začínáme s AOS      řády aos      uzavřená diskuze      přihlášky - propozice      výpočetní program      archiv výsledků      archiv jednotlivců      fotogalerie      videogalerie      radary      dopisovatelé      kontakty 

CHCI NAPSAT NOVÝ PŘÍSPĚVEK

Poslední příspěvky:
1) Před 2. dny napsala příspěvek Tereza
UKAŽ 3) Před 17. dny napsal příspěvek matonni
UKAŽ
2) Před 11. dny napsal příspěvek ZdenekJ
UKAŽ 4) Před 17. dny napsal příspěvek Ondra Klos
UKAŽ

Poslední reakce na příspěvky:
Před 7 min. milan hlaváček reagoval na Tereza z 27.05.
UKAŽ Před 23. dny milan hlaváček reagoval na PetrM z 6.05.
UKAŽ
Včera v 21:23 kk reagoval na Ondra Klos z 12.05.
UKAŽ Před 26. dny MirekP reagoval na MirekP z 2.05.
UKAŽ
Včera v 14:53 kk reagoval na ZdenekJ z 18.05.
UKAŽ Před 27. dny VláďaŽ reagoval na kk z 30.04.
UKAŽ
Před 16. dny milan hlaváček reagoval na matonni z 12.05.
UKAŽ Před 30. dny VláďaŽ reagoval na Jura 2 z 27.04.
UKAŽ

foto
Jura 2   3.02.2024 v 22:18   napsal:
Tak já už pěkně z gaučíku děkuji za geniální den do Roudnice! Díky prodloužené D35 a né zrovna předpisové jízdě se dá teleportovat z Postřelmova pod dvě a půl hodiny a není to cesta kolem světa. Se Simčou jsme měli sraz v Počaplech , kde jsem nechal auto, a protože jsem byl o chvíli dřív, šel jsem se podívat, jak se daří pašíkovi! A ejhle, on už to měl za sebou od pátku, což znamenalo jediné: v restauraci na nás byli perfektně připraveni, včetně naporcovaných výslužek! Nechápu, jak mohli ve čtyřech lidech, které jsem viděl, v pohodě obsloužit celou hospodu.. A protože byl vyslyšen i můj mlsný jazýček a změnil se nám od loňska řezníček, byla z toho perfektní zabíjačka! Soutěž? Taky perfektní! Je známo, že máme rádi těžší soutěže a toto bylo přesně ono! Super. Až na to, že jsme si 4x opravovali Štětí a ztratili 14min, tak jsme neměli problém. Neskutečné, že se tak složitá trať obejde bez chyby, takže díky i do Brna a Frýdku za kontroly! A to jsme ještě měli v autě měli oba desetiminutový záchvat smíchu u kóty 311, kdy se vůbec nepracovalo! Tak jsem pak vyhlásil, že to musíme dohnat, což se mi na radaru i docela povedlo. Nejvíc neskutečné je, že já jsem byl už od včerejška o našem vítězství přesvědčen, což někteří z vás z našich rozhovorů můžou potvrdit.. Už vloni byla Zabíjačka hodně vysoko kvalitou, ale letos to bylo uplně TOP. Ač první závod sezóny, jsem zvědav, jestli toto lze vůbec letos překonat?!?! I ❤ Podřípsko!
foto
VláďaŽ   3.02.2024 v 23:06   odpověděl:
Děkujeme Jurovi za první pohled z bedny! Jsem rád, že se soutěž vyvedla a že se líbila !
Doufám, že všichni účastníci dojeli v pořádku domů a jsem rád, že na dálnici o STOPku nezavadíte takže snad už neodbočujete vpravo I já ještě jednou děkuji supervizorům
Mějte se a ať se všem daří!
foto
kk   3.02.2024 v 23:07   odpověděl:
Asi se podařilo, blapřeji vítězům aj pořadatelům
foto
matonni   3.02.2024 v 23:30   odpověděl:
No Juro, já snad ani neusnu
Díky všem posádkám, díky všem v týmu organizátorů a pomocníků.
foto
Vláďa   4.02.2024 v 00:37   odpověděl:
Jako vždy, bez ohledu na náš výsledek:
- poděkování všem pořadatelům za skvělou soutěž, ostatně jak jsme na Podřipsku zvyklí. Škoda jen, že v cíli bylo málo společenských prostor, kde sedět. Ale účast asi překvapila i samotné pořadatele.

