VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     UČEBNICE     POKYNY  

Přihláška na     Cena města Kladna     Český pohár


Přihláška na     Cena města Kladna     Shell cup



Přihláška na     O pohár starosty obce Polepy     Shell cup


Přihláška na     Plotičku     Náborová soutěž



Přihláška na     Podřípský Dakar - Mělník     Mistrovství ČR - noc


Přihláška na     Podřípský Dakar - Mělník     Mistrovství ČR - den



Přihláška na     1. AOS Větřní 2020     Soutěž pro všechny





registr MČR (1-49)
registr POHÁRY (51-99)
registr SHELL-Čechy (101-199)
registr SHELL-Morava (201-299)


REGISTROVANÁ STARTOVNÍ ČÍSLA PRO ROK 2020
mistrovství České republiky národní poháry Shell cup
1  Zdrubecký Radek- Kotinová Veronika   51  Búci Milan    101  Šaněk Martin - Šaňková Lucie  
2  Paulů Lada - Paulů Jaromír   52  Lech Radomski - Wacław Sokołowski   102  neobsazeno  
3  Kubíček Jiří - Kubíčková Simona   53  Drobíková Dagmar-Drobík Zdeněk   103  neobsazeno  
4  Vlk Milan - Pavel Kopeček   54  Čáslavský Jan - Čáslavská Martina   104  Kozický Jiří - Kozická Olga  
5  Zdrubecký Miroslav - Kotina Pavel   55  Kluk Iwona - Kluk Wojtek   105  Jára Miroslav - Kejval Jan  
6  Ludvík Jaromír - Ludvík Jiří   56  Petr Michal - Čáp Vladimír   106  Macháček Radek - Vojtěchovská Lucie  
7  Černý Petr - Mašek Petr   57  Žurek Tomáš - Žurek Vlastimil   107  Kánský Tomáš - Netík Vladimír  
8  Mrštík Václav - Klenák Zdeněk   58  Prášil Ludvík - Šonský Radek   108  Špaček Karel - Stanovský David  
9  Ačai Miroslav - Špaček Petr   59  Rambo - Sobotková   109  Králík Daniel - Smola Libor  
10  Horyna Vladimír - Kočí Stanislav   63  Tomas Jan - Klasa David   110  Valla Dom. - Jurčák Rad. - Bojanovský Roz.  
11  Boudný Jiří - Boudný Jiří   65  Magdolen Viktor - Sabaka Ivan   111  Klár Zdeněk - Bidlová Tereza  
12  Křivánek Jiří - Vaněk Jiří   66  Igor Holub - Kateřina Veselá   112  Novák Marek - Novák Matyáš  
13  Modálek Zdeněk - Modálková Michaela   70  Holman Jaroslav - Gottwald Michal   113  Folta Jan - Policar Tomáš  
14  Jíše Zdeněk - Jíšová Jana    72  Rusiňák Peter - Rusiňák Peter ml.   114  Novák Miroslav - Novák František  
15  Pivoňka Josef - Kuklík Karel   73  Klasová Zuzana - Klasa Martin   115  Hanykýř František - Hanykýřová Lenka  
16  Zeiner Karel - Virl Pavel   74  Dvorský Karel - Dvorský Petr   116  Fibigr Pavel - Cestr Josef  
17  Hrdina Vladimír - Paulů Jaromír   75  Manda Petr - Mandová Kristýna   117  Velan Radek - Horníková Pavlína  
     77  Richtr Roman - Fabián Vladimír   118  Věra Petrová - Oldřich Vondráček  
     99  ---------------------------------------------   119  Uman Vladimír - Uman Jakub  
          120  Kopecký Jindřich - Noga Pavel  
          121  Jana Hrzánová - Hrzán Vít  
          158  Ouška Jan - Fazekaš Jan  
          177  Bartoň Martin - Bartoň Šimon  
          199  ---------------------------------------------  
          201  Kubela Lukáš - Alžběta Kubelová  
          202  neobsazeno  
          203  neobsazeno  
          204  Horná Lucie - Srba Matěj  
          212  Gábrlík Jiří - Panáková Markéta  
          299  ---------------------------------------------  
_________________________________________________________________________________________________________________________