VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  

REGISTR STARTOVNÍCH ČÍSEL 101 - 199
Shell cup - Čechy

Nemám st. číslo - CHCI SE ZAREGISTROVAT

  Možnost opravy údajů zaregistrovaných posádek
Startovní číslo:        heslo:

ZPĚT NA PŘIHLÁŠKY

Registrované posádky:
st.č.   posádka     amk/bydliště  
  101     Čáslavský Jan - Čáslavská Martina     Myslkovice  
  102     Kubela Lukáš - Pavliš Milan     Hradec Králové  
  103     Jára Miroslav - Kejval Jan     Brodce nad Jizerou  
  104     Kozický Jiří - Kozická Olga     Dobřany  
  105     Vránová Petra - Vrána Jaroslav     Dlouhý  
  106     Turoň Petr - Foltýn Antonín     Třinec  
  107     Kobrle Aleš - Vránová Jana     Sedmihorky   
  108     Gerle Miroslav - Šretrová Petra     ASK Hořovice  
  109     Kolínský Petr - Kolínská Petra     Vyskeř  
  110     Tomečková Kateřina - Vaňková Lenka     Praha  
  111     Klár Zdeněk - Bidlová Klára     Moravany-Dašice  
  112     Šaněk Martin - Severová Lucie     Příbram  
  113     Vlček Jan - Kebort Petr     ASK Hořovice  
  114     Kutík Vladimír - Jaroslava Wiedrmanová     ASK Hořovice  
  115     Slavík Lukáš - Spilka Ondřej      Praha  
  116     Ptáčník Libor - Ptáčníková Tereza     Poděbrady  
  117     Sloboda Petr - Ruferová Lenka     Příbram VII/134  
  118     Žurek Lubor - Nusl Blažej     Ochoz u Brna - Autoklub Příbram  
  119     Jiřík Jaromír - Koblasová Martina     Dvůr Králové nad Labem  
  120     Marešová Jana - Aulický Jiří     Hradec Králové  
  121     Hrzánová Jana - Hrzán Vít - Hrzán Dalibor dítě     Hrušovany  
  122     Gaudel Roman - Paulů Aneta / Patrik     Horní Branná  
  123     Manda Petr - Mandová Kristýna     Praha  
  124     Třešňák Milan - Třešňáková Lenka     Lázně Toušeň  
  125     Raška Ivan - Rašková Jana     Lázně Bohdaneč  
  126     Krejčí Jan - Černohorská Dana     Chlumec/Ústí nad Labem-Hostovice  
  127     Hrdina Vladimír - Hrubá Lenka       
  128     Šimůnek Tomáš - Paulů Jaromír ml.     Horní Branná  
  129     Kobrle Michal - Kobrle Tomáš       
  130     Šimánek Zdeněk - Kozel Jiří     Č. Budějovice  
  131     Jarolím Tomáš - Erychlebová Daniela     Praha  
  132     Šedivý Roman - Veselá Jana     Praha 8  
  133     Rait Zbyněk - Malík Jaroslav     Kladno  
  134     Veleba Vlastimil-Hruška Roman     Svatý Jan nad Malší 147,37323  
  135     Kozák Jiří - Horák Tomáš      Staré Město pod Sněžníkem   
  136     Kuželka Aleš - Hani Bani     Praha  
  150     Petrů Vít - Krouhlík Tomáš       
  151     Žlábek Vladimír - Novotný Jindřich       
  152     Štěpánek Stanislav - Rozprým Jiří       
_________________________________________________________________________________________________________________________