- velká pochvala autorovi VláďoviŽ za skvělou trať, kterou jsme čekali ještě těžší, ale na znalosti řádů byla OK. Mistráková náročnost - level (zejména 2. etapa) byla spíše o pozornosti uhlídat všechny vložáky v kombinaci s podmínkami. Jako navigátor jsem se nechal nachytat v 1.etapě jen u otočné SPK 22 po vložáku. V těchto místech jsme vymýšleli ještě další složité blbosti s průjezdem, naštěstí jen se ztrátou času.
Zbytek skóre za SPK jde na vrub mých navigátorských nepozorností na naprostých stupiditách a bohužel stejných jako vždy (např. při přehodnocení trasy neschopnost opustit původní myšlenku řešení, přehlédnutí mapové chlupky, zapomenutí na konec vložáku, přehlédnutí detailu). Takže naší devizou je zvládnutí Štětí až do konce etapy bez chyby nebo průjezdy kolem kóty 311 (pouze za 60 TB). To byly úseky maturity z kombinatoriky průjezdů.

- na závěr gratulace k tomu, že se podařila skvělá účast v kategorii B0. Zdá se, že na Podřipsku již začínají sklízet plody své práce s nováčky - Polepský navigátor a další soutěže + web "Do cíle".


Na závěr mám nejasnost: proč je ve 2. etapě při příjezdu do kóty 307 navíc SPK 35, když DZ dejka mne poslala vlevo mezi stromy a hned za stromem vpravo, přes trojúhelníček jsem přes SPK 35 přijel do kóty 307 s výjezdem vlevo.
Tyč Dejky byla umístěna v 1.polovině minikřižovatky, takže jsem mohl za ní mezi stromy v klidu odbočit vlevo a splnit vložák a pak mapově dojet do kóty.
foto
5r3   4.02.2024 v 05:54   odpověděl:
U téhle dejky ještě vložák neplatil, byl jsi ještě v části 1 itineráře.
foto
PetrM   4.02.2024 v 08:25   odpověděl:
To nám ty ženský včera ale natrhly pr...!!! První tři místa a ještě Blanka vyhrála B25!!!
Ale taky chválím a ad otázka Vládi výše - PetrČ má pravdu, sleduj, kde začínala druhá část - až v kótě za dejkou.
foto
Vláďa   4.02.2024 v 10:58   odpověděl:
Díky všem za odpověď. A to jsou ty moje stupidity. Byl jsem to já, kdo navedl řidiče na chybný průjezd do kóty 307. Dokonce se mi to líbilo jako skvělá autorova finta.
Ach jo!
foto
VláďaŽ   4.02.2024 v 11:43   odpověděl:
😁No popravdě řečeno mně se to taky líbilo jako skvělá autorova finta 😜😎 Aspoň že to padlo na úrodnou půdu😄✋
foto
Vláďa   4.02.2024 v 17:53   odpověděl:
To VláďaŽ:
Kdoví, jestli jsem Ti z toho neudělal fintu dodatečně po soutěži. A pokud ne, tak to víš, na mne se můžeš spolehnout. Navíc jsem měl nechat jet, to co jel Roman. Za dejkou se dal vložákově vlevo až za stromy bez SPK. Já jsem ho chybně opravil.
foto
VláďaŽ   5.02.2024 v 00:03   odpověděl:
