4. etapa ZIMA 2019 - nápověda č. 4 :

Mno co s tebou? Je otázka, co ti zrovna dělá problém. Asi mi to neřekneš, takže ti nápověda dost možná k ničemu nebude. Na začátku bacha na jednoznačný výjezd a taky na to, že vložákem se nedá začít SM a musíš tedy znova na její začátek. No a když už jedeš SM a musíš ji opustit, tak se rozhodně nevracej někudy, kde ta SM pak dále vede. To samozřejmě všechno víš, takže ti to bylo k ničemu, tak snad příště.

Ještě to někde drhne? A koukáš pořádně na všechny DZ? Některý jsou fakt divný. Takový běžně nepotkáš, to mají jen u Aosova, nebo i cestou na Zručkov.

Pořád nic? Jo už to máš, ale zajímá tě, co by ses dozvěděl dál. Řekl bych ti pozor na vynášené kóty na SM. Vynáší se průjezdem. Takže kótu, kterou jsi ještě neprojel, vynešenou ještě nemáš a můžeš zde jezdit libovolně. Už fakt nevím, co by tě ještě mohlo zajímat.

Tady už jsi určitě jenom ze zájmu. Etapa je krátká a jednoduchá, takže už ti nemám co říct. No dobře, pro jistotu to ještě heslovitě shrnu. ČK, jednoznačný výjezd, návrat na začátek SM pře SV kruháč, podmínka ve 144, návrat nemůžu přes kruháč, podmínka 244, ukradená DZ z Londýna, podmínka 344, vložák, nebojím se budoucí 444, za brejlou šipka a pak dlouhá cesta na západ, kruháč od severu k jihu východní cestou, 444 podmínka a skoro stejný návrat jak před chvílí, dojedu SM, dejka na konci mě nijak netrápí, zpátky do 444, 2x dejka, takže ještě jedno kolo, ve 444 musím podmínku a teprve potom reálně, trochu divná dodatková tabulka, takže musím po hlavní na sever a objet celý prostor, pod ČK po hlavní, reálně P a novoroční desetiminutovka je za mnou.

C L C L T V U K B O R K B O M L N N S F D Z
ZPĚT