začínáme s AOS      řády aos      uzavřená diskuze      přihlášky - propozice      výpočetní program      archiv výsledků      archiv jednotlivců      fotogalerie      videogalerie      radary      dopisovatelé      kontakty 

CHCI NAPSAT NOVÝ PŘÍSPĚVEK

Poslední příspěvky:
1) Před 5. dny napsal příspěvek milan hlaváček
UKAŽ 3) Před 19. dny napsal příspěvek Vláďa
UKAŽ
2) Před 11. dny napsal příspěvek michal.g
UKAŽ 4) Před 26. dny napsal příspěvek Jura 2
UKAŽ

Poslední reakce na příspěvky:
Včera v 13:29 milan hlaváček reagoval na milan hlaváček z 14.07.
UKAŽ Před 35. dny LukášH reagoval na Nika z 14.06.
UKAŽ
Před 9. dny kk reagoval na Jura 2 z 23.06.
UKAŽ Před 37. dny Špáča reagoval na kk z 12.06.
UKAŽ
Před 29. dny VláďaŽ reagoval na kk z 16.06.
UKAŽ Před 37. dny Nika reagovala na LukášH z 8.06.
UKAŽ
Před 32. dny matonni reagoval na matonni z 17.06.
UKAŽ Před 44. dny Vláďa reagoval na Pavel_K z 4.06.
UKAŽ

foto
michal.g   27.04.2024 v 21:35   napsal:
také bych rád poděkoval celému týmu do Branné za výbornou soutěž!

foto
Jura 2   27.04.2024 v 21:04   napsal:
Tak uz doma ze Strelky. Napsal bych “Pohled z bedny”, ale protoze jsme byli v souctu “az druzi”, tak nemuzu! Tak aspon napisu do diskuze. Celou partu z Horni Branne mame moc radi a na vykon “ Pana stavitele” jsme se tesili. Oba dny provazela prijemna atmosfera. Organizaci mela na starost Lada a vse super! Domorodci kolem cest take prijemni, az na male vyjimky v noci…
Trat v noci nebyla uplne pro nas, necitili jsme se dobre. Uprimne si myslim, ze Mira postavil uz spoustu hezcich zavodu, napriklad ten denni! Ve dne parada, az na drama s realnymi mosty a hledanim mapoveho krize v ZM v D2.
Jsem rad za posadky 120 a 199, ktere to bavi a snad bude bavit dal, maji velky potencial, a podporu a vysvetleni chyb jim jiste nikdo neodmitne!
Diky moc za spoustu usili “do Branný” a jen houšť a vetsi kapky!
foto
Pavel_K   29.04.2024 v 12:59   odpověděl:
Přidám se ke chvále na Brannou. Opravdu moc, moc povedená soutěž, těžká, náročná - zejména etapy N2 a D2 po Nové Pace, ale s tím se u Mirka už nějak dopředu musí počítat. Spousta chytáků ve všech etapách, ani na chvilku navigátor ani řidič nesměl vypadnout ze soustředěnosti - chvilka nepozornosti a už jsme počítali body. Jako například dojezd D3 - konec s nemapovou komunikací jsem ještě vychytal, 2V na trojúhelníčku taky, ale pak už jsem se viděl v cíli a asi jsem vypnul mozek, takže dojezd po plánku místo po ZM - za 100.
A takových míst bylo více, vložák na DZ hlavní silnice nás taky potrápil a byl drahý, ale jen a jen naše chyby. Pro mě jen jediné minus na soutěži (ale jen pro mne) a to M50 po městě, s tím už moje staré a opotřebované oči mají problém, ale jak jsem řekl, je to jen můj problém.
Mirek nastavil dalším pořadatelům a stavitelům trati B50 velmi vysokou laťku. Mirek zkrátil konec etapy N1, aby se vešel do povinných 3 hodin, pak nám tam stejně ale ještě nějaký čas přidával v průběhu N3 v PK. Na Kladně jsem taky zkracoval, tentokrát jsem vypustil celou první třetinu N1. Tím jsem se vyhnul nějakému přejezdu, ale po první etapě budeme čekat na tmu. V N2 pojedeme taky město, ale na velmi přehledný mapový podklad. Trať je už postavena a pokud nám něco nerozkopou, nechci už dělat žádné změny, ale v porovnání s Mirkovou Střelkou myslím, že obtížnost bude tak na 80% Mirkové obtížnosti. V minulosti jsem byl dost často kritizován, že to stavím moc složité s drahými chybami, tak jsem se teď držel trochu zpátky. Nudit se určitě nebudete, ale myslím, že špička to zajede do 500-600 TB.
Těšíme se na vás na Kladně.
foto
Zdenek Klenák   29.04.2024 v 22:04   odpověděl:
Juro, ve dne jste deklasovali zbytek startovního pole, tak se nevymlouvej, že nemůžeš psát pohled z bedny
foto
VláďaŽ   29.04.2024 v 23:00   odpověděl:
Můj pohled z (hodně daleko) pod bedny😊:
Po asi 34 letech jsem si odnavigoval mistrák. A zrovna Mírův! Měl jsem pěkný bobky, ale fakt nezapomenutelný zážitek. Tradičně hluboce vymakané itineráře, propracované finty a parádní chytáky a k tomu všemu kombinace s reálem, aby se šofér nejen nenudil, ale i mne furt prudil a vyhazoval z těžce vymyšlené trasy - úžasné!! Stejně jako u Pavla brejle i s lupou kolikrát moc nepomáhaly. Ale musím nás i trochu pochválit - v Nové Pace 5. nejlepší průjezd v N2 a jeden ze tří 2. nejlepších průjezdů v D2 , ale ty časy nás holt poslaly níž . Díky Mírovi za úžasnou rozcvičku pro degenerující mozek a všem pořadatelům, obzvláště těm v časovkách, že na nás počkali a nechali mne vyčůrat, zahulit a vzpamatovat se před další etapou! Děkujeme za nádhernou soutěž!

