VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  

REGISTR STARTOVNÍCH ČÍSEL 101 - 199
Shell cup - Čechy

Nemám st. číslo - CHCI SE ZAREGISTROVAT

  Možnost opravy údajů zaregistrovaných posádek
Startovní číslo:        heslo:

ZPĚT NA PŘIHLÁŠKY

Registrované posádky:
st.č.   posádka     amk/bydliště  
  101     neobsazeno       
  102     Šaněk Martin - Severová Lucie     Příbram  
  103     Ptáčník Libor - Ptáčníková Tereza     Poděbrady  
  104     Kozický Jiří - Kozická Olga     Dobřany  
  105     Jára Miroslav - Kejval Jan     Brodce nad Jizerou  
  106     Mlejnek Štěpán - Jáklová Andrea     Liberec  
  107     Ildža Andrej     Praha  
  108     Čáslavský Jan - Čáslavská Martina     Myslkovice  
  109     Mrázek Vít - Doležal Zbyněk     Třebíč  
  110     Tomečková - Kripner     Praha  
  111     Klár Zdeněk - Bidlová Tereza     Moravany-Dašice  
  112     Bouda Lukáš - Strieglová Věra     Nový Bor  
  113     Houžka František - Houžková Jitka     Vrbice  
  114     Petr Braný - Michala Havelková     Praha  
  115     Hanykýř František-Hanykýřová Lenka     Nový Bor  
  116     Kroupa Jakub - Štětková Petra      Děčín  
  117     Matej Quarda - Tomáš Bílek       
  118     Rott Karel - Kuzebauch Pavel     Roudnice nad Labem  
  119     Markéta Remišová - Aleš Souček     Praha  
  120     Hájková Eva, Olga Švábová     Praha  
  121     Hrzánová Jana - Hrzán Vít     Hrušovany  
  122     Jelínek Miroslav - Jelínková Milada     Habrovany u Vyškova  
  123     Novák Marek - Matyáš Novák     Lázně Toušeň  
  124     Kopecký Jindřich - Noga Pavel     Roudnice nad Labem  
  125     Šubrt Miloslav - Šubrtová Karolina     Roudnice nad Labem  
  126     Prouza Daniel - Bartoloměj - Otakar     Milovice  
  127     Šuma Petr - Šumová Věra      Hrušovany  
  128     Svoboda Michal - Svobodová Lucie     Roudnice nad Labem  
  129     Žlábek Vladimír - Novotný Jan     565 01 Choceň, Mánesova 1851  
  130     Hlaváček Jan - Bubák Martin     Brtnice 195, Velké Popovice  
  131     Šedivý - Hála     Praha  
  132     Marešová Jana - Aulický Jiří     Hradec Králové   
  133     Čihák Lukáš - Larkina Světlana      Petrohradská 1219/25, Praha 10  
  134     Hlaváček Jan - Bubák Martin       
  135     Nejedlý Petr - Noga Pavel     Roudnice nad Labem  
  136     Kuzelka Ales, Hani Bani     Praha  
  137     Babičová Kateřina - Gottwald Michal     Praha  
  138     Gabriela Prokopenková - Petr Brabec      Ústi nad Labem   
  139     Linhart Honza - Bíla Tomáš     Horoměřice  
  140     Groušl Martin - Frýdlová Alena     Praha 4  
  141     Záviška Ladislav - Závišková Vladimíra      Dobřany  
  142     Raška Ivan - Rašková Jana     Lázně Bohdaneč  
  143     Krejčí Jan - Černohorská Dana     Chlumec/Ústí n.L. Hostovice  
  150     Petrů Vít - Krouhlík Tomáš       
  151     Štěpánek Stanislav - Rozprým Jiří       
  177     Bartoň Martin - Bartoň Šimon     Ústí nad Orlicí  
  199     --------------------------------------------------       
_________________________________________________________________________________________________________________________