Přihláška na     Mistrovství ČR - Hyena cup 2022 - noc
Přihláška na     Mistrovství ČR - Hyena cup 2022 - den

Přihlášky na     Azimut ralye (B30)     se podávají na amkiplzen@seznam.cz

Přihláška na     Pepíkův memoriál - Všemina (B30)


Startovní čísla 1 - 50 jsou daná umístěním v minulém ročníku Mistrovství ČR.
Startovní čísla 101 a vyšší jsou vyhrazena kategorii Malý pohár
Ostatní čísla si posádky můžou zaregistrovat libovolně.

   Chci zaregistrovat posádku   


REGISTROVANÁ STARTOVNÍ ČÍSLA PRO ROK 2022
1 Zdrubecký Radek- Petr Robert  upravit 
2 Zdrubecký Miroslav - Kotina Pavel  upravit 
3 Kubíček Jiří - Kubíčková Simona  upravit 
4 Mrštík Václav - Klenák Zdeněk  upravit 
5 Boudný Jiří - Boudný Jiří  upravit 
6 Paulů Lada - Paulů Jaromír  upravit 
7 Horyna Vladimír - Kočí Stanislav  upravit 
8 Ludvík Jaromír - Ludvík Jiří  upravit 
9 Černý Petr - Mašek Petr  upravit 
10 Zakouřil Jiří - Špaček Petr  upravit 
11 Jíše Zdeněk - Jíšová Jana  upravit 
12 Modálek Zdeněk - Modálková Michaela  upravit 
13 Vlk Milan - Kopeček Pavel  upravit 
14 Paulů Jaromír - Hrdina Vladimír  upravit 
15 Pivoňka Josef - Virl Pavel  upravit 
16 Pivoňka Josef - Kuklík Karel  upravit 
51 Milan Búci -  upravit 
52 Horná Klára - Horná Lucie  upravit 
53 Wojtek Kluk - Iwona Kluk  upravit 
54 Drobíková Dagmar - Drobík Zdeněk  upravit 
55 Zakouřil Jiří - Zakouřil Vít  upravit 
56 Petr Michal - Gottwald Michal  upravit 
57 Žurek Tomáš - Žurek Vlastimil  upravit 
58 Prášil Ludvík - Šonský Radek  upravit 
59 Klos Ondřej - Čala Robert  upravit 
60 Šůmová Elis Kateřina - Gondek Petr  upravit 
61 Babičová Kateřina - Gottwald Michal  upravit 
62 Raška Ivan - Rašková Jana  upravit 
63 Jan Krejčí - Dana Černohorská  upravit 
64 Křivánek Filip - Křivánek Jiří  upravit 
65 Kocián Jan - Markéta Szarvasová  upravit 
66 Holub Igor - Veselá Kateřina  upravit 
67 Žurková Aneta - Žurek Štěpán  upravit 
68 Žurková Lucie - Žurek Vlastimil  upravit 
69 Žlábek Vladimír - Hrzán Vít  upravit 
70 Zdrubecký Miroslav Zdrubecká Rita  upravit 
71 Kuželka Aleš - Hladilová Vladka  upravit 
72 Rusiňák Peter - Rusiňák Peter ml.  upravit 
73 Klasová Zuzana - Klasa Martin  upravit 
74 Dvorský Pavel - Dvorský Petr  upravit 
75 Manda Petr - Mandová Kristýna  upravit 
76 Kocián Jan - Markéta Szarvasová  upravit 
77 Richtr Roman - Fabián Vladimír  upravit 
78 Vít Šimon - Dlouhá Adéla  upravit 
91 Maciej Krzewski - Mateusz Krzewski  upravit 
99 Kubela Lukáš - Kubelová Alžběta  upravit 
103 Novák Marek - Novák Matyáš  upravit 
104 Kozický Jiří - Kozická Olga  upravit 
105 Jára Miroslav - Kejval Jan  upravit 
106 Chlupáč Aleš - Chlupáčová Jindra  upravit 
110 Pernica Pavel - Hauft Radek  upravit 
111 Klár Zdeněk -Bidlová Tereza  upravit 
112 Mojžíšek Bronislav - Švábek Jakub  upravit 
114 Jungová Petra - Kubíček Jakub  upravit 
116 Vališ Michal - Balejová Jiřina  upravit 
121 Hrzánová Jana - Hrzán Dalibor  upravit 
123 Kocián jaroslav - Kociánová ivana  upravit 
158 Ouška Jan - Fazekaš Jan  upravit 
188 Rak Vojtěch - Němeček Jiří  upravit 
PROPOZICE

Základní údaje o soutěži a propozice ke stažení

KALENDÁŘ

Kalendář AOS

VÝSLEDKY

Podrobné výsledky všech seriálů

ON-LINE VÝSLEDKY

     --- Aplikace pro mobil ---
možnost sledování vzorových výkazů, vyhodnocení výkazů svých i soupeřů a průběžných výsledků
( http://aoscz.info/mobil.php )