CHCI NAPSAT NOVÝ PŘÍSPĚVEK

Poslední příspěvky:
1) Před 2. dny napsal příspěvek Jura 3
UKAŽ 3) Před 11. dny napsal příspěvek Jirka Křivánek
UKAŽ
2) Včera v 01:56 napsal příspěvek LukášH
UKAŽ 4) Před 13. dny napsala příspěvek OlinaK
UKAŽ

Poslední reakce na příspěvky:
Včera v 20:37 PetrM reagoval na Jura 3 z 24.09.
UKAŽ Před 11. dny Duža reagoval na OlinaK z 13.09.
UKAŽ
Před 2. dny LukášH reagoval na LukášH z 24.09.
UKAŽ Před 12. dny Míša reagovala na michal.g z 10.09.
UKAŽ
Před 4. dny Jirka Křivánek reagoval na Jirka Křivánek z 15.09.
UKAŽ Před 13. dny PetrM reagoval na Jura 3 z 11.09.
UKAŽ
Před 9. dny Zbyťák reagoval na Zbyťák z 7.09.
UKAŽ Před 14. dny Lole reagoval na kk z 11.09.
UKAŽ

foto
VláďaŽ   7.08.2022 v 22:33   napsal:
Prasátko je úspěšně mrtvo a sežráno, ať žije ZABIJAČKA 2023!!
Vážení soupeři, přátelé a kamarádi, dovoluji si vám již teď, v dostatečném předstihu, oznámit termín konání 2. ročníku soutěže PODŘIPSKÁ ZABIJAČKA. Rezervujte si, prosím, víkend 21.-22. ledna 2023.
Bude to náborovka, B30, B40 a něco navíc.
Všechny vás zveme a už teď se na vás těšíme ! I vy se těšte
foto
Jura 3   12.08.2022 v 18:31   odpověděl:
Tak hlavně aby bylo co jisr! Minule to bylo jak u snědeného krámu!☝
foto
VláďaŽ   12.08.2022 v 18:36   odpověděl:
Oprávněná připomínka Bude, už se na tom pracuje, Víťa lobuje u pramene (tím ovšem nemyslím v prasečáku ) aby bylo dostatek jak na jídlo tak na export
foto
matonni   12.08.2022 v 23:33   odpověděl:
Ano Juro, jsem si toho vědom a dodnes mě to mrzí. A jak píše Vláďa, poučili jsme se a zrovna včera jsem měl telefonát na toto téma s provozovatelem hospody. Bude celé prase a případně dokoupí další maso tak, aby nás uspokojil. Snažím se vyjednat "exkluzivitu" tak, aby prodej pro místní byl spuštěn až v neděli. Máme naplánovanou schůzku na počátek října, snad najdeme řešení, které uspokojí všechny.

