VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  

Přihláška na     Podřípské Prasátko



Přihláška na     AOS Ekser     Český pohár


Přihláška na     AOS Ekser     Malý Český pohár


Přihláška na     AOS Ekser     Shell cup






registr MČR (1-49)
registr POHÁRY (51-99)
registr SHELL-Čechy (101-199)
registr SHELL-Morava (201-299)


REGISTROVANÁ STARTOVNÍ ČÍSLA PRO ROK 2019
mistrovství České republiky národní poháry Shell cup
1  Paulů Lada - Paulů Jaromír   51  Búci Milan    101  neobsazeno  
2  Zdrubecký Radek- Kotinová Veronika   52  Michal Petr - Vladimír Čáp   102  Šaněk Martin - Severová Lucie  
3  Zdrubecký Miroslav - Kotina Pavel   53  Drobíková Dagmar-Drobík Zdeněk   103  Ptáčník Libor - Ptáčníková Tereza  
4  Barabáš Aleš - Kubíček Jiří   54  Magdolen Roman - Magdolen Roman   104  Kozický Jiří - Kozická Olga  
5  Ludvík Jaromír - Ludvík Jiří   55  Klos Ondřej - Čala Robert   105  Jára Miroslav - Kejval Jan  
6  Černý Petr - Mašek Petr   56  Lech Radomski-Wacław Sokołowski   106  Mlejnek Štěpán - Jáklová Andrea  
7  Vlk Milan - Pavel Kopeček   57  Žurek Vlastimil - Žurek Tomáš   107  Ildža Andrej  
8  Boudný Jiří - Boudný Jiří   58  Prášil Ludvík - Šonský Radek   108  Čáslavský Jan - Čáslavská Martina  
9  Mrštík Václav - Klenák Zdeněk   59  Zdeněk Šimáček - Jiří Kozel   109  Mrázek Vít - Doležal Zbyněk  
10  Ačai Miroslav - Špaček Petr   60  Maciej Krzewski - Mateusz Krzewski   110  Tomečková - Kripner  
11  Horyna Vladimír - Kočí Stanislav   61  Bodický Vladimír - Bodický Martin   111  Klár Zdeněk - Bidlová Tereza  
12  Zeiner Karel - Virl Pavel   62  Wojciech Puk - Mariusz Parysek   112  Bouda Lukáš - Strieglová Věra  
13  Modálek Zdeněk - Modálková Michaela   63  Tomas Jan - Klasa David   113  Houžka František - Houžková Jitka  
14  Pivoňka Josef - Kuklík Karel   64  Pańka Marek - Czmielewski Marek   114  Petr Braný - Michala Havelková  
15  Jíše Zdeněk - Jíšová Jana    65  Jankovič Vladimír - Sabaka Ivan   115  Hanykýř František-Hanykýřová Lenka  
16  Jaworska Monika - Morel Andrzej   66  Holub Igor - Veselá Kateřina   116  Kroupa Jakub - Štětková Petra   
17  Křivánek Jiří - Vaněk Jiří   70  Holman Jaroslav - Uman Vladimír   117  Matej Quarda - Tomáš Bílek  
18  Paulů Jaromír - Hrdina Vladimír   72  Rusiňák Peter - Rusiňák Peter ml.   118  Rott Karel - Kuzebauch Pavel  
     73  Klasová Zuzana - Klasa Martin   119  Markéta Remišová - Aleš Souček  
     75  Manda Petr - Mandová Kristýna   120  Hájková Eva, Olga Švábová  
     77  Richtr Roman - Fabián Vladimír   121  Hrzánová Jana - Hrzán Vít  
     99  --------------------------------------------------   122  Jelínek Miroslav - Jelínková Milada  
          123  Novák Marek - Matyáš Novák  
          124  Kopecký Jindřich - Noga Pavel  
          125  Šubrt Miloslav - Šubrtová Karolina  
          126  Prouza Daniel - Bartoloměj - Otakar  
          127  Šuma Petr - Šumová Věra   
          128  Svoboda Michal - Svobodová Lucie  
          129  Žlábek Vladimír - Novotný Jan  
          130  Hlaváček Jan - Bubák Martin  
          131  Šedivý - Hála  
          132  Marešová Jana - Aulický Jiří  
          133  Čihák Lukáš - Larkina Světlana   
          134  Hlaváček Jan - Bubák Martin  
          135  Nejedlý Petr - Noga Pavel  
          136  Kuzelka Ales, Hani Bani  
          137  Babičová Kateřina - Gottwald Michal  
          138  Gabriela Prokopenková - Petr Brabec   
          139  Linhart Honza - Bíla Tomáš  
          140  Groušl Martin - Frýdlová Alena  
          141  Záviška Ladislav - Závišková Vladimíra   
          142  Raška Ivan - Rašková Jana  
          143  Krejčí Jan - Černohorská Dana  
          150  Petrů Vít - Krouhlík Tomáš  
          151  Štěpánek Stanislav - Rozprým Jiří  
          177  Bartoň Martin - Bartoň Šimon  
          199  --------------------------------------------------  
          201  neobsazeno  
          202  Lutek Marcin - Monika Wojtkowiak  
          203  Kubela Lukáš - Alžběta Kubelová  
          204  Tomasz Kurasiewicz - Wiktoria Przybylska  
          205  Horná Lucie - Srba Matěj  
          206  Kubala Tomáš - Kubala Lukáš  
          207  Mojžíšek Bronislav - Švábek Jiří  
          208  Machálek Jindřich - Czyž Roman  
          209  Magdolen Viktor - Magdolen Richard  
          212  Gábrlík Jiří - Panáková Markéta  
          299  --------------------------------------------------  
_________________________________________________________________________________________________________________________