VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  




registr MČR (1-49)
registr POHÁRY (51-99)
registr SHELL-Čechy (101-199)
registr SHELL-Morava (201-299)


REGISTROVANÁ STARTOVNÍ ČÍSLA PRO ROK 2017
mistrovství České republiky národní poháry Shell cup
1  Čejka Aleš - Dvorský Petr   51  (2018)Tinák Marián - Búci Milan   101  Čáslavský Jan - Čáslavská Martina  
2  Zdrubecký Radek- Kotinová Veronika   52  (2018)Michal Petr - Vladimír Čáp   102  Kubela Lukáš - Kubelová Alžběta  
3  Zdrubecký Miroslav - Kotina Pavel   53  Kluk Iwona - Kluk Wojtek   104  (2018)Kozický Jiří - Kozická Olga  
4  Kubíček Jan - Kubíček Jiří   54  (2018)Drobíková Dagmar-Drobík Zdeněk   105  (2018)Jára Miroslav - Kejval Jan  
5  Paulů Lada - Paulů Jaromír   55  Šodková Kamila - Šodková Karin   106  Turoň Petr - Foltýn Antonín  
6  Vlk Milan - Pavel Kopeček   56  Klos Ondřej - Čala Robert   107  Kobrle Aleš - Vránová Jana  
7  Černý Petr - Mašek Petr   57  (2018)Žurek Vlastimil - Žurek Tomáš   108  Gerle Miroslav - Šretrová Petra  
8  Mrštík Václav - Klenák Zdeněk   58  (2018)Prášil Ludvík - Šodková Karolína   109  Kolínský Petr - Kolínská Petra  
9  Boudný Jiří - Boudný Jiří   59  Magdolen Roman - Magdolen Roman   110  Tomečková Kateřina - Vaňková Lenka  
10  Horyna Vladimír - Kočí Stanislav   60  Pańka Marek - Czmielewski Marek   111  (2018)Klár Zdeněk - Bidlová Klára  
11  Ludvík Jaromír - Ludvík Jiří   61  Hajduk Przemyslaw - Brzoska Michal   112  Šaněk Martin - Severová Lucie  
12  Ačai Miroslav - Špaček Petr   62  Krzewski Maciej - Krzewski Mateusz   113  Vlček Jan - Kebort Petr  
13  Petr Michal - Gottwald Michal   63  (2018)Tomas Jan - Klasa David   114  Kutík Vladimír - Jaroslava Wiedrmanová  
14  Modálek Zdeněk - Modálková Michaela   64  Giurisici Marius - Giurisici Ladislau   115  Slavík Lukáš - Spilka Ondřej   
15  Kuklík Karel - Pivoňka Josef   65  Radomski Lech - Sokolowski Waclaw   116  Ptáčník Libor - Ptáčníková Tereza  
16  Křivánek Jiří - Vaněk Jiří   66  Křivánek Radim - Křivánková Monika   117  Sloboda Petr - Ruferová Lenka  
17  Morel Andrzej - Morel Paulina   67  Lutek Marcin - Wojtkowiak Monika   118  Žurek Lubor - Nusl Blažej  
18  Zeiner Karel - Virl Pavel   68  Hyrja - Hyrja   119  Jiřík Jaromír - Koblasová Martina  
19  Jíše Zdeněk - Jíšová Jana    69  Bezděk Lukáš - Vachovcová Pavla   120  Marešová Jana - Aulický Jiří  
     70  Holman Jaroslav-Gottwald Michal   121  (2018)Hrzánová Jana - Hrzán Vít - Hrzán Dal  
     71  Hruška Václav - Kozel Jiří   122  Gaudel Roman - Paulů Aneta / Patrik  
     72  (2018)Rusiňák Peter - Rusiňák Peter ml.   123  (2018)Manda Petr - Mandová Kristýna  
     73  (2018)Klasová Zuzana - Klasa Martin   124  Třešňák Milan - Třešňáková Lenka  
     74  Bodický Vladimír - Bodický Martin   125  Raška Ivan - Rašková Jana  
     75  Baron Miroslav - Baron Matěj   126  Krejčí Jan - Černohorská Dana  
     77  (2018)Bartoň Martin - Fabián Vladimír   127  Hrdina Vladimír - Hrubá Lenka  
     99     128  Šimůnek Tomáš - Paulů Jaromír ml.  
          129  Kobrle Michal - Kobrle Tomáš  
          130  Šimánek Zdeněk - Kozel Jiří  
          131  Jarolím Tomáš - Erychlebová Daniela  
          132  Šedivý Roman - Veselá Jana  
          133  Rait Zbyněk - Malík Jaroslav  
          134  Veleba Vlastimil-Hruška Roman  
          135  Kozák Jiří - Horák Tomáš   
          136  Kuželka Aleš - Hani Bani  
          137  Kabátníková Iva - Mikuláštík Pavel  
          150  Petrů Vít - Krouhlík Tomáš  
          151  Žlábek Vladimír - Novotný Jindřich  
          152  Štěpánek Stanislav - Rozprým Jiří  
          199    
          202  neobsazeno  
          203  neobsazeno  
          204  Turoň Petr - Foltýn Antonín  
          205  Holub Igor - Veselá Kateřina  
          206  (2018)Magdolen Viktor - Magdolen Richard  
          207  Kubala Tomáš - Kubala Lukáš  
          208  Horná Lucie - Srba Matěj  
          209  Pivoňka Luděk - Krbec Vladimír  
          210  Linetová Klára - Nováčková Sandra  
          211  Hejníček Radomír - Kuchařová Adéla   
          212  Gábrlík Jiří - Panáková Markéta  
          213  Sedláček Petr - Vlach Jiří  
          214  Hons David - Dyčka Radek  
          215  Pokorný Oldřich - Pokorná Kateřina  
          216  Chudárek Martin - Šonský Radek  
          217  Baron Václav - Valtr Luděk  
          218  Schmier Dan - Schmierová Romana  
          219  Pala David - Palová Dagmar  
          299    
_________________________________________________________________________________________________________________________