foto
VláďaŽ   6.08.2022 v 19:25   napsal:
Ad Prase: Nevím, jak to ten Maškin dělá, že furt vyhrává. Gratulace!!
A s Vláďou teď nebude k vydržení, on je fakt přes léto prudce dobrej, no a kombinace s Vlčákem k tomu... - jen 8 bodů k vítězství A to se Milda na zručce snažil (i když ho jeden z širokého klanu Hujerů, pardon - Žurků pojel). Hezky pěkně!
foto
Milda   6.08.2022 v 21:06   odpověděl:
VláďoŽ, tu zručku jel Vláďa, dokonce trefil ten nejmenší ze všech čtverců. On je fakt dobrej, jen díky němu jsme zajeli trať bodově stejně jako Maškin. No a těch 7 bodů - byli jsme pomalý na vodním slalomu, to ano. Ale hlavně, jeden z úkolů byl neregulérní, kdy pořadatel během soutěžení připustil jinou variantu plněním než jak to zadal prvním posádkám. My přemisťovali textilní čtverce než jsme na ně stouply jeden po druhém, ale v průběhu úkolu dalším posádkám povolili šoupání nohou se čtverci držených v ruce. Vzhledem k tomu, že vzdálenost na přesun byla poměrně značná, rozdíl dělal půl minuty a více. Ale hlavní je, že Prasátko bylo jako vždycky velmi pěkné a zábavné, za což všem pořadatelům patří velké díky. Nezbývá než se těšit na příští již 20.ročník. A delegátovi FIA Jardovi Markovi ještě jednou popřát k sedmdesátce, kterou dnes oslavil, hlavně hodně zdraví.
foto
Milda   6.08.2022 v 21:11   odpověděl:
... a samozřejmě mu i poděkovat za jeho práci na všech Prasátkach i dalších aoskách.
foto
VláďaŽ   6.08.2022 v 22:07   odpověděl:
No tak to s ním (myslím Vláďu) opravdu nebude k vydržení , jeho hvězda míří do vesmírných výšin .
A na to jsem, blbec, úplně zapomněl - Jardovi Markovi srdečná gratulace k jubileu!
foto
Vláďa   7.08.2022 v 09:10   odpověděl:
Hned na úvod - prostě, když Milda Vlk něco slíbí, tak to splní. Vždyť než skončila čtvrtá etapa, tak na tom stupni nejvyšším byla naše posádka.
Jinak děkuji za poklony na výkon, jak od navigátora, tak i od přihlížejících, nicméně Milda má na úspěchu naší posádky velikánský podíl. Protože jako vždy rozhodoval jednoduchý POMZ, tak Milan projevil absolutní postřeh a odhalil v podstatě dvě nejčastěji opomíjené SPK, které po trase parkem byli. A to se ukázalo jako rozhodující. A v průběhu dopolední etapy přesně dodržel překládání ITI do správného inverzního jazyka jako např. jeď / nejeď, apod. Takže bylo jasné o co jde, takže za volantem to byla potom hračka.
7 sekund k vítězství - no opravdu tentokrát nepodařený vodní slalom, kdy nám míček utekl 2x mimo trasu slalomu, což se v minulosti nestávalo. A pak si říkám, zda nám pořadatelé za zručku odečetli bonusových 15 TB za malinkatý čtvereček, trochu mi nesedí čísla, ale mohl jsem některé výsledkové údaje průjezdu přeslechnout. Ale to už je jedno.
Letošní ročník byl opět skvělý, opět něčím jiný a zajímavý, dokonce mi vyhovoval jeho kratší průběh, protože jsem se potřeboval vrátit zpět domů na další navazující akci. A i přes jednoduchost ITI pro všechny, přinesl plno záludností. A je to, kromě dalšího, pořád stejné objíždění objektů zleva a zprava, na tom se člověk vždy na dlouhou dobu zarazí. V tomto je čeština opravdu skvělá. Závěrečný trojboj (kuželky, navlékání kostek, přesun po čtvercích) byl zajímavou novinkou a překvapivým zpestřením, ale spíše pro zdatnější jedince mladšího vydání. Škoda, že byli nakonec povoleny i jiné typy přesunu na podložkách než byly stanoveny na počátku. Metoda obutí se do podložek byla samozřejmě rychlejší.
Naštěstí je to vše o setkání, pobavení se a to se celému organizačnímu týmu opět povedlo. Díky a díky všem, tradice skvělé soutěže dodržena včetně skvělých "cen".
A závěrem - Jardo, 70 je jen číslo a připravuj pro nás ještě další a další soutěže v dalších létech. Vše nejlepší!!!
foto
Jiří Křivánek   12.08.2022 v 09:11   odpověděl:
Moc DÍKY pořadatelům za Prasátko!
Já ho jel konečně poprvé a bylo to pohodové a pěkné setkání. Vzal jsem přítelkyni a mého syna s čerstvým řidičákem, oba AOS netknuté, seděl jsem vzadu a jen jim do toho kecal - nutno přiznat, že většinou už věděli a byli o krok dál než já
Říkali, že je to taky bavilo, tak třeba se mnou ještě nějaký ten závod zajedou.
foto
VláďaŽ   12.08.2022 v 15:12   odpověděl:
Jirka Křivánek: to je perfektní, tak to má vypadat s generačním oživením našich stárnoucích řad! Tak už si v kalendáři zaškrtněte ten lednový víkend na Zabijačku!

foto
Klenák Zdeněk   5.08.2022 v 14:15   napsal:
Byl jsem osloven zástupkyní asociace zdravotně postižených motoristů v AČR s prosbou, zda bychom pro ně nepostavili jednoduchou AOS. Oni jednou za rok mají setkání s různými soutěžemi, z nichž jedna část je AOS, v minulosti to pro ně dělal Ruda Sobota. Letos to budou mít 10.9., ubytování v Týništi n. Orlicí, takže by se jednalo o jednoduchou AOS cca 60 km se startem v Týništi a s cílem v nějakém zajímavém místě příp. zpět v Týništi. Je to hodně na poslední chvíli a navíc máme svou akci (družstva), nicméně jsem slíbil, že se zeptám a poradím Měl by někdo zájem se stavby tratě ujmout?

foto
IgorM   4.08.2022 v 09:38   napsal:
Ahojte, tak to vypadá, že to teď v sobotu zase nedám. Jednak nemám navigátora (nedostal od dívky se kterou žije volno, neboť musí stavět plot a skládat brikety) a druhak nemám ani auto, resp. nemám teď nic pojízdného. Blbec jsem na jednom začal dělat motor, druhý jsem začal vyvařovat, třetí jsem rozdělal taky, a to poslední na denní ježdění, tak to mi před 2 týdny na dálnici o čtvrt metru zkrátila za mnou jedoucí Fabie a opravené bude nejdříve v půlce září. A protože autobusem se mi při dnešních cenách nafty jet nechce, tak to asi nezbývá, než odpískat :( Samozřejmě je zde možnost dojet na moto a na místě se k někomu přidat, ale zatím to vypadá, že každej parťáka má.

foto
Tomáš   3.08.2022 v 18:45   napsal:
Ahoj, vypadá to, že já jediný jsem nervózní z toho, že ještě nevím, kde se na Prasátku pojede zručka. Nebo mám nejslabší nervy.
foto
5r3   3.08.2022 v 20:28   odpověděl:
Si přečti propozice. Na letišti v Roudnici.
foto
Duža   3.08.2022 v 21:46   odpověděl:
Zdeněk mi dneska poslal prováděčky na Prasátko k zveřejnění. Bohužel nečitelné. Tak snad zítra!
foto
Tomáš   4.08.2022 v 06:35   odpověděl:
Díky 5r3. Nečtu odstavce do konce.


ZPĚT na 1. stránku -9 -8 -7 -6 -5 -4 -3 -2 -1 0 < 1 > 2 3 4 5 6 7 8 9 10