• Domů
 • Aktuality
 • Obsah
 • Diskuze
 • Výsledky
 • Kalendář
 • Soutěže
 • Registr
 • Pokyny
 • Archív
 • ČLÁNKY NAŠÍCH DOPISOVATELŮ

  Pro čtení z archívu vyber rok:
    2023      2022      2021      2020      2019      2018      2017      2016      2015      2014      2013      2012      2011   


    19.07.2024 09:44   XX. Podřipské prasátko

  Výzva všem, kteří nechávají přihlášení na poslední chvíli nebo úplně po termínu uzávěrky.

  Náš dodavatel masa nám výrazně zkrátil lhůtu pro objednání kýt a proto prosíme všechny váhající, aby se přihlásili včas. Chceme všem zajistit poctivou porci, snad je všem jasné, že uzenou kýtu neumíme zajistit ráno před jízdou zručnosti.

  Děkujeme a těšíme se na vás.

  autor příspěvku: matonni   


    26.06.2024 14:57   Účast na soutěžích pro začátečníky nám dělá radost !

  Na našich stránkách jsme opoměli zveřejnit článek o průběhu, dnes již tradiční soutěže pro začátečníky Rallye Šmidl. Tak se zpožděním, alespoň odkaz na článek na stránkách fy Šmídl. Tam je kromě reportáže i značné množství fotografií.

  odkaz na článek


  autor příspěvku: Duža   


    24.06.2024 13:58   Českým středohořím - několik pořadatelských postřehů

  1) Pobavila mě jedna z amatérských posádek, přišli v tričku s nenápadným nápisem: "R je rovně"

  2) Dlouhodobá práce nese své ovoce, na rozpravě jsem dostal úplatek. Bylo za něj 9. místo, to je dobrá investice, ne?

  3) Odpoledne Jana dostala kytici karafiátů jako poděkování od posádky č. 60. Krásné a potěšující, vyřizuji poděkování.

  4) Soukromě jsem chválil dámskou posádku, která jediná odpověděla správně na soutěžní úkol POMZU ohledně příjmení na pomníku před zámkem začínající na Z. Mezi padlými byl ZEMAN a z boku byl autor pomníku ZENTNER. Jejich odpověď mě posadila: "Trváme na opakování slavnostního ceremoniálu". Učí se rychle, začaly jezdit na podzim a už chytají móresy. Možná je to Maškina odpolední zásluha :-)

  5) Děkujeme za výpomoc na trati manželům Kotinovým a Vláďovi Žlábkovi.

  6) Děkuji Dužovi, protože si na něj pořád něco vymýšlím a on mě neposílá do karafiátů.

  6.1) Vytvořil program na zadávání zručky. Předem nadefinuji jízdní prvky, stáhnu do ní přihlášené posádky, během samotné zručky jen spustím start, cíl a buď mezitím nebo poté doťapu body za jednotlivé prvky. Po odjetí ještě zkontroluji správnost, uložím. Poté celý balík odešlu do "programu" na vyhodnocení průjezdů. Báječná záležitost, vyzkoušejte v sekci Výpočetní program.

  6.2) Máme kategorii Hvězda volantu a nechtělo se mi ručně vyzobávat a sčítat zručku, radary, tajné. Tak jsem Dužu prudil a nově ve vyhodnocovacím programu přibyla funkce "Dílčí výsledková listina...). Tam jí pojmenuji, zadám, které prvky chci do vyhodnocení použít, vyexportuji, vytisknu. Pro někoho možná bezvýznamná drobnost, pro mě velký krok, který nám usnadňuje ten odpolední zápřah s výpočty a vyhlášením.
  Díky rytíři :-! :-!

  7) Odbyli jsme si premiéru Hvězdy zadních sedadel. Na první doplňkovou soutěž se nám přihlásilo 10 účastníků, především dětských. Podstatné je, že se snad díky tomu přihlásily minimálně 2 posádky, které sice pravidelně jezdí školního Navigátora, ale ostatní soutěže ignorovaly. Tak uvidíme, zda to nebyla labutí píseň.

  Report soutěže, fotky

  autor příspěvku: matonni   


    Další aktuality