VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  


Dnes je středa 18. října 2017     [ 18. 10.]
Tabulka termínů prozatím neodjetých soutěží v roce 2017:
SHELL CUP - ČECHY 04. 11.
SHELL CUP - MORAVA 21. 10. 11. 11.
OSTATNÍ SOUTĚŽE

ZDE PŘEPNI NA KOMPLETNÍ KALENDÁŘ

KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY AOS NA ROK 2017

 datum    den    místo   kolo   kategorie    název    autor tratě    hlavní rozhodčí  
 14. 01. 2017   sobota   Chabařovice   pro všechny   Chlumecké smyky 2017   AK Chlumec   AK Chlumec 
 25. 02. 2017   sobota   Hrubá Skála  1.   Shell cup Čechy   Zimní Hrubá Skála   Špaček P.   Ačai M. 
 18. 03. 2017   sobota   Hlučín - dopoledne  1.   Shell cup Morava   Jarní Prajzská aoska   Zbytovský P.   Dužík Vl. 
 18. 03. 2017   sobota   Hlučín - odpoledne  2.   Shell cup Morava   Jarním Hlučínskem   Zbytovský P.   Dužík Vl. 
 01. 04. 2017   sobota   Kostelec nad Vltavou  2.   Shell cup Čechy   Středním Povltavím   Žurek T.   Kočí St. 
 09. 04. 2017   neděle   Praha 6   pro všechny   Jarní JZ - Pohár BESIP   AOS klub Praha   AOS klub Praha 
 22. 04. 2017   sobota   Žamberk  3.   Shell cup Čechy   Rallye Šmídl   Fabián Vl.   Fabián Vl. 
 22. 04. 2017   sobota   Žamberk  3.   Shell cup Morava   Rallye Šmídl   Fabián Vl.   Fabián Vl. 
 22. 04. 2017   sobota   Praha 6   pro všechny   Jezdíme podle předpisů   Ludvík Jaromír   Pivoňka Josef 
 20. 05. 2017   sobota   Horní Branná - dopol.  4.   Shell cup Čechy   Shell cup   Paulů Jaromír   Boudný Jiří 
 04. 06. 2017   neděle   Praha 4   pro všechny   Bezpečně Prahou 4   Ludvík Jiří   Ludvík Jaromír 
 05. 08. 2017   sobota   Račiněves   Zábavná soutěž   Podřípské Prasátko   Jíše Zdeněk    Marek Jaroslav 
 10. 09. 2017   neděle   Praha 6   pro všechny   Pohár AČR v JZ   AOS klub Praha   AOS klub Praha 
 16. 09. 2017   sobota   Kladno - dopoledne  5.   Shell cup Čechy   Cena města Kladna   Zdrubecký Miroslav   Zdrubecký Radek 
 23. 09. 2017   sobota   Mohelnice  4.   Shell cup Morava   Hella rallye   Kubíček Jiří   Kubíčková Simona 
 14. 10. 2017   sobota   Tábor - dopoledne  6.   Shell cup Čechy   Shell cup   Kočí Stanislav    
 15. 10. 2017   neděle   Praha 6   pro všechny   Bezpečně Prahou 6   AOS klub Praha   AOS klub Praha 
 21. 10. 2017   sobota   Přerov  5.   Shell cup Morava   Pretiox   Prášil Ludvík    
 04. 11. 2017   sobota   Jindřichův Hradec  7.   Shell cup Čechy   JH Kapr       
 11. 11. 2017   sobota   Hlučín  6.   Shell cup Morava   Konec sezóny 2017   Klasa Martin   Krygler Jiří 

_________________________________________________________________________________________________________________________