foto
milan hlaváček   24.04.2024 v 11:13   napsal:
Zdravím,
protože není moc přihlášených do Blovic na kategorii B25,
umožňujeme se ještě do této kategorie přihlásit do úterý 30.4. 2024...
přihláškou z webu autoklubuslava.cz, na mail ak-uslava.cz...
kdo se přihlásí do tohoto data, bude platit nezvýšené startovné při přejímce.
MH

foto
matonni   21.04.2024 v 09:59   napsal:
Na Šmídla mě přivedla povinnost obhajoby loňského vítězství. Děkuji za fajn zimní soutěž, jako vždy bylo vše téměř dokonalé. A to téměř píšu proto, aby vůbec zůstal kousek prostoru pro zlepšování.

Byla to moje poslední soutěž na straně účastníka. Mnozí kolegové, se kterými jsem měl tu čest jezdit, vědí, že mi je v autě zle. Děkuji Jardovi Markovi, Vláďovi Žlábkovi, Mildovi Vlkovi, Tomáši Žurkovi a také mé ženě, že se mnou měli svatou trpělivost a také za to, že mě mnohé naučili. Bylo mi s vámi fajn.

A aby předchozí řádky nevyzněly jako nekrolog, slibuji, že se s mnohými z vás nadále budu potkávat, jen budu na té druhé, pořadatelské straně. Těším se.
foto
Jura 2   21.04.2024 v 13:25   odpověděl:
No ale to je smutne cisti!! Ja to treba nevedel.. Never say never, vycvic si mladyho a prestup k ridicum!!
foto
matonni   21.04.2024 v 14:44   odpověděl:
Já to moc nešířil, protože kdyby ta obhajoba dopadla, tak bych rozhodnutí odložil. Takže za to vlastně můžeš ty s "malým" Kubou a Petrové Zapomněl jsem vám v příspěvku pogratulovat

A náš mladý je na tom velmi podobně, asi jsem to chytil od něho.
foto
milan hlaváček   21.04.2024 v 19:21   odpověděl:
Víťo, to znám... já trpěl vždycky od druhé etapy v noci... buď koukat ven a nebo do papírů, nahoru dolů to nešlo... trošku pomohly brýle na čtení co mi předepsal očař, ale nebylo to na 100% a zase jsem neviděl na průjezdky, párkrát jsem napsal něco jiného než tam bylo, hlavně jsem byl za blba, když taková průjezdka na tom závodě vůbec nebyla ...
foto
Duža   22.04.2024 v 09:19   odpověděl:
Víťo, naprosto stejné problémy byly a jsou i u mě. Co já toho prozvracel ! Co já snědl Kynedrylů. Ten trochu pomáhal. Ale snažil jsem se co nejméně koukat do papíru a co nejdéle před sebe na cestu. To hodně pomohlo. Řidiči sice remcali, že neřeším iti dopředu, ale nakonec to bylo rychlejší něž čekat při zvracení. A dozvracel jsem se až na mistra ČSSR.
To jen tak, abys věděl, že nejsi s tímto problémem sám.

