• Domů
  • Aktuality
  • Obsah
  • Diskuze
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Soutěže
  • Registr
  • Pokyny
  • Archív
  • KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ V ROCE 2024

    Dnes je pondělí­ 24. června 2024     [ 24. 06.]

     datum  místo obtíž  název  trať / rozhodčí 
     03. 02   Podřípsko   B25   Podřípská Zabíjačka   Marek J / Hrzán V 
     03. 02   Podřípsko   B 0   Podřípská Zabíjačka   Hrzán V / Marek J 
     03. 02   Podřípsko   B40   Podřípská zabíjačka 2024   Žlábek V / Marek J 
     24. 02   Turnovsko   B40   Zimní Hrubá Skála   Špaček P / Klár Z 
     24. 02   Turnovsko   B25   Zimní Hrubá Skála   Špaček P / Klár Z 
     13. 04   Dušníky   B 0   Aprílová jízda   Hrzán V / Marek J 
     13. 04   Dušníky   B25   Aprílová jízda   Marek J / Hrzán V 
     20. 04   Žamberk   B25   Rallye Šmídl   Fabián V / Žlábek V 
     26. 04   Horní Branná   B50   Střelka 2024 - noc   Paulů J / Hrdina V 
     26. 04   Horní Branná   B25   Střelka 2024 - noc    
     27. 04   Horní Branná   B50   Střelka 2024 - den   Paulů J / Hrdina V 
     27. 04   Horní Branná   B25   Střelka 2024 - den    
     04. 05   Blovice   B 0   Blovickem 2024   Hlaváček M / Mašek Z 
     04. 05   Blovice   B25   Blovickem 2024   Hlaváček M / Mašek Z 
     10. 05   Vyškov   CEC      Holub I / Dvorský P 
     11. 05   Vyškov   CEC      Holub I / Dvorský P 
     11. 05   Liběšice / Polepy   B 0   Liběšicko-polepský navigátor   Hrzán V / Marek J 
     07. 06   Kladno   B50   Cena města Kladna   Kotina P / Mastná V 
     08. 06   Kladno   B50   Cena města Kladna   Kotina P / Mastná V 
     08. 06   Kladno   B25   Cena města Kladna   Zdrubecký / Zdrubecký 
     21. 06   Warszawa (PL)   CEC       
     22. 06   Warszawa (PL)   CEC       
     22. 06   Brňany   B 0   Českým Středohořím   Marek J / Hrzán V 
     22. 06   Brňany   B25   Českým Středohořím   Hrzán V / Marek J 
     03. 08   Podřípsko   B 0   Podřípské Prasátko    
     13. 09   Satu Mare (RO)   CEC       
     14. 09   Satu Mare (RO)   CEC       
     14. 09   Terezín   B0   Pevnost Terezín    
     21. 09   Přerov   dru   Pretiox   Prášil L / Kubíček J 
     21. 09   Přerov   B40   Pretiox   Prášil L / Kubíček J 
     21. 09   Přerov   B25   Pretiox   Prášil L / Kubíček J 
     28. 09   Soběšice   B25   Azimut handicap rally   Bednář J / Liška F 
     04. 10   Spišská Belá (SK)   CEC       
     05. 10   Chlumec   B25      Klenák Z / Mrštík V 
     05. 10   Spišská Belá (SK)   CEC       
     05. 10   Chlumec   B40   - dopoledne   Klenák Z / Mrštík V 
     05. 10   Chlumec   B40   - odpoledne   Klenák Z / Mrštík V 
     12. 10   Praha   B40   Pražský Oslík   Gottwald M / Petr M 
     12. 10   Praha   B25   Pražský Oslík   Gottwald M / Petr M 
     17. 10   Šumava   !!!   MS - Středoevropská rallye    
     18. 10   Šumava   !!!   MS - Středoevropská rallye    
     19. 10   Šumava   !!!   MS - Středoevropská rallye    
     20. 10   Šumava   !!!   MS - Středoevropská rallye    
     26. 10   Všemina   B25   Pepíkův memoriál   Čala R / Krygler J 
     02. 11   Podřípsko   B25   October Beer   Marek J / Hrzán V 
     02. 11   Podřípsko   B 0   October Beer   Marek J / Hrzán V 
     08. 11   Kędzierzyn-Koźle (PL)   CEC       
     08. 11   ??? (datum bude upřesněn)   B50      Modálková / Žlábek V 
     09. 11   ??? (datum bude upřesněn)   B50      Modálková / Žlábek V 
     09. 11   Kędzierzyn-Koźle (PL)   CEC       


    PRACOVNÍ KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ NA ROK 2025

     datum  místo obtížnost  název  trať / rozhodčí 
     16. 05. 2025   Suchá Rudná   B50   Jeseníky - noc   AOS klub Hlučín 
     16. 05. 2025   Suchá Rudná   CEC   Jeseníky - noc   AOS klub Hlučín 
     17. 05. 2025   Suchá Rudná   B50   Jeseníky - den   AOS klub Hlučín 
     17. 05. 2025   Suchá Rudná   CEC   Jeseníky - den   AOS klub Hlučín