začínáme s AOS      řády aos      uzavřená diskuze      přihlášky - propozice      výpočetní program      archiv výsledků      archiv jednotlivců      fotogalerie      videogalerie      radary      dopisovatelé      kontakty 
   ARCHÍV:
.
         2023
.
         2022
.
         2021
.
         2020
.
         2019
.
         2018
.
         2017
.
         2016
.
         2015
.
         2014
.
         2013
.
         2012
.
         2011

  23.02.2014 15:51   Milá povinnost pro vítěze soutěží.
Chtěl bych obnovit starou tradici, kdy ještě v době, kdy jsme neměli naše webové stránky, měla vítězná posádka povinnost napsat do Zpravodaje BOAS tzv. Pohled z bedny. Bylo to o tom jak soutěž viděli svýma očima, co přitom zažili atd.

V době internetu je to jednoduché a je to otázka pár minut. Takže první milá povinnost napsat POHLED Z BEDNY na Hrubé Skále připadla posádce Zdrubecký - Kotina. Pavel jako dopisovatel přístup na web má, takže není na co čekat !!
..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: Duža   
  21.02.2014 14:12   Aktuální informace
AOS sezona začíná již tuto sobotu tradičně na Hrubé Skále, kde by měl také zasednout výkonný výbor Svazu AOS (i když v neúplném složení). Chtěl bych vás zde informovat o tom co se aktuálně právě děje.
Kalendář soutěží- určitě jste všichni sledovali jak se nám pracovní kalendář průběžně zaplňoval a velký dík patří všem pořadatelům, kteří se aktivně zapojili do tvorby kalendáře, protože kalendář je prakticky hotov, což se nám v tuto dobu v minulých letech nikdy nepodařilo. Kdo nesleduje průběžně, tak jako poslední přibylo závěrečné dvoukolo ČP v Chlumci u UL. Díky všem pořadatelům:-) Myslím, že kalendář je termínově vyvážený a nechybí nám žádná soutěž, dokonce ani MČR družstev:-)
Jsou připraveny prováděcí pokyny pro jednotlivé seriály soutěží. Nedojde v nich k žádným radikálním změnám oproti rokům předchozím, počty započítávaných soutěží budou také na stejné úrovni podle nepsaného pravidla- při sudém počtu soutěží se počítá polovina+ 1 a při lichém počtu polovina zaokrouhlená nahoru na celé číslo. Předpokládám, že po roční pauze opět pojedeme tzv. malé poháry při Českém i Moravském poháru, aby i posádky bez licence mohli mezi sebou bojovat o poháry. V Shell cupech již nebudeme nijak omezovat účast předchozích vítězů těchto cupů a necháme rozhodnutí na nich, zda budou dále pokračovat, či se budou chtít posunout o stupínek výše. Předpokládám, že pořadatelé budou opravdu rozlišovat úroveň obtížnosti itinerářů podle druhu soutěže.
Rádi bychom také odsouhlasili delegaci hlavních rozhodčí na jednotlivé mistrovské a pohárové soutěže. Nějaké informace o rozhodčích od jednotlivých pořadatelů mám, řada z nich však chybí. Od pořadatelů, kteří budou na Hrubé Skále se to asi dozvíme a ty ostatní bych poprosil, aby mně zaslali jméno autora tratě a hlavního rozhodčího.
Startovní čísla pro MČR- ještě nejsou vyrobena, ale jsou připravena k výrobě. Vzhledem k tomu, že letos slaví Autoklub ČR 110. výročí založení (dokonce právě dnes), tak bychom chtěli na čísla umístit speciální logo Autoklubu vydané u příležitosti tohoto výročí. Stále však na číslech zůstává plocha, která by mohla být využita pro případného sponzora. Kdo by o takovém sponzorovi věděl nebo měl nějaký nápad koho oslovit, dejte vědět, každá koruna navíc příp. nějaká cena navíc dobrá. Na Hrubé Skále mají pořadatelé připravena provizorní čísla, která se umístí za okno, pokud budete chtít využít nějaké své magnetické číslo z let minulých, tak můžete toto použít.

Za výkonný výbor Svazu AOS Zdeněk Klenák
..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: Klenák Zdeněk   
  08.02.2014 11:36   Nový člen klubu šedesátníků AOS.
Aosácký klub šedesátníků má nového člena. Je jím


FRANTA SCHINDLERBlahopřejeme a přejeme kromě zdraví ještě spoustu úspěchů v AOS !!
..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: Duža a JardaH