VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  


PŘIHLÁŠKA
Hlučínská zimní liga v jízdách zručnosti - brezen
Nemám ještě přiděleno st. číslo

Přihlašení řidiči:
st.č.   řidič     bydliště     pohlaví     přihlášení  
  1     Zbytovský Pavel     Hlučín     muž     PŘIHLÁŠEN  
  2     Villaschek Miroslav     Vřesina     muž   přihlásit
  3     Premus Jakub      Jamnice     muž     PŘIHLÁŠEN  
  4     Pěkník Adam      Markvartovice     muž   přihlásit
  5     Rousseau Jakub      Opava-Zlatníky      muž   přihlásit
  6     Bek Daniel      Opava     muž   přihlásit
  7     Ondrášek Martin      Jezdkovice     muž     PŘIHLÁŠEN  
  8     Ondrášková Hana      Jezdkovice     žena     PŘIHLÁŠENA  
  9     Friedel Petr      Mokré Lazce     muž   přihlásit
  10     Straka Matěj     Ostrava     muž   přihlásit
  11     Gacík Dušan     Hlučín     muž   přihlásit
  12     Nikliborc Pavel     Hlučín     muž   přihlásit
  13     Silber Patrik     Polanka     muž   přihlásit
  14     Silber Jiří     Polanka     muž   přihlásit
  15     Silberová Monika     Polanka     žena   přihlásit
  16     Drobík Zdenek     Rychvald     muž   přihlásit
  17     Bureš Jiří     Stará Bělá     muž   přihlásit
  18     Vincurek Jaromír     Opava     muž   přihlásit
  19     Vybrančík Jakub     Štěpánkovice     muž   přihlásit
  20     Janošek Radomír     Krmelín     muž     PŘIHLÁŠEN  
  21     Jedlička Milan     Hlučín     muž   přihlásit
  22     Jedlička Petr     Hlučín     muž   přihlásit
  23     Fejgl Jakub     Šenov     muž   přihlásit
  24     Peňáz Jakub     Ostrava     muž   přihlásit
  25     Huvar Vojtěch      Ostrava - Poruba     muž   přihlásit
  26     Žák Marek     Ostrava - Poruba      muž   přihlásit
  27     Peňáz Stanislav     Ostrava     muž   přihlásit
  28     Kubica Drahomír     Polanka n/Odrou     muž   přihlásit
  29     Kubica Tomáš     Polankan/Odrou     muž   přihlásit
  30     Návrat Michal     Markvartovice      muž   přihlásit
  31     Sapoušek Jan     Darkovičky     muž   přihlásit
  32     Koza Radek     Jilešovice     muž     PŘIHLÁŠEN  
  33     Gacíková Lenka     Hlučín     žena   přihlásit
  34     Gacíková Natálka     Hlučín     žena   přihlásit
  35     Ohis Ondřej     Hlučín     muž   přihlásit
  36     Hampel Jiří - CHOVIŠ     Hlučín     muž     PŘIHLÁŠEN  
  37     Jadrný Libor     Hlučín     muž   přihlásit
  38     Řeha Lubomír     Šilheřovice     muž   přihlásit
  39     Hrabec David     Bohumín      muž   přihlásit
  40     Kolačanský Pavel     Bohumín      muž   přihlásit
  41     Bartík Petr     Čeladná     muž   přihlásit
  42     Schulla Martin - HERBERT     Bobrovníky     muž   přihlásit
  43     Schulla Lukáš     Bobrovníky     muž   přihlásit
  44     Bača René     Klimkovice     muž   přihlásit
  45     Vít Adam     Klimkovice     muž   přihlásit
  46     Čala Robert     Ostrava - Hrabůvka     muž   přihlásit
  47     Sedliský Martin     Ostrava-Výškovice     muž   přihlásit
  48     Štverka Vojtěch     Polanka n/O     muž   přihlásit
  49     Klasa Martin     Ostrava     muž   přihlásit
  50     Meinhard Erich     Chuchelná     muž   přihlásit
  51     Meinhard Štefan     Chuchelná     muž   přihlásit
  52     Vichtora Ondřej     D. Benešov     muž   přihlásit
  53     Kostecký Vít     Ostrava     muž   přihlásit
  54     Škubník Rostislav     Sadek     muž   přihlásit
  55     Fousek Adam     Hlučín     muž   přihlásit
  56     Řehák Adam     Darkovice     muž   přihlásit
  57     Košťál Martin      Krnov     muž   přihlásit
  58     Matějka Petr     Břidličná     muž   přihlásit
  59     Klein Michal     Hostalkovice     muž   přihlásit
  60     Führer Tomáš     Kunčice pod Ondřejníkem     muž   přihlásit
  61     Bielas Milan     Darkovice     muž   přihlásit
    Celkem přihlášeno 6 mužů a 1 žen.
_________________________________________________________________________________________________________________________