 24. dny Jirka Křivánek reagoval na Radek z 16.07.
UKAŽ
Před 6. dny VláďaŽ reagoval na VláďaŽ z 6.08.
UKAŽ Před 38. dny Duža reagoval na OlinaK z 3.07.
UKAŽ
Před 14. dny Tomáš reagoval na Tomáš z 3.08.
UKAŽ Před 52. dny Lole reagoval na Duža z 22.06.
UKAŽ
Před 15. dny Vláďa reagoval na Milda z 26.07.
UKAŽ Před 56. dny milan hlaváček reagoval na standa z 23.06.
UKAŽ

foto
OlinaK   24.04.2022 v 21:32   napsala:
Nikdo nic na sobotní soutěž…
My za posádku 104 bychom chtěli poděkovat za pěknou soutěž všem, kdo se na pořádání zúčastnili, včetně zajištění zázemí. Za nás obtížnost hodnotíme jako ne úplně lehkou, ale zajezdili jsme si dobře, některé finty jsme odhalili, něco nám uniklo a některé chyby byly na úkor naší nepozornosti, a to hlavně při přepisování průjezdek. Líbilo se nám zpestření soutěže v letohradském biatlonovém areálu. Třetí etapa nás provedla po moc hezkém okolí Žamberka,s pohádkou jsme ze začátku sice trochu zápasili, ale nakonec jsme princip pochopili.Zkrátka se nám v Žamberku líbilo, jezdíme sem už řadu let a vždy rádi, těšíme se už a další ročník.
Ještě reakce na Maškinovu omluvu v aktualitách - za způsob letošního hodocení, Petře, nemůžeš, ale myslím si, že je dost nešťastně zvoleno, ale tohle žádné nováčky nepřiláká. Pokud přijedou na soutěž B30 a na prvních místech se budou vyskytovat pořád stejná jména, a to vesměs s čísly nižšími než 100, tak si myslím, že toho za chvíli nechají.
foto
matonni   24.04.2022 v 21:53   odpověděl:
Reakce na poslední odstavec: A myslíš, že je bude motivovat to, že je poráží sic čísla 100+, ale která to jezdí víc jak 10 let? A pokud na náborové a nízkoobtížnostní soutěže přestanou jezdit i mistrovské posádky, tak to pořadatelé mohou zabalit. Změna pravidel má vést k tomu, aby na soutěže jezdilo co nejvíce posádek a pořadatelům se vrátila alespoň část vložených prostředků. Nebo se chystáš stavět soutěže pro 5 posádek?

Obecně: opakuji poděkování pořadatelům, bylo to fajn zábava a zastavení v Letohradu bude dlouho hledat konkurenci
foto
VláďaŽ   24.04.2022 v 22:39   odpověděl:
Nechtěl jsem, ale nakonec přece jen budu reagovat
A to rovněž na poslední odstavec. Nechápu Tvou argumentaci, resp. nemohu s ní souhlasit, protože skutečnost je evidentně jiná. Co se týče hodnocení Malého poháru tak zcela evidentně a jednoznačně zvítězila posádka č. 104. To je shodou okolností vaše posádka. Posádky se st. čísly pod 100 se v celkovém pořadí soutěže umístily před vámi, bodovaly více do Poháru AČR, ale do Malého poháru, do kterého jste se cíleně přihlásili žádná nebodovala takže zatím suverénně vedete. Takže o čem to má být? Nebo že by o cenách, které na Rallye Šmídl jsou tradičně bohaté?
Olino, jezdíte to dlouho, takže přestaň argumentovat nepřilákáním nováčků z těchto důvodů - viz reakce matonniho výše! A případně zkuste nějakou soutěž postavit.
Hodně úspěchů v dalších soutěžích
foto
kk   25.04.2022 v 11:23   odpověděl:
No, on z těch Shelláků, až na nepatrné výjimky, nepostavil ani pro ně nikdo nikdy nic, přestože to jezdí už dlouhá léta, speciálně Olina s Jirkou....
foto
IgorM   25.04.2022 v 17:02   odpověděl:
Za naši posádku mohu říci, že se nám to líbilo. Za mne druhý závod, za navigátora první, a myslím, že výsledek první etapy není vůbec špatný, druhá etapa by byla bývala () taky relativně slušně odjetá, nebýt naší vinou otočené mapy o 180 stupňů - nebo nevím, jaký důvod nás popadl jet to přesně opačně, tj. protisměrem.

