VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  


Dnes je čtvrtek 24. ledna 2019     [ 24. 01.]


Tabulka termínů prozatím neodjetých soutěží v roce 2018:
MISTROVSTVÍ ČR 22. 02. 23. 02.
ČESKÝ POHÁR
MORAVSKÝ POHÁR
SHELL CUP - ČECHY 23. 02.
SHELL CUP - MORAVA
OSTATNÍ SOUTĚŽE 09. 02. 02. 03.

KALENDÁŘ AOS NA ROK 2019

 datum  den  místo kolo  kategorie  název  autor tratě    hlavní rozhodčí  
 05. 01. 2019   sobota   Hlučín     pro všechny   Hlučínská liga JZ - 1   AOS klub AMK Hlučín   AOS klub AMK Hlučín 
 09. 02. 2019   sobota   Hlučín     pro všechny   Hlučínská liga JZ - 2   AOS klub AMK Hlučín   AOS klub AMK Hlučín 
 22. 02. 2019   pátek   Hrubá Skála  1  Mistrovství ČR   Zimní Hrubá Skála       
 23. 02. 2019   sobota   Hrubá Skála  2  Mistrovství ČR   Zimní Hrubá Skála       
 23. 02. 2019   sobota   Hrubá Skála  1  Shell cup - Č   Zimní Hrubá Skála       
 02. 03. 2019   sobota   Hlučín     pro všechny   Hlučínská liga JZ - 3   AOS klub AMK Hlučín   AOS klub AMK Hlučín 




