VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  


Dnes je úterý 22. května 2018     [ 22. 05.]
Tabulka termínů prozatím neodjetých soutěží v roce 2018:
SHELL CUP - ČECHY 23. 06. 13. 10. 20. 10. 03. 11. 01. 12.
SHELL CUP - MORAVA 02. 06. 16. 06. 16. 06. 08. 09. 20. 10. 10. 11.
OSTATNÍ SOUTĚŽE 26. 05. 03. 06. 04. 08.

ZDE PŘEPNI NA KOMPLETNÍ KALENDÁŘ

KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY AOS NA ROK 2018

 datum    den    místo   kolo   kategorie    název    autor tratě    hlavní rozhodčí  
 06. 01. 2018   sobota   Hlučín   pro všechny   Novoroční JZ   AMK Hlučín   AMK Hlučín 
 24. 02. 2018   sobota   Hrubá Skála  1.   Shell cup Čechy   Zimní Hrubá Skála   Špaček Petr   Ačai Miroslav 
 17. 03. 2018   sobota   Hlučín  1.   Shell cup Morava   Jarní Prajská aoska (dopol)   Krýgler Jiří   Dužík Vladimír 
 17. 03. 2018   sobota   Hlučín  2.   Shell cup Morava   Hlučínské jaro (odpol)   Bureš Jiří   Krygler Jiří 
 25. 03. 2018   neděle   Praha 6 - Vokovice   pro všechny   Pohár BESIP v JZ   AOS klub Praha   AOS klub Praha 
 07. 04. 2018   sobota   Český ráj  2.   Shell cup Čechy   Krakonoš 2018 - dopoledne   Boudný Jiří ml.   Boudný Jiří st. 
 07. 04. 2018   sobota   Český ráj  3.   Shell cup Čechy   Krakonoš 2018 - odpoledne   Boudný Jiří st.   Boudný Jiří ml. 
 21. 04. 2018   sobota   Žamberk  4.   Shell cup Čechy   Rallye Šmídl   Fabián Vladimír   Bartoň Martin 
 21. 04. 2018   sobota   Žamberk  3.   Shell cup Morava   Rallye Šmídl   Fabián Vladimír   Bartoň Martin 
 01. 05. 2018   úterý   Pardubice   Pro rodiče s dětmi   Mini AOS       
 05. 05. 2018   sobota   Horní Branná  5.   Shell cup Čechy   Střelka - dopolední   Hrdina Vladimír   Paulů Jaromír 
 19. 05. 2018   sobota   Drevníky  6.   Shell cup Čechy   Autotur - dopoledne   Žurek Tomáš   Ludvík Jaromír 
 19. 05. 2018   sobota   Drevníky  7.   Shell cup Čechy   Autotur - odpoledne   Kuklík Karel   Ludvík Jaromír 
 20. 05. 2018   neděle   Praha 4   pro všechny   Bezpečně Prahou 4   Vojáček Petr   Ludvík Jaromír 
 26. 05. 2018   sobota   Čistá u Ml. Boleslavi   zábavná AOS   Dobře utajená pípa   Makal Emil   Fabián Vladimír 
 02. 06. 2018   sobota   Hodonín u Kunštátu  4.   Shell cup Morava   Svratka 2018   Dvorský Petr   Křivánek Jiří 
 03. 06. 2018   neděle   Praha 6   pro všechny   Zdokonalovací JZ   AOS klub Praha   AOS klub Praha 
 16. 06. 2018   sobota   Ostrava  5.   Shell cup Morava   Ostravský volant - dopol   Klasa Martin    
 16. 06. 2018   sobota   Ostrava  6.   Shell cup Morava   Ostravský volant - odpol   Klasa Martin    
 23. 06. 2018   sobota   Hrušovany u Litoměřic  8.   Shell cup Čechy   Hrušovanská Plotice   Hrzán Víťa   Jíše Zdeněk 
 04. 08. 2018   sobota   Račiněves   pro všechny   Podřípské Prasátko       
 08. 09. 2018   sobota   Přerov  7.   Shell cup Morava   Pretiox - den   Prášil Ludvík    
 13. 10. 2018   sobota   Tábor  9.   Shell cup Čechy      Kočí Stanislav    
 20. 10. 2018   sobota   Pelhřimov - Humpolec  10.   Shell cup Čechy          
 20. 10. 2018   sobota   Pelhřimov - Humpolec  8.   Shell cup Morava          
 03. 11. 2018   sobota   Jindřichův Hradec  11.   Shell cup Čechy   Kapr       
 10. 11. 2018   sobota   Hlučín  9.   Shell cup Morava      Dužík Vladimír   Krygler Jiří 
 01. 12. 2018   sobota   Chlumec u Ústí n/L  12.   Shell cup Čechy   Mikulášská - dopoledne       

_________________________________________________________________________________________________________________________