Hodně se mi líbila kulturní sportovní vložka, příjemné osvěžení, že to není jen závod, a člověk taky rád protáhne klepeta na čerstvém vzduchu.

Omlouvám se za brzký nečekaný odjezd, kdy jsem se ani nestihl rozloučit (když už jsem si konečně zapamatoval alespoň některé xichtíky a dokázal k nim občas přiřadit i jméno), žel kolega navigátor měl nějaké technické potíže s vozidlem a sdělil mi, že nemůže jet za tmy (přičemž jsem ho pro auto vezl do Brna a on pak pokračoval do Čáslavi), bylo tedy nutno se sbalit a vyrazit ještě před vyhlášením. Ani do blízkého pivovaru jsem kvůli tomu nestihl zajet, za což jsem Jurovi patřičně vynadal

Za nás oba se těšíme na další soutěž a budeme se rádi účastnit i nadále. Jen škoda, že těch nových zájemců to moc nepřilákalo (nebo teda možná jo, ale já jsem čekal podstatně větší účast v kat. Hobby a Family), já mám pak pocit, že moc kazím věkový průměr
foto
Arzit   26.04.2022 v 10:03   odpověděl:
Říkal jsem to už osobně při rozloučení, ale i tady ještě jednou poděkuju za skvěle připravenou soutěž a jako vždy, naprosto skvělé zázemí a doprovodný program.

V Žamberku jsem začínal v kategorii Family a je to pro mě taková srdcová záležitost. Takže dokud mi to nezakážou, nebo nezruší, tak se budu pokoušet přijet pokaždé, i kdyby mimo pořadí.

K soutěži jako takové nemám výhrady. Itíky přehledné, mapy čitelné, všechno jasné... Dobře, mapové chytaky s mapou nakreslenou po paralelní vedlejší jsem sežral uplně všechny. Nevim, kam jsem dal oči. Pohádke ve třetí etapě doplněná obrázky byla celkem legrace.
"až se vrátíte do vašeho zeleného auta"
"ale my nemáme zelené auto"...
Jen by mohly být otázky napsané o něco jednoznačněji. Všichni tady už máme klapky na očích z toho jak se chytáme za každé slovíčko jak přesně je definován příkaz a potom přijde otázka jestli si lze zajít v sobotu po obědě do fitka.
Doprovodný program v biatlonovém areálu byl dobrý, aspoň jsem se přiučil zase něčemu novému.

Takže děkuji.

foto
Jura 3   24.04.2022 v 08:14   napsal:
Není zač, Maškine, není zač!
foto
VláďaŽ   24.04.2022 v 11:51   odpověděl:
No, škoda, že jste nemohli, chyběli jste nám tam, bylo by to zajímavější