PRACOVNÍ VERZE KALENDÁŘE SOUTĚŽÍ AOS PRO ROK 2019

datum místo                          kolo kategorie                                   
05. 01. 2019 Hlučín  . Hlučínská zimní liga JZ - 1. kolo
09. 02. 2019 Hlučín  . Hlučínská zimní liga JZ - 2. kolo
22. 02. 2019 Hrubá Skála  1. Mistrovství ČR
23. 02. 2019 Hrubá Skála  2. Mistrovství ČR
23. 02. 2019 Hrubá Skála  1. Shell cup - Čechy
02. 03. 2019 Hlučín  . Hlučínská zimní liga JZ - 3. kolo
30. 03. 2019 Středním Povltavím  2. Shell cup - Čechy - Tomáš Žurek a spol.
30. 03. 2019 Středním Povltavím  1. Velký Český pohár - Tomáš Žurek a spol.
06. 04. 2019 Hlučín  . Hlučínská zimní liga JZ - 4. kolo
27. 04. 2019 Žamberk  3. Shell cup - Čechy - Rallye Šmídl - Fabián Vladimír
17. 05. 2019 Fulnek  1. Malý Moravský pohár - Dužík Vlad. / Krygler Jiří
17. 05. 2019 Fulnek  3. Mistrovství ČR - Dužík Vlad. / Krýgler Jiří
18. 05. 2019 Fulnek  2. Malý Moravský pohár - Bureš Jiří / Krygler Jiří
18. 05. 2019 Fulnek  4. Mistrovství ČR - Bureš Jiří / Krýgler Jiří
18. 05. 2019 Fulnek  1. Shell cup - Morava - ??? / Krýgler Jiří
31. 05. 2019 Ostrava  . CEC - Klasa Martin a spol
31. 05. 2019 Ostrava  3. Malý Moravský pohár - Ostravský volant - Klasa Martin a spol.
31. 05. 2019 Ostrava  1. Velký Moravský pohár - Ostravský volant - Klasa Martin a spol
01. 06. 2019 Ostrava  . CEC - Klasa Martin a spol
01. 06. 2019 Ostrava  4. Malý Moravský pohár - Ostravský volant - Klasa Martin a spol.
01. 06. 2019 Ostrava  2. Shell cup - Morava - Ostravský volant - Klasa Martin a spol
01. 06. 2019 Ostrava  2. Velký Moravský pohár - Ostravský volant - Klasa Martin a spol
08. 06. 2019 Kladno  4. Shell cup - Čechy - dopoledne - Kotinovi + Zdrubečtí
08. 06. 2019 Kladno  2. Velký Český pohár - dopoledne - Kotinovi + Zdrubečtí
08. 06. 2019 Kladno  3. Velký Český pohár - odpoledne - Kotinovi + Zdrubečtí (pro Shelláky zdarma)
21. 06. 2019 Myslowice (PL)  . CEC
22. 06. 2019 Myslowice (PL)  . CEC
22. 06. 2019 Hrušovany u Litoměřic  5. Shell cup Čechy - Dopolední Hrušovanská Plotice - Hrzán Vít / Jíše Zdeněk
22. 06. 2019 Hrušovany u Litoměřic  6. Shell cup Čechy - Odpolední Hrušovanská Plotice - Marek Jaroslav / Jíše Zdeněk
22. 06. 2019 Hrušovany u Litoměřic  4. Velký Český pohár - dopoledne - Jíše Zdeněk / Jíšová Jana
22. 06. 2019 Hrušovany u Litoměřic  5. Velký Český pohár - odpoledne - Jíšová Jana / Jíše Zdeněk
23. 08. 2019 Timisoara (RO)  . CEC
24. 08. 2019 Timisoara (RO)  . CEC
14. 09. 2019 Hodkovice nad Mohelkou  7. Shell cup - Čechy - Sobotovi
14. 09. 2019 Hodkovice nad Mohelkou  6. Velký Český pohár - Sobotovi
20. 09. 2019 Satu Mare (RO)  . CEC
21. 09. 2019 Satu Mare (RO)  . CEC
21. 09. 2019 Jindřichův Hradec  7. Kapr - Šimánek, Hodr / Kočí
21. 09. 2019 Jindřichův Hradec  8. Kapr - Šimánek, Hodr / Kočí
27. 09. 2019 Mohelnice  5. Malý Moravský pohár - Kubíček a spol.
27. 09. 2019 Mohelnice  5. Mistrovství ČR - Kubíček a spol.
28. 09. 2019 Mohelnice  6. Malý Moravský pohár - Kubíček a spol.
28. 09. 2019 Mohelnice  6. Mistrovství ČR - Kubíček a spol.
28. 09. 2019 Mohelnice  3. Shell cup - Morava - Kubíček a spol.
04. 10. 2019 Spišská Belá (SK)  . CEC
05. 10. 2019 Spišská Belá (SK)  . CEC
12. 10. 2019 Tábor  9. Shell cup - Čechy - Kočí a spol.
12. 10. 2019 Tábor  8. Velký Český pohár - dopoledne - Kočí a spol.
12. 10. 2019 Tábor  9. Velký Český pohár - odpoledne - Kočí a spol.
18. 10. 2019 Přerov  7. Malý Moravský pohár - Prášil a spol.
18. 10. 2019 Přerov  10. Velký Český pohár - noc - Prášil a spol.
18. 10. 2019 Přerov  3. Velký Moravský pohár - Prášil a spol.
19. 10. 2019 Přerov  8. Malý Moravský pohár - Prášil a spol.
19. 10. 2019 Přerov  . Mistrovství ČR družstev - Pretiox - Prášil / Dužík
19. 10. 2019 Přerov  10. Shell cup - Čechy - Pretiox
19. 10. 2019 Přerov  4. Shell cup - Morava - Pretiox
19. 10. 2019 Přerov  11. Velký Český pohár - den - Prášil a spol.
19. 10. 2019 Přerov  4. Velký Moravský pohár - Prášil a spol.
09. 11. 2019 Hlučín  9. Malý Moravský pohár - dopoledne - Čala / Krygler
09. 11. 2019 Hlučín  10. Malý Moravský pohár - odpoledne - Drobík / Krygler
09. 11. 2019 Hlučín  5. Velký Moravský pohár - dopoledne - Čala / Krygler
09. 11. 2019 Hlučín  6. Velký Moravský pohár - odpoledne - Drobík / Krygler
15. 11. 2019 Okolí Prahy  7. Mistrovství ČR (spojené AOS kluby)
16. 11. 2019 Okolí Prahy  8. Mistrovství ČR (spojené AOS kluby)



_________________________________________________________________________________________________________________________