VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  

Přihláška na     Středním Povltavím     Český pohár


Přihláška na     Středním Povltavím     Malý Český pohár


Přihláška na     Středním Povltavím     Shell cup



Přihlášky na     Jarní JZ o Pohár BESIPu     se podávají na místě.



Přihláška na     Hlučínskou zimní ligu v JZ     Dubnovou



Přihláška na     Hrušovanská Plotička     Náborová soutěž



Přihláška na     Rallye Šmídl     Shell cup Čechy i Morava






registr MČR (1-49)
registr POHÁRY (51-99)
registr SHELL-Čechy (101-199)
registr SHELL-Morava (201-299)


REGISTROVANÁ STARTOVNÍ ČÍSLA PRO ROK 2019
mistrovství České republiky národní poháry Shell cup
1  Paulů Lada - Paulů Jaromír   51  Búci Milan    101  neobsazeno  
2  Zdrubecký Radek- Kotinová Veronika   52  Michal Petr - Vladimír Čáp   102  Šaněk Martin - Severová Lucie  
3  Zdrubecký Miroslav - Kotina Pavel   53  Drobíková Dagmar-Drobík Zdeněk   103  Ptáčník Libor - Ptáčníková Tereza  
4  Kubíček Jiří - Kubíčková Simona   54  Magdolen Roman - Magdolen Roman   104  Kozický Jiří - Kozická Olga  
5  Ludvík Jaromír - Ludvík Jiří   55  Klos Ondřej - Čala Robert   105  Jára Miroslav - Kejval Jan  
6  Černý Petr - Mašek Petr   56  Lech Radomski-Wacław Sokołowski   106  Mlejnek Štěpán - Jáklová Andrea  
7  Vlk Milan - Pavel Kopeček   57  Žurek Vlastimil - Žurek Tomáš   107  Ildža Andrej  
8  Boudný Jiří - Boudný Jiří   58  Prášil Ludvík - Šonský Radek   108  Čáslavský Jan - Čáslavská Martina  
9  Mrštík Václav - Klenák Zdeněk   59  Zdeněk Šimáček - Jiří Kozel   109  Mrázek Vít - Mrázek Josef  
10  Ačai Miroslav - Špaček Petr   63  Tomas Jan - Klasa David   110  Tomečková - Kripner  
11  Horyna Vladimír - Kočí Stanislav   65  Adamec Radim - Sabaka Ivan   111  Klár Zdeněk - Bidlová Tereza  
12  Zeiner Karel - Virl Pavel   66  Holub Igor - Veselá Kateřina   112  Bouda Lukáš - Strieglová Věra  
13  Modálek Zdeněk - Modálková Michaela   70  Holman Jaroslav - Gottwald Michal   113  Houžka František - Houžková Jitka  
14  Pivoňka Josef - Kuklík Karel   72  Rusiňák Peter - Rusiňák Peter ml.   114  Petr Braný - Michala Havelková  
15  Jíše Zdeněk - Jíšová Jana    73  Klasová Zuzana - Klasa Martin   115  Hanykýř František-Hanykýřová Lenka  
16  Jaworska Monika - Morel Andrzej   75  Manda Petr - Mandová Kristýna   116  Kroupa Jakub - Štětková Petra   
17  Křivánek Jiří - Vaněk Jiří   77  Bartoň Martin - Fabián Vladimír   117  Matej Quarda - Tomáš Bílek  
18  Paulů Jaromír - Hrdina Vladimír   99  --------------------------------------------------   118  Rott Karel - Kuzebauch Pavel  
          121  Hrzánová Jana - Hrzán Vít  
          177  Bartoň Martin - Bartoň Šimon  
          199  --------------------------------------------------  
          201  neobsazeno  
          202  Lutek Marcin - Monika Wojtkowiak  
          203  Kubela Lukáš - Kubelová Alžběta  
          212  Gábrlík Jiří - Panáková Markéta  
          299  --------------------------------------------------  
_________________________________________________________________________________________________________________________