VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  

Přihláška na     Jindřichohradecký Kapr     Český pohár


Přihláška na     Jindřichohradecký Kapr     Shell cup



Přihláška na     Hlučínský podzim     Moravský pohár


Přihláška na     Hlučínský podzim     Shell cup






registr MČR (1-49)
registr POHÁRY (51-99)
registr SHELL-Čechy (101-199)
registr SHELL-Morava (201-299)


REGISTROVANÁ STARTOVNÍ ČÍSLA PRO ROK 2018
mistrovství České republiky národní poháry Shell cup
2  Kubíček Jiří - Kubíčková Simona   1  Čejka Aleš - Dvorský Petr   101  neobsazeno  
3  Zdrubecký Radek- Kotinová Veronika   51  Tinák Marián - Búci Milan   102  Ptáčník Libor - Ptáčníková Tereza  
4  Paulů Lada - Paulů Jaromír   52  Michal Petr - Vladimír Čáp   103  Čáslavský Jan - Čáslavská Martina  
5  Černý Petr - Mašek Petr   53  Magdolen Roman - Magdolen Roman   104  Kozický Jiří - Kozická Olga  
6  Ludvík Jaromír - Ludvík Jiří   54  Drobíková Dagmar - Drobík Zdeněk   105  Jára Miroslav - Kejval Jan  
7  Vlk Milan - Pavel Kopeček   55  Šodková Kamila - Šodková Karin   106  Vlček Jan - Kebort Petr  
8  Zdrubecký Miroslav - Kotina Pavel   56  Radomski Lech - Sokołowski Wacław   107  Gerle Miroslav - Šretrová Petra  
9  Mrštík Václav - Klenák Zdeněk   57  Žurek Vlastimil - Žurek Tomáš   108  Kutík Vladimír - Wiedrmanová Jaroslava  
10  Horyna Vladimír - Kočí Stanislav   58  Procházka Jiří - Prášil Ludvík   109  Šaněk Martin - Severová Lucie  
11  Křivánek Jiří - Vaněk Jiří   59  Krzewski Maciej - Krzewski Mateusz   110  Tomečková Kateřina - Vaňková Lenka  
12  Boudný Jiří - Boudný Jiří   60  Kluk Iwona - Kluk Wojtek   111  Klár Zdeněk - BidlováTereza  
13  Zeiner Karel - Virl Pavel   61  Klos Ondřej - Čala Robert   112  Slavík Lukáš - Spilka Ondřej  
14  Ačai Miroslav - Špaček Petr   62  Šimánek Zdenek - Kozel Jiří   113  Kolínský Petr - Láska Daniel  
15  Jíše Zdeněk - Jíšová Jana    63  Tomas Jan - Klasa David   114  Krátká Gabriela - Krátký Jiří  
16  Modálek Zdeněk - Modálková Michaela   64  Pańka Marek - Czmielewski Marek   115  Marešová Jana - Aulický Jiří  
17  Pivoňka Josef - Kuklík Karel   65  Adamec Radim - Sabaka Ivan   116  Záviška Ladislav Závišková Vladimíra  
18  Jaworska Monika - Morel Andrzej   66  Holub Igor - Veselá Kateřina   117  Quarda Matej - Bílek Tomáš  
     67  Bureš Jiří - Zbytovský Pavel   118  Stratinská Hana - Stratinská Hana  
     68  Bodický Vladimír - Bodický Martin   119  Jan Krejčí - Dana Černohorská  
     70  Holman Jaroslav - Gottwald Michal   120  Raška Ivan - Rašková Jana  
     72  Rusiňák Peter - Rusiňák Peter ml.   121  Hrzánová Jana - Hrzán Vít   
     73  Klasová Zuzana - Klasa Martin   122  Pivoňka Josef,Anička,David.  
     77  Bartoň Martin - Fabián Vladimír   123  Manda Petr - Mandová Kristýna  
     99  --------------------------------------------------   124  Petrů Vít - Krouhlík Tomáš  
          125  Štěpánek Stanislav - Rozprým Jiří  
          126  Paulů Lada - Šimčík Marek  
          127  Gaudel Roman - Gaudelová Aneta  
          128  Bíla Tomáš - Linhart Honza  
          129  Lucie Havlová - Martin Groušl  
          130  Jan Soukup - Lucie Soukupová  
          131  Šedivý Roman  
          132  Babičová Katka - Gottwald Michal  
          133  Kroupa Jakub - Štětková Petra  
          134  Kabátníková Iva - Mikuláštík Pavel  
          135  Veleba Vlastimil - Hruška Roman   
          136   Svoboda Michal - Svobodová Lucie  
          151  Paulů Jaromír ml. - Hrdina Vladimír  
          162  Šimánek Zdenek - Kozel Jiří  
          181  Likař - Smutná  
          199  --------------------------------------------------  
          201  neobsazeno  
          202  Kubela Lukáš - Kubelová Alžběta  
          203  neobsazeno  
          204  Kovač Ladislav - Kovač Patrik  
          205  Horná Lucie - Srba Matěj  
          206  Magdolen Viktor - Rusiňák Peter ml.  
          207  Kubala Tomáš - Kubala Lukáš  
          208  Lutek Marcin - Monika Wojtkowiak  
          209  Puk Wojciech - Parysek Mariusz  
          210  Rafal Kurasiewicz - Tomasz Kurasiewicz  
          211  Jungová Petra - Jungová Eliška  
          212  Gábrlík Jiří - Panáková Markéta  
          213  Chudárek Martin - Šonský Radek  
          299  --------------------------------------------------  
_________________________________________________________________________________________________________________________