foto
JardaH   20.04.2024 v 19:36   napsal:
Koukám,jak se pěkně vzestupně ,podle st.čísel, seřadily mistrovské posádky na bedně Šmídlu..A určo to nikomu zjevně nevadilo..Jaká obrovská změna po vyjasnění si postojů,po Dušnících...A iti asi,podle bodových přídělů, dost náročné .Vždytˇ i třeba špičkovému Maškinovi na druhém místě ,chybí ve dvou etapách pět SPK a čtvrtému Fandasovi ,prvnímu v B25 už SPK sedm. Velmi dobrá práce autora a HR.!!!
foto
PetrM   20.04.2024 v 20:51   odpověděl:
Chyběly mi jen čtyři ale tři byly navíc...
Ale bylo to pěkné, jen to počasí bohužel moc nevyšlo..
foto
JardaH   20.04.2024 v 20:54   odpověděl:
Promiň Petře nejsem nějak v matematické formě .Někam při těch procedurách asi uplavala..
foto
matonni   20.04.2024 v 22:42   odpověděl:
Ale v Dušnikách nikomu nic nevadilo. Jen jedna výjimka, která stejně potvrzuje pravidlo.
foto
JardaH   21.04.2024 v 13:56   odpověděl:
To Matonni: : že jsi vyjímka,které to vadilo,že by byly u Tebe ,na soutěži ,na prvních třech místech, posádky z mistráku a proto jsi jim dal zátěž ,byl Tvůj postoj a Duža ho samo spravedlivě následně do Poháru AČR ošéfoval.
Nesouhlasím s tím,jak píšeš,že to potvrzuje pravidlo..
Ani na ZHS,ani na Šmídlovi a určo né ani na Střelce se to tak neobjevilo a neobjeví...
Už to fakt ukončeme,je to jen Tvůj osamocený názor a nevnucuj ho ,prosím ,jiným ..
TEČKA KONEC !!

P.S. Jen ještě poslední,ale opravdu poslední střípek ke Tvé soutěži..
V kategorii B 0 je klasifikován Tom Žůrek,který legálně jezdí aktuálně mistrák..Nějak nemohu pochopit,i přesto,že jel s nějakým svým potomkem / to jezdí i Jura Kubíček / ,že je v B 0 a bez zátěže pořadatele...
Ale vůbec na to nepotřebuji odpověď,budu i bez ní klidně spát..
Přeji Ti ve Tvém aosjezdecké přestávce / věřím,že Ti to bude chybět a vrátíš se / mnoho dobrých nápadů při stavbě dalších soutěží..
TAK A TED UŽ FAKT DEFINITIVNÍ TEČKA A KONEC KOMUNIKACE NA TOTO TÉMA.
Prosím respektuj to.

Závěrem: už to strávila / po přečtení názorů ostatních / i Olinka K. ,který se nyní určo kochá pohledem na průběžné výsledky , jak Malého poháru,kterému jasně vévodí,tak i Mistra volantu B 25 ,který vede též st.č.104 a mele i mě v Poháru AČR a i Jirka v Mistru volantu Poháru AČR..
foto
OlinaK   21.04.2024 v 22:24   odpověděla:
to Jarda- nic jsem nestrávila. Pořád mi vadí Tvoje názory, ale Tebe nic neodradí, jen ostatní štveš.A Víťův názor není osamocený, to se Ti jenom zdá.U Víti to bylo spravedlivé hodnocení.
foto
matonni   21.04.2024 v 22:52   odpověděl:
to JardaH: Rozhodování o tom, kdy končí diskuze a kdo se vyjádřit smí a kdo už ne, patří totalitním režimům a diktátorům.
Tak si to užívej, ale beze mne.
foto
Igor   24.04.2024 v 20:27   odpověděl:
Jen ho nech Vito hadat se sam se sebou.


ZPĚT na 1. stránku -5 -4 -3 -2 -1 0 1 2 3 4 < 5 > 6 7 8 9 10 11 12 13 14