foto
jardah   20.04.2022 v 17:06   napsal:
Jen malou poznámečku k příspěvku na hl.stránce o soutěži v Poděbradech..Kluci ,kteří jste tam byli ,jste přesně viděli ,jak má iti pro amatéry vypadat...Nechce se mi hledat výsledkovka ,tak písněte ,pro představu kolik tam bylo posádek po drastickém zdražení nákladů- PHM , na soutěž .
foto
jardah   20.04.2022 v 18:28   odpověděl:
Snad jsem se už dopátral počtu posádek - okolo dvaceti .Ale ještě jedna věc mě nějak vrtá hlavou..Vy dva -Vláda s Vítou jste asi zřejmě jeli jinou soutěž a tudíž nemohli vyhrát,protože soutěž se jela v Poděbradech a VY byli ,jak je z už z nadpisu příspěvku na hl. stránce zřejmé, v Pardubicích...
foto
jardah   20.04.2022 v 18:31   odpověděl:
Koukám ,že už záhy opraveno....Tak snad příští rok vyhrajete...Pokud tedy nepřijedu !!!
foto
matonni   20.04.2022 v 22:10   odpověděl:
Ahoj Jardo, on se občas utne nejen mistr tesař, ale i jiní mistři. Ale to na celkovém výsledku ani vyznění příspěvku nic nemění. Třeba jim příští rok vysvětlíme, že na Zabíjačce se můžou výsledky od vyhlášení do rána změnit i třikrát
foto
VláďaŽ   20.04.2022 v 22:26   odpověděl:
... no to jo, a taky že od vyhlášení do rána jakž takž ztuhla tlačenka...
foto
JardaH   21.04.2022 v 17:06   odpověděl:
Jasně kluci..Hlavně at všechno dobře dopadne v sobotu....Snad nebude ani tak bouřlivá čtvrtá etapa ,když tam Ti nejaktivnější borci / v této etapě / nebudou.. PS.Ale pozor na st.č. 9. !!
foto
milan hlaváček   21.04.2022 v 18:19   odpověděl:
No to je ono, nějaké kóty a body tyhle náboráře nezajímají... jí jsem jednou dělal soutěž, jako pro B30- a myslel jsem si, že nejjednodušší je dát jim projet body na mapě, ani náhodou, mapa jim nic neříká... kde jsou časy ZVS a branné výchovy na školách ....hezky šipkáč a napsat i začátky obcí, a stejně se jich půlka ztratí...
foto
JardaH   21.04.2022 v 19:58   odpověděl:
Milane,svatá pravda !!
foto
Vláďa   23.04.2022 v 21:01   odpověděl:
To MilanH a JardaH
-chlapci máte štěstí, že jsem vaše příspěvky objevil až dnes večer, protože jste prozradili v podstatě princip dnešních etap Rallýe Šmídl. O ničem jiném to nebylo. Někteří měli možnost zabrouzdat do dob, kdy si četli Mateřídoušku a Ohníček, někteří se přiznali i k Sedmičce pionýrů.

