Pohár AČR 2022   Mistrovství ČR 2022   Malý pohár 2022  


    Mistr volantu Poháru AČR         Mistr volantu Mistrovství ČR       Mistr volantu Malého poháru  
soutěže   B50    Aprílový Dakar - noc Aprílový Dakar - den

soutěže   B40    Zimní Hrubá Skála Kladno

soutěže   B30    Zimní Hrubá Skála Šmídl rallye Kladno

ostatní soutěže Podřípská zabíjačka Šmídl rallye - Hobby Šmídl rallye - Family AOS Kopidlno Dobře utajená pípa Podřípské Prasátko


MISTR VOLANTU MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V AOS 2022

Max. možný zápočet je 4 výsledků

1.   Paulů Jaromír st. 98 b.   zápočet:  50   48 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
50 0 48 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2.   Zdrubecký Radek 98 b.   zápočet:  49   49 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
49 0 49 49 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3.   Kubíček Jiří 95 b.   zápočet:  50   45 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
47 0 50 45 0 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4.   Paulů Jaromír ml. 94 b.   zápočet:  48   46 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
42 0 46 48 0 42 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5.   Vlk Milan 91 b.   zápočet:  47   44 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
46 0 44 47 49 48 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6.   Mrštík Václav 88 b.   zápočet:  46   42 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
44 0 42 46 0 49 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7.   Horyna Vladimír 87 b.   zápočet:  45   42 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
41 0 45 42 0 48 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8.   Modálek Zdeněk 85 b.   zápočet:  47   38 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
37 0 47 38 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9.   Richtr Roman 85 b.   zápočet:  44   41 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
35 0 41 44 43 43 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10.   Boudný Jiří 82 b.   zápočet:  43   39 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
43 0 43 39 0 44 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11.   Černý Petr 81 b.   zápočet:  41   40 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
33 0 40 41 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12.   Pivoňka Josef 80 b.   zápočet:  41   39 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 39 41 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13.   Kotina Martin 74 b.   zápočet:  38   36 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 38 36 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14.   Ačai Miroslav 74 b.   zápočet:  37   37 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 37 37 0 46 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15.   Petr Michal 43 b.   zápočet:  43 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
31 0 0 43 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0