No vidíš to, HR na Šmídla jak vyšitej!!
foto
Nika   5.02.2024 v 13:15   odpověděla:
Ahoj, též děkujeme za prima soutěž, moc hezky jsme se svezli a ráda jsem Vás všechny po čase viděla!
foto
Míša   5.02.2024 v 14:50   odpověděla:
I my moc děkujeme za parádní svezení. Navíc nám tato soutěž sedla po všech stránkách. Nejvíc nám výsledkově pomohly "pohárové" časy, které nás uchránily před náložemi za čas. My, na rozdíl od většiny, neměli ani jeden předčasný příjezd. Jelo se nám fakt dobře bez záseků. Pomaličku jsme projížděli motanici kolem živky, kdy jsem si musela ten detail vyžvejknout bokem, protože jsem neměla nejmenší šanci se zorientovat. A Štětí jsme projeli na první dobrou, ale bála jsem se, že pokud jsem tam sekla chybu, máme asi milion. Nesekla . V D2 nám chybí nenapsaná SPK 3 - víme, kde byla, jeli jsme kolem, ale nějak jsem ji nikam nezaznamenala A pak tam máme 160TB za nezajetou levější levou na dejce. A to je přesně ono - čím jednodušší úkol, tím větší šance, že to podcením nebo prostě polevím v kooncentraci . To je jako při chůzi... nejvíc pádů a karambolů mám na rovné cestě. Stejně jako předloňskou mou dosud jedinou zlomeninu jsem si udělala asi 10m od auta na rovné cestě
foto
matonni   5.02.2024 v 15:29   odpověděl:
to Míša: Já to mám s těmi pády takto na lyžích. Na černé sjezdovce OK a na rovině se kochám a válím
Děkujeme za pochvalu.
foto
VláďaŽ   5.02.2024 v 17:35   odpověděl:
Za pochvalu děkoval Víťa, tak já pošlu pochvalu na druhou stranu - Tvůj průjezd 2. etapy byl famózní, kolem té 3 jste prostě museli jet, tak to vidím na řidiče no a ta levější levá nebyla levější, ale o kus dřív, takže zase řidič ! Měla bys mu trochu vopepřit tláču!!
foto
Míša   5.02.2024 v 17:50   odpověděla:
Ta SPK 3 jde za mnou, hlášená byla, vím o ní.... jen cestou na papír zabloudila. A k té chybě na dejce .... blížili jsme se na dejvku a Zdenda správně hlásil.. "Budu mít dejku, jedu vlevo." A já s těmi slovy začala koukat do papírů, co mi to provede s mými plány. Když jsme na tu křižovatku koukali doma, tak Zdenda říká... "No jo, to jsem viděl, ale bylo tam rozježděné bláto a mně se tam nechtělo uvíznout ." A děkuji za pochvalu
foto
Tomáš    15.02.2024 v 13:50   odpověděl:
Děkujeme za krásně uspořádanou soutěž, na kterou jsme se od loňska těšili. Je hodně znát, že už jsme něco jeli loni. Cítili jsme se pevnější v kramflecích. Bohužel nás vyvedlo z omylu hned první odevzdání výkazu, kde jsme nepochopitelně zapsali špatně pořadí a za naší blbost zaplatili pěknou kupou bodů. Tak se zase máme na co těšit příští rok.

