začínáme s AOS      řády aos      uzavřená diskuze      přihlášky - propozice      výpočetní program      archiv výsledků      archiv jednotlivců      fotogalerie      videogalerie      radary      dopisovatelé      kontakty 
   ARCHÍV:
.
         2023
.
         2022
.
         2021
.
         2020
.
         2019
.
         2018
.
         2017
.
         2016
.
         2015
.
         2014
.
         2013
.
         2012
.
         2011

  18.12.2022 12:18   Zima 2022 bude !!
Tak jak jsem avizoval v diskuzi, nepřipustím, aby letošní vánoce byly bez tradičního řešení internetového itineráře. Již ho dokončuji a bude jak jinak - opět jiný. Tentokrát v tom, že na virtuální trati nebude žádná SPK, takže podle obdržených TB asi těžko zjistíte, kde jste udělali chybu, jako v minulosti. Budete ji muset hledat jinak. Asi na případnou chybu přijdete, protože iti bude v mém stavitelském duchu. Tedy krátky, jednoduchý a ...... Iti obsahuje jen pět políček, z toho dvě jsou start a cíl. Virtuální trasu musíte jet pomalu obezřetně a hlavně napoprvé. Tedy, žádné vracení. Ta zvláštnost je právě v tom, že prográmek porovnává vzorovou trasu s tím, kde pojedete vy. A za každou odchylku vás potrestá nějakým trestným bodíkem.
Iti si projedete jen po řádném přihlášení a každý pokus bude ve výsledcích uveden. Doufám, že se nebudete bát přihlásit pod svým jménem, nebo alespoň známou přezdívkou. Vždyť půjde jako vždy o .... .

Jakmile ho dokončím, tak ho zde okamžitě prdnu :-)

Přeji všem krásné vánoce !!
..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: Duža   
  07.12.2022 18:42   Pohled z bedny posádky 111
Na Hlučín se vždy těším, ale tentokrát opět chyběla „paní Colombová“ a musel jsem navigovat sám.

1.etapa vcelku jednoduchá a i přesto jsem seknul PK za 400. Druhý příjezd do bodu A jsem nejel nejkratším způsobem a pak následně prokaučoval PK 8. Pak už to vcelku šlo a byli jsme jediná posádka se správným průjezdem Ludgeřovic, jen v závěru na světlech se stopkou v Hlučíně špatně vyhodnocen vložák s chlívečkem semaforu a už opět za 200. Čas přiměřený, sekera 6 minut.

2.etapa v 1.části se slepkama-SM1 vcelku dobře jen jsem zapomněl umazat PK ze špatného vyhodnocení trasy. SM 2 ignorace plné čáry za 200 a následně ignorace řidiče, že Děhylov hlavní je přerušená další 100.
SM3 nebyla průjezdná tedy nehodnocená. Na SM4 asi nikdo neudělal chybu a jedeme na SM5.
V zadání bylo, že všechny SM jsou v M25, ale zde byla chybka a při jízdě po delší straně SM5 jsme končili v lese. Tak to asi bude jinak a dojeli jsme to jako měrku M5 a čekali, co bude v cíli za rozuzlení. V Děhylov šlo pak provést opět jen část zadání a SM 6 bez problémů.

Na závěr špatně vyhodnocený průjezd SM1 za 300-asi únava a cíl.
Opět časově přiměřené a i na jednoduchých věcech lze nasekat blbosti.

Děkuji tímto Vláďovi a Jiřímu za pěknou soutěž.

..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: Klár Zdeněk   
  06.12.2022 10:30   Pohled z denní bedny Hlučín 2022
Týden po závodě se mě PetrČ. zeptal, jestli už jsem napsal „Pohled z bedny“ a já se úplně vyděsil, protože itiky už jsem si uklidil na půdu. Už jsem nějak zapomněl, že se to standardně píše…
Na závěr sezóny to ale bylo příjemné rozptýlení, Duža to prostě umí. V noci i ve dne v podstatě bez chyb. Jednoduché itiky ale o to záludnější. Navíc jsem rád, že jsme se poprvé po mém znovuzrození zase vrátili do Hlučína. Ty loňské Kunčice p.O. to známé prostředí nenahradily i když byly taky pěkné.
Den byl hezky jezdivej, v 1.etapě byla pěkná finta s ukončením jízdy po SM 1 reálně a následujícím dlouhým objezdem okolo hřbitova. No a pak jsme na konci etapy sežrali i s navijákem to, že skoro celý průjezd Hlučínem se jel vložákově podle dodatkových tabulek u značky hlavní silnice. A vůbec mě nenapadlo, že proto nejsme mapově v kótě 107 a chybělo nám jedno kolečko přes náměstí.
No a ve 2.etapě jsme vyrazili do polí. V Markvartovicích byl drobný problém s reálem, kde se mělo jezdit na nevyznačených křižovatkách vlevo. Tam nás to hned za značkou „Přechod pro chodce“ hodilo vlevo (s poznámkou, kam ten Boudnej jede, což asi autor nechtěl) a tak se nás několik posádek projelo po zahradách domorodců. Pak v Darkovičkách nás jezdil vláček Kubíčci, Paulů, staří Kladeňáci a my a užili jsme si objezd křižovatky nahoře u bunkru. Pak nám v Hlučíně nějaký asi domorodec postavil starý nečekaný plech „X“ před plech „R“ ale bylo to v pohodě. No a pak jsme se nachytali na mapovém tvaru křižovatky s hlavní a nedojeli si ještě jednou pro razítko u Jurase za Shellkou.
Ještě bych chtěl poznamenat, že když už nejezdí Ludvíci, tak jsme byli v noci, i ve dne posádkou, která nabrala na čase nejmíň bodů. To bude asi tím novým autem, které tak nehoupe a nedrncá a dá se lépe mapovat i za jízdy.
No a sumárně nás to denní vítězství dokázalo udržet překvapivě na bedně na celoroční soutěži „O pohár AČR“!! Kéž by to příští rok pro nás začalo stejně úspěšně jako to letos skončilo.
Teď jsem zvědavej, jakej „Pohled z noční bedny“ napíše Jirka zvláště s přihlédnutím k tomu nesmyslnému objíždění trojúhelníku u kolejí VŠB.
..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: PetrM