VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  

Přihláška na     Střelka 2019     Mistrovství ČR - noc


Přihláška na     Zimní Hrubá Skála 2019     Mistrovství ČR - den


Přihláška na     Zimní Hrubá Skála 2019     Shell cup



Přihláška na     Hlučínská liga v JZ     Březen






registr MČR (1-49)
registr POHÁRY (51-99)
registr SHELL-Čechy (101-199)
registr SHELL-Morava (201-299)


REGISTROVANÁ STARTOVNÍ ČÍSLA PRO ROK 2019
mistrovství České republiky národní poháry Shell cup
1  Paulů Lada - Paulů Jaromír   51  Búci Milan    101  neobsazeno  
2  Zdrubecký Radek- Kotinová Veronika   52  Michal Petr - Vladimír Čáp   102  Šaněk Martin - Severová Lucie  
3  Zdrubecký Miroslav - Kotina Pavel   53  Drobíková Dagmar-Drobík Zdeněk   103  Ptáčník Libor - Ptáčníková Tereza  
4  Kubíček Jiří - Kubíčková Simona   54  Magdolen Roman - Magdolen Roman   104  Kozický Jiří - Kozická Olga  
5  Ludvík Jaromír - Ludvík Jiří   55  Klos Ondřej - Čala Robert   105  Jára Miroslav - Kejval Jan  
6  Černý Petr - Mašek Petr   57  Žurek Vlastimil - Žurek Tomáš   106  Mlejnek Štěpán - Jáklová Andrea  
7  Vlk Milan - Pavel Kopeček   58  Prášil Ludvík - Šonský Radek   111  Klár Zdeněk - Bidlová Tereza  
8  Boudný Jiří - Boudný Jiří   63  Tomas Jan - Klasa David   117  Matej Quarda - Tomáš Bílek  
9  Mrštík Václav - Klenák Zdeněk   65  Adamec Radim - Sabaka Ivan   121  Hrzánová Jana - Hrzán Vít  
10  Ačai Miroslav - Špaček Petr   66  Holub Igor - Veselá Kateřina   199  --------------------------------------------------  
11  Horyna Vladimír - Kočí Stanislav   70  Holman Jaroslav - Gottwald Michal   201  neobsazeno  
12  Zeiner Karel - Virl Pavel   72  Rusiňák Peter - Rusiňák Peter ml.   202  Lutek Marcin - Monika Wojtkowiak  
13  Modálek Zdeněk - Modálková Michaela   73  Klasová Zuzana - Klasa Martin   203  Kubela Lukáš - Kubelová Alžběta  
14  Pivoňka Josef - Kuklík Karel   75  Manda Petr - Mandová Kristýna   212  Gábrlík Jiří - Panáková Markéta  
15  Jíše Zdeněk - Jíšová Jana    77  Bartoň Martin - Fabián Vladimír   299  --------------------------------------------------  
16  Jaworska Monika - Morel Andrzej   99  --------------------------------------------------       
17  Křivánek Jiří - Vaněk Jiří            
18  Klasová - Klasa (1. Malý ČP + 3. Malý MP)            
19  Holman a spol. (1. Malý MP)            
20  Žurek - Žurek (2. Malý ČP)            
21  Krzewski - Krzewski (2. Malý MP)            
22  Bartoň - Fabián (3. Malý ČP)            
_________________________________________________________________________________________________________________________