foto
matonni   25.01.2024 v 15:33   napsal:
K SMS soutěži o ředitelskou jitrnici upřesňuji, že uzavírka příjmu vašich tipů je o půlnoci z 28. na 29. ledna. Je to stejný termín, jako je uzavírka přihlášek.

foto
VláďaŽ   21.01.2024 v 20:29   napsal:
Doplňuji Víťovu zabíjačkovou aktualitu a hlásím, že iti pro Pohár jsou víceméně hotové, kontrolují je špičkoví supervizoři R.A. a Duža, píská Zdeněk Jíše. Nudit by se neměli navigátoři, ale ani řidiči; je to jezdivé, ale oči a mozky dostanou co proto. A ještě kdyby tak šlo eliminovat džípíesky, to by byla paráda!
Teď už jen, aby Petr (myslím ten sv., ne Č. ani M.) neseslal ňákou kalamitu a čuník byl řádně vykrmen a následně bacen a zpracován
Hlašte se, těšíme se na vás!

foto
matonni   18.01.2024 v 21:55   napsal:

Chcete vyhrát ředitelskou jitrnici?


Pak neváhejte a zapojte se do naší SMS soutěže! Stačí poslat správnou odpověď na otázku: "Kolik se ke dni uzávěrky přihlásí posádek ve všech kategoriích Podřípské zabíjačky?"
Odpověď pošlete na číslo 602 445 534. Uzávěrka je o půlnoci 28. ledna 2024. V případě více správných odpovědí budeme šťastného výherce losovat. Tak neztrácejte čas a zapojte se do soutěže ještě dnes!
foto
VláďaŽ   19.01.2024 v 00:09   odpověděl:
V případě více správných odpovědí bych jim tu jitrnici rozkrájel ! Stejně to bude zas Vlčák s Fabiánem
foto
Vláďa   19.01.2024 v 13:26   odpověděl:
To VláďaŽ: co jsme mohli také od hamouna čekat. A to k tomu dělá člena org. týmu tak kvalitní soutěže. A nechce se rozdělit o ostatní. No nic, já raději řízek než jitrnici, tak snad něco zbyde.
foto
matonni   19.01.2024 v 15:31   odpověděl:
Vláďo neboj se vlka, Vlka ani Žlábka, nic se nemění. Vždyť my se přeci umíme dohodnout, nebude to poprvé.
foto
Vláďa   19.01.2024 v 17:16   odpověděl:
To Matonni:
foto
VláďaŽ   20.01.2024 v 02:17   odpověděl:
A jéééžiš Do jakýho to týýýmu jsem to vlezl?
foto
milan hlaváček   20.01.2024 v 18:43   odpověděl:
Když se této SMS soutěže zúčastním, tak zcela určitě vyhraji. Jak a kdy mi cena bude doručena?
foto
matonni   20.01.2024 v 21:54   odpověděl:
To Milan:
V tom případě ti poštou pošleme:

15 g sušeného česneku
20 g soli
1,5 g mletého pepře
1 g majoránky
0,5 g nového koření
půl lžičky mletého zázvoru
Ty už si dodáš jen trochu vody, dle chuti vepřovou hlavu, bůček, játra a jazyk, přidáš dle chuti kroupy, rýži nebo tvrdou žemli. Další postup už je prostý, výčet nářadí a pomůcek už mi sem nevejde.
DOBROU CHUŤ
foto
VláďaŽ   4.02.2024 v 16:06   odpověděl:
Tak jsem zvítězil v tipovací soutěži na výsledky tipovací soutěže
Pro mne nepřekvapivě (viz debata o 4 odstavce výše ) opět Vláďa Fabián. Čím on toho Víťu korumpuje?
foto
matonni   4.02.2024 v 17:08   odpověděl:
Zásadně se ohrazuji proti nějaké spiklenecké teorii. Ani se nepokoušejte naznačovat. Putovní pohár z loňského Šmídla mám ve skříni díky schopnostem vybrat si skvělého šoféra. Letos jedem s Mildou obhajovat. Už se těšíme a vyzýváme ostatní posádky na souboj. Férový souboj
foto
Vláďa   4.02.2024 v 17:48   odpověděl:
No tak chlapci, dopřejte mi alespoň nějaké drobné úspěchy, když se nedaří v průjezdech. A to ještě většina z vás netuší, že jsem se před nědělní půlnocí rozhodoval mezi 36 a 37.
Nakonec jsem nevěřil úspěšným pořadatelům, že se jim přihlásí 18 posádek B0. Na October Beeru jich bylo 16 a dal jsem ji pouze jen jednu navíc a to s přihlédnutím k příznivé předpovědi počasí. Mýlil jsem se, pořadatelé nakonec byli v přihláškách lepší.
Bohužel, skutečná účast byla jen 34 posádek.

A ještě k tipu VládiŽ: ano, svým způsobem zvítězil. Můj konkurent v odhadech Milda Vlk zadal počet 35 posádek, jak jsem se dozvěděl včera v podvečer. Blahopřeji mu k 2. místu.

foto
Michal P.   8.01.2024 v 09:04   napsal:
Ahoj všem, do nové sezony nabízíme magnetická čísla 52 a 56.
Pokud bude zájem, přivezeme na první soutěž (nebo i jinam
Všem také v nové sezoně přejeme mnoho úspěchů (ale ne na náš úkor )
foto
matonni   8.01.2024 v 09:10   odpověděl:
Hezky Michalové Přechod do vyšší kategorie, no konečně. A především zaslouženě.
foto
VláďaŽ   8.01.2024 v 14:26   odpověděl:
Žádný jinam - dražba pěkně na Zabíjačce!!
To teď budete mít místa na dveřích, když vám ubyla jedna číslice!
Tak hlavně ať je s váma furt řeč!
foto
Michal P.   9.01.2024 v 08:54   odpověděl:
Za tlačenku, jelita, jitrnice apod. se mnou bude vždy řeč


ZPĚT na 1. stránku -4 -3 -2 -1 0 1 2 3 4 5 < 6 > 7 8 9 10 11 12 13 14 15