foto
PetrM   19.04.2022 v 09:37   napsal:
Ahoj!
Vypisuji zejména pro začátečníky možnost jet se mnou na B30 do Žamberka a okolí. Spolucestující se může ode mne snad něco naučit a může být chytrou "lamou"
Tak co, bude nějaký zájemce, který se chce projet kromě jiného v krásném, malém, kulatém a zlatém autě?
foto
JardaH   19.04.2022 v 10:14   odpověděl:
Mít volno ,tak do toho jdu hned !!
foto
matonni   19.04.2022 v 10:21   odpověděl:
Ahoj Petře, při čtení úvodu tvé nabídky jsem silně uvažoval, že bych se Mildovi vymluvil třeba na to, že mi není dobře a zvracím. Jenže jsem četl dál a zmínka o malém autě tu myšlenku pohřbila.
Promiň, až si pořídíš něco, co není jen pro lidi a do čeho se vejdu, určitě se domluvíme.
foto
PetrM   19.04.2022 v 11:24   odpověděl:
Dyť mou Mikču znáš, ne? Ta je pohodlná a rychlá... A počitadla mám taky
Ale neumím sem vložit fotku, abych ti jí ukázal...
foto
matonni   19.04.2022 v 12:00   odpověděl:
No právě, že znám. Jana jí měla, kupovali jsme jí v roce 2004 a nebýt magora, který jí před 5 lety nedal přednost, tak si jí asi oblékám dodnes. Nicméně musím uznat, že to bylo sice poměrně malé, ale spolehlivé, netypické a zároveň snadno zapamatovatelné vozidlo. A posuvná zadní lavice Janě chybí dodnes.
Jana s Daliborem jedou HOBBY, zkus ukecat je. Možná bys na ně mohl dohlížet ze zadní lavice, tedy z ředitelského postu.
foto
VláďaŽ   19.04.2022 v 12:43   odpověděl:
Helejď matonni, neubírej nám posádky a nelanař! Že bys vyměnil vlčáka za hyenu mne nepřekvapuje, prekabátenia po revoluci neustala, tak nech někoho jiného ať si Petrovo žihadlo oblíkne. A kromě toho my už tady pod horami Orlickými víme, že Maškin to zajede suverénně sám a aby nevyhrál, tak radši mimo soutěž!!
foto
PetrM   19.04.2022 v 16:40   odpověděl:
Vzhledem k tomu, že jsem stále nepochopil podle nových pravidel pro B30 (Malý pohár), zda Žamberk mohu jako mistráková posádka jet do soutěže, tak nevím. Ale to by měli pořadatelé vědět, ne?
A Jarda H. mě fakt pobavil. Ten se toho ode mne může fakt ještě dost naučit
foto
VláďaŽ   19.04.2022 v 17:28   odpověděl:
Petře, zjednodušeně (a snad správně - on to někdo kompetentní když tak opraví):
B30 jet můžeš,
budeš vyhodnocen v celkovém pořadí soutěže (kategorie B30),
v Poháru AČR budeš mít body z celk. pořadí (od 30 dolů),
v Malém poháru nebudeš hodnocen.
foto
Duža   19.04.2022 v 19:50   odpověděl:
VláďaŽ má pravdu !
foto
Vláďa   19.04.2022 v 23:41   odpověděl:
To VláďaŽ:
s výhrou samotného Maškina bych to tak moc neviděl. Nejsem si jist, zda sám dá soutěže určené pro dva, pokud nemá kouzelnou formuli na klonování. Mám pocit, že tam takové jedno soutěžní místo je.
Takže se přimlouvám ke všem, nenechte ho v tom samotného, ať neztrácí body!

Jinak počet posádek postupně roste, už je přihlášeno 24 posádek. Sice jsme zvyklí na více, ale i tak je to slušné, že?
foto
PetrM   22.04.2022 v 08:06   odpověděl:
To jako, že tam bude podobná soutěž jako kdysi, tedy například koulení popelnic? To už teď ale nedávám, mám průkaz "kripla".
A co když pojedu s KK? Ten asi taky moc běhat nebude.... Nene, s takovejhlema soutěžníma úkolama nesouhlasím a už předem podávám protest Nesmíte omezovat invalidy!!!
foto
Arzit   22.04.2022 v 11:09   odpověděl:
Myslím, že v minulosti se i střílelo lukem a děcka jezdily na koloběžkách. Ale ten luk bych bral.

foto
Vláďa   13.04.2022 v 21:04   napsal:
Pěkný večer všem,
tak se nám začíná plnit startovní listina na příští týden na Rallye Šmídl, ve třech kategoriích již 20 přihlášek. Takže váhavci neváhejte.
A hlavně zde dneska píši pro to, že jsem rozjel přípravu soutěže v novém vyhodnocovacím programu. Je to moje první setkání s jeho obsluhou a lepší než jsem čekal. Co lepší, je to skvělé. Ne, to je málo. Je to super luxusní s těmi různými vychytávkami. Bomba!!! Co mne úplně dostalo je převod startovní listiny ze sekce přihlášek.
Doufám, že nechválím dne před večerem, ale autorům zatím nic jiného než:
foto
Arzit   14.04.2022 v 12:11   odpověděl:
Už se do Žamberka těšíme, objednej nám na to luštění itíku nějaké hezké počasí.
foto
Arzit   14.04.2022 v 12:16   odpověděl:
20 posádek ve 3 kategoriích a z toho jenom nás je 12? To se zatím do Family a Hobby moc posádek nepřihlásilo.


ZPĚT na 1. stránku -4 -3 -2 -1 0 1 2 3 4 5 < 6 > 7 8 9 10 11 12 13 14 15