VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  


Dnes je sobota 24. února 2018     [ 24. 02.]


Tabulka termínů prozatím neodjetých soutěží v roce 2018:
MISTROVSTVÍ ČR 23. 03. 24. 03. 01. 06. 02. 06. 07. 09. 08. 09. 21. 09. 22. 09. 12. 10. 13. 10.
ČESKÝ POHÁR 24. 02. 05. 05. 05. 05. 19. 05. 19. 05. 20. 10. 03. 11. 01. 12. 01. 12.
MORAVSKÝ POHÁR 17. 03. 17. 03. 01. 06. 02. 06. 16. 06. 16. 06. 07. 09. 08. 09. 20. 10. 10. 11.
OSTATNÍ SOUTĚŽE 04. 08.

ZDE PŘEPNI NA KALENDÁŘ PRO ZÁČATEČNÍKY (SHELL CUP atd.)

KALENDÁŘ AOS NA ROK 2018

 datum  den  místo kolo   kategorie  název  autor tratě    hlavní rozhodčí  
 06. 01. 2018   sobota   Hlučín   pro všechny   Novoroční JZ   AMK Hlučín   AMK Hlučín 
 24. 02. 2018   sobota   Hrubá Skála  1  Český pohár   Zimní Hrubá Skála   Špaček Petr   Ačai Miroslav 
 24. 02. 2018   sobota   Hrubá Skála  1.   Shell cup Čechy   Zimní Hrubá Skála   Špaček Petr   Ačai Miroslav 
 17. 03. 2018   sobota   Hlučín  1  Moravský pohár   Jarní Prajská (dopol)   Krygler Jiří   Dužík Vladimír 
 17. 03. 2018   sobota   Hlučín  2  Moravský pohár   Hlučínské jaro (odpol)   Bureš Jiří   Krygler jiří 
 17. 03. 2018   sobota   Hlučín  1.   Shell cup Morava   Jarní Prajská aoska (dopol)   Krýgler Jiří   Dužík Vladimír 
 17. 03. 2018   sobota   Hlučín  2.   Shell cup Morava   Hlučínské jaro (odpol)   Bureš Jiří   Krygler Jiří 
 23. 03. 2018   pátek   Praha  1  Mistrovství ČR   Mistrovství ČR - noc   Modálková Míša   Jíše Zdeněk 
 24. 03. 2018   sobota   Roudnice n/L  2  Mistrovství ČR   Mistrovství ČR - den   Jíše Zdeněk   Modálková Míša 
 07. 04. 2018   sobota   Český ráj  2.   Shell cup Čechy   ??? - dopoledne   Boudný Jiří ml.   Boudný Jiří st. 
 07. 04. 2018   sobota   Český ráj  3.   Shell cup Čechy   ??? - odpoledne   Boudný Jiří st.   Boudný Jiří ml. 
 20. 04. 2018   pátek   Opole (PL)  1.   CEC          
 21. 04. 2018   sobota   Opole (PL)  2.   CEC          
 21. 04. 2018   sobota   Žamberk  4.   Shell cup Čechy   Rallye Šmídl   Fabián Vladimír    
 21. 04. 2018   sobota   Žamberk  3.   Shell cup Morava   Rallye Šmídl   Fabián Vladimír    
 05. 05. 2018   sobota   Horní Branná  2  Český pohár   Střelka - dopolední   Paulů Jaromír    
 05. 05. 2018   sobota   Horní Branná  3  Český pohár   Střelka - odpolední   Paulů Jaromír    
 05. 05. 2018   sobota   Horní Branná  5.   Shell cup Čechy   Střelka - dopolední   Paulů Jaromír    
 19. 05. 2018   sobota   Drevníky  4  Český pohár   Drevníky - dopoledne   Žurek Tomáš   Kuklík Karel 
 19. 05. 2018   sobota   Drevníky  5  Český pohár   Drevníky - odpoledne   Žurek Tomáš   Kuklík Karel 
 19. 05. 2018   sobota   Drevníky  6.   Shell cup Čechy   Drevníky - dopoledne   Žurek Tomáš   Kuklík Karel 
 19. 05. 2018   sobota   Drevníky  7.   Shell cup Čechy   Drevníky - odpoledne   Žurek Tomáš   Kuklík Karel 
 01. 06. 2018   pátek   Hodonín u Kunštátu  3.   CEC      Dvorský Petr    
 01. 06. 2018   pátek   Hodonín u Kunštátu  3  Mistrovství ČR      Dvorský Petr    
 01. 06. 2018   pátek   Hodonín u Kunštátu  3  Moravský pohár      Dvorský Petr    
 02. 06. 2018   sobota   Hodonín u Kunštátu  4.   CEC      Dvorský Petr    
 02. 06. 2018   sobota   Hodonín u Kunštátu  4  Mistrovství ČR      Dvorský Petr    
