VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  


PŘIHLÁŠKA
Hlučínská zimní liga v jízdách zručnosti - duben
Nemám ještě přiděleno st. číslo

Přihlašení řidiči:
st.č.   řidič     bydliště     pohlaví     přihlášení  
  1     Slíva Libor     Ostrava - Hošťálkovice     muž     PŘIHLÁŠEN  
  2     Gacík Dušan     Hlučín     muž     PŘIHLÁŠEN  
  3     Gacíková Lenka     Hlučín     žena     PŘIHLÁŠENA  
  4     Silber Jiří     Ostrava - Polanka n/O     muž     PŘIHLÁŠEN  
  5     Silber Patrik     Ostrava - Polanka n/O     muž     PŘIHLÁŠEN  
  6     Silberová Monika     Ostrava - Polanka n/O     žena     PŘIHLÁŠENA  
  7     Vincurek Jaromír     Opava     muž   přihlásit
  8     Premus Jakub     Jamnice     muž     PŘIHLÁŠEN  
  9     Jadrný Libor     Hlučín     muž     PŘIHLÁŠEN  
  10     Drobíková Dagmar     Rychvald     žena   přihlásit
  11     Drobík Zdeněk     Rychvald     muž   přihlásit
  12     Gazda Radim      Ostrava - Hošťálkovice     muž     PŘIHLÁŠEN  
  13     Klein Michal     Ostrava - Hošťálkovice      muž   přihlásit
  14     Kryštof Petr     Ostrava - Hošťálkovice     muž   přihlásit
  15     Gazda Michal     Ostrava - Hošťálkovice     muž     PŘIHLÁŠEN  
  16     Klasa Martin     Ostrava - Hrabůvka     muž   přihlásit
  17     Hampel Rostislav      Hlučín      muž   přihlásit
  18     Hampel Jan     Hlučín     muž   přihlásit
  19     Huvar Kamil     Ostrava - Poruba     muž   přihlásit
  20     Čala Robert     Ostrava - Hrabůvka     muž     PŘIHLÁŠEN  
  21     Bureš Jiří     Ostrava - Stará Bělá     muž     PŘIHLÁŠEN  
  22     Magdolen Viktor     Handlová     muž   přihlásit
  23     Gurný Tomáš     Hať     muž   přihlásit
  24     Janik Pavol     Handlova     muž   přihlásit
  25     Vichtora Ondřej      Podubí 217, Dolní Benešov      muž   přihlásit
  26     Lukáš Večerka     Hlučín     muž   přihlásit
  27     Meinhard Erich     Chuchelná 282     muž   přihlásit
  28     Klos Ondřej     Ostrava - Svinov     muž   přihlásit
  29     Gacíková Natálka     Hlučín     žena     PŘIHLÁŠENA  
  30     Ohis Ondřej     Frýdek Místek     muž     PŘIHLÁŠEN  
  31     Gellner Jan     D. Benešov     muž   přihlásit
  32     Koval Tomáš     Kozmice     muž   přihlásit
  33     Troják Tomáš     D. Benešov     muž     PŘIHLÁŠEN  
  34     Zlotý David     Píšť     muž     PŘIHLÁŠEN  
  35     Kubica Drahomír     Polanka     muž   přihlásit
  36     Kubica Tomáš     Polanka     muž   přihlásit
  37     Sedliský Martin     Ostrava - Výškovice     muž   přihlásit
  38     Bartík Petr     Čeladná     muž     PŘIHLÁŠEN  
  39     Hajduk Pavel     Ostrava - Hošťálkovice     muž   přihlásit
  40     Schon Buhumil     Ostrava     muž   přihlásit
  41     Vencl Martin     Bolatice     muž   přihlásit
  42     Fojtík Jan     Ostrava - Zábřeh     muž   přihlásit
  43     Novotný Vlastimi     Ostrava - Poruba     muž   přihlásit
  44     Machálek Jakub     Hlučín     muž   přihlásit
  45     Machálek Filip     Hlučín     muž   přihlásit
  46     Leňko Michal     Ostrava - Poruba     muž   přihlásit
  47     Staňa Ivo     Bohumín     muž   přihlásit
  48     Kolačanský Pavel     Bohumín     muž   přihlásit
  49     Hampel Jiří     Hlučín     muž     PŘIHLÁŠEN  
  50     Zbytovský Pavel     Hlučín     muž     PŘIHLÁŠEN  
  51     Návrat Michal     Markvartovice     muž     PŘIHLÁŠEN  
  52     Žák Marek     Ostrava - Poruba     muž   přihlásit
  53     Kubicová Gabriela     Polanka     žena   přihlásit
  54     Kostecký Vít     Ostrava     muž   přihlásit
  55     Gregor Vladimír     Ostrava     muž   přihlásit
  56     Koza Radek     Jilešovice     muž   přihlásit
  57     Schon Marek     Ostrava     muž   přihlásit
  58     Huvar Vojtěch     Ostrava - Poruba     muž   přihlásit
  59     Dobřanský Lukáš     Rychvald     muž   přihlásit
  60     Dobřanský Václav     Ostrava     muž   přihlásit
  61     Ondrášek Martin     Jezdkovice     muž     PŘIHLÁŠEN  
  62     Studník Radim     Ostrava-Výškovice     muž   přihlásit
  63     Gacíková Veronika     Hlučín     žena     PŘIHLÁŠENA  
  64     Nikliborc Pavel     Hlučín     muž   přihlásit
  65     Přikryl Petr     Hlučín     muž   přihlásit
  66     Müller Roland     Ostrava     muž   přihlásit
  67     Magdolen Richard     Handlová     muž   přihlásit
  68     Nawrath Petr     Hlučín     muž   přihlásit
  69     Petr Slivoň     Ostrava Kunčičky     muž   přihlásit
  70     Tomáš Merta     Severní 13 Hlučín     muž   přihlásit
  71     Ondrášková Hana     Jezdkovice     žena     PŘIHLÁŠENA  
    Celkem přihlášeno 18 mužů a 5 žen.
_________________________________________________________________________________________________________________________