 02. 06. 2018   sobota   Hodonín u Kunštátu  4  Moravský pohár      Dvorský Petr    
 02. 06. 2018   sobota   Hodonín u Kunštátu  4.   Shell cup Morava      Dvorský Petr    
 16. 06. 2018   sobota   Ostrava  5  Moravský pohár   Ostravský volant - dopol   Klasa Martin    
 16. 06. 2018   sobota   Ostrava  6  Moravský pohár   Ostravský volant - odpol   Klasa Martin    
 16. 06. 2018   sobota   Ostrava  5.   Shell cup Morava   Ostravský volant - dopol   Klasa Martin    
 16. 06. 2018   sobota   Ostrava  6.   Shell cup Morava   Ostravský volant - odpol   Klasa Martin    
 23. 06. 2018   sobota   Hrušovany u Litoměřic  8.   Shell cup Čechy   Hrušovanská Plotice   Hrzán Víťa   Jíše Zdeněk 
 04. 08. 2018   sobota   Račiněves   pro všechny   Podřípské Prasátko       
 24. 08. 2018   pátek   Timisoara (RO)  5.   CEC          
 25. 08. 2018   sobota   Timisoara (RO)  6.   CEC          
 07. 09. 2018   pátek   Přerov  5  Mistrovství ČR   Pretiox - noc   Prášil Ludvík    
 07. 09. 2018   pátek   Přerov  7  Moravský pohár   Pretiox - noc   Prášil Ludvík    
 08. 09. 2018   sobota   Přerov  6  Mistrovství ČR   Pretiox - den   Prášil Ludvík    
 08. 09. 2018   sobota   Přerov  8  Moravský pohár   Pretiox - den   Prášil Ludvík    
 08. 09. 2018   sobota   Přerov  7.   Shell cup Morava   Pretiox - den   Prášil Ludvík    
 14. 09. 2018   pátek   Satu Mare (RO)  7.   CEC          
 15. 09. 2018   sobota   Satu Mare (RO)  8.   CEC          
 21. 09. 2018   pátek   Kladno  7  Mistrovství ČR          
 22. 09. 2018   sobota   Kladno  8  Mistrovství ČR          
 05. 10. 2018   pátek   Spišská Belá (SK)  9.   CEC          
 06. 10. 2018   sobota   Spišská Belá (SK)  10.   CEC          
 12. 10. 2018   pátek   Tábor  9  Mistrovství ČR      Kočí Stanislav    
 13. 10. 2018   sobota   Tábor  10  Mistrovství ČR      Kočí Stanislav    
 13. 10. 2018   sobota   Tábor  9.   Shell cup Čechy      Kočí Stanislav    
 20. 10. 2018   sobota   Pelhřimov - Humpolec  6  Český pohár          
 20. 10. 2018   sobota   Pelhřimov - Humpolec   MČR družstev   MČR družstev       
 20. 10. 2018   sobota   Pelhřimov - Humpolec  9  Moravský pohár          
 20. 10. 2018   sobota   Pelhřimov - Humpolec  10.   Shell cup Čechy          
 20. 10. 2018   sobota   Pelhřimov - Humpolec  8.   Shell cup Morava          
 03. 11. 2018   sobota   Jindřichův Hradec  7  Český pohár   Kapr       
 03. 11. 2018   sobota   Jindřichův Hradec  11.   Shell cup Čechy   Kapr       
 10. 11. 2018   sobota   Hlučín  10  Moravský pohár      Dužík Vladimír   Krygler Jiří 
 10. 11. 2018   sobota   Hlučín  9.   Shell cup Morava      Dužík Vladimír   Krygler Jiří 
 01. 12. 2018   sobota   Chlumec u Ústí n/L  8  Český pohár   Mikulášská - dopoledne       
 01. 12. 2018   sobota   Chlumec u Ústí n/L  9  Český pohár   Mikulášská - odpoledne       
 01. 12. 2018   sobota   Chlumec u Ústí n/L  12.   Shell cup Čechy   Mikulášská - dopoledne       




PRACOVNÍ VERZE KALENDÁŘE SOUTĚŽÍ AOS PRO ROK 2019

datum místo                          kolo kategorie                                   



_________________________________________________________________________________________________________________________