VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  


Dnes je středa 17. ledna 2018     [ 17. 01.]


Tabulka termínů prozatím neodjetých soutěží v roce 2017:
MISTROVSTVÍ ČR 23. 03. 24. 03.
ČESKÝ POHÁR 24. 02.
MORAVSKÝ POHÁR 17. 03. 17. 03.
OSTATNÍ SOUTĚŽE

ZDE PŘEPNI NA KALENDÁŘ PRO ZÁČATEČNÍKY (SHELL CUP atd.)

KALENDÁŘ AOS NA ROK 2018

 datum  den  místo kolo   kategorie  název  autor tratě    hlavní rozhodčí  
 06. 01. 2018   sobota   Hlučín   pro všechny   Novoroční JZ   AMK Hlučín   AMK Hlučín 
 24. 02. 2018   sobota   Hrubá Skála  1  Český pohár   Zimní Hrubá Skála       
 24. 02. 2018   sobota   Hrubá Skála  1.   Shell cup Čechy   Zimní Hrubá Skála       
 17. 03. 2018   sobota   Hlučín  1  Moravský pohár   Jarní Prajská aoska (dopoledne   Krygler Jiří   Dužík Vladimír 
 17. 03. 2018   sobota   Hlučín  2  Moravský pohár   Hlučínské jaro (odpoledne)   Bureš Jiří   Krygler jiří 
 17. 03. 2018   sobota   Hlučín  1.   Shell cup Morava   Jarní Prajská aoska (dopoledne   Krýgler Jiří   Dužík Vladimír 
 17. 03. 2018   sobota   Hlučín  2.   Shell cup Morava   Hlučínské jaro (odpoledne)   Bureš Jiří   Krygler jiří 
 23. 03. 2018   pátek   Praha  1  Mistrovství ČR   Mistrovství ČR - noc   Modálková Míša   Jíše Zdeněk 
 24. 03. 2018   sobota   Roudnice n/L  2  Mistrovství ČR   Mistrovství ČR - den   Jíše Zdeněk   Modálková Míša 




PRACOVNÍ VERZE KALENDÁŘE SOUTĚŽÍ AOS PRO ROK 2018

datum místo                          kolo kategorie                                   
06. 01. 2018 Hlučín  . Silvestrovská JZ
24. 02. 2018 Hrubá Skála  1. ČP - (Zimní Hrubá Skála - Špaček a spol.)
24. 02. 2018 Hrubá Skála  1. Shell Čechy - (Zimní Hrubá Skála - Špaček a spol.)
17. 03. 2018 Hlučín  1. MP - (Dopolední Hlučínské jaro - Krygler)
17. 03. 2018 Hlučín  2. MP - (Odpolední Hlučínské jaro - Bureš)
17. 03. 2018 Hlučín  1. Shell Morava - (Dopolední Hlučínské jaro - Krygler)
17. 03. 2018 Hlučín  2. Shell Morava - (Odpolední Hlučínské jaro - Bureš)
23. 03. 2018 Praha  1. MČR - Modálková / HR Jíše
24. 03. 2018 Roudnice n/L  2. MČR - Jíše / HR Modálková
07. 04. 2018 Český ráj  2. Shell cup - Čechy dopoledne ( Boudný ml. / HR Boudný st.)
07. 04. 2018 Český ráj  3. Shell cup - Čechy odpoledne ( Boudný st. / HR Boudný ml.)
20. 04. 2018 Opole (PL)  1. CEC
21. 04. 2018 Opole (PL)  2. CEC
21. 04. 2018 Žamberk  4. Shell cup Čechy - (Rallye Šmídl - Fabián a spol.)
05. 05. 2018 Horní Branná  2. ČP (Střelka - dopolední / Paulů a spol.)
05. 05. 2018 Horní Branná  3. ČP (Střelka - odpolední / Paulů a spol.)
05. 05. 2018 Horní Branná  5. Shell cup Čechy (Střelka - dopolední / Paulů a spol.)
19. 05. 2018 Drevníky dopoledne  4. ČP (Žurek + Kuklík)
19. 05. 2018 Drevníky odpoledne  5. ČP (Žurek + Kuklík)
19. 05. 2018 Drevníky dopoledne  6. Shell cup - Čechy (Žurek + Kuklík)
19. 05. 2018 Drevníky odpoledne  7. Shell cup - Čechy (Žurek + Kuklík)
01. 06. 2018 Hodonín u Kunštátu  3. CEC
01. 06. 2018 Hodonín u Kunštátu  3. MČR - (Dvorský Petr a BASK)
01. 06. 2018 Hodonín u Kunštátu  3. MP (Dvorský Petr a spol.)
02. 06. 2018 Hodonín u Kunštátu  4. CEC
02. 06. 2018 Hodonín u Kunštátu  4. MČR - (Dvorský Petr a BASK)
02. 06. 2018 Hodonín u Kunštátu  4. MP (Dvorský Petr a spol.)
02. 06. 2018 Hodonín u Kunštátu  3. Shell Morava - (Dvorský Petr a spol.)
16. 06. 2018 Ostrava  5. MP - (Ostravský volant - dopoledne - Klasovi)
16. 06. 2018 Ostrava  6. MP - (Ostravský volant - odpoledne - Klasovi)
16. 06. 2018 Ostrava  4. Shell Morava - (Ostravský volant - dopoledne - Klasovi)
16. 06. 2018 Ostrava  5. Shell Morava - (Ostravský volant - odpoledne - Klasovi)
23. 06. 2018 Hrušovany u Litoměřic  8. Shell cup Čechy (Hrzán Víťa a spol.)
24. 08. 2018 Timisoara (RO)  5. CEC
25. 08. 2018 Timisoara (RO)  6. CEC
07. 09. 2018 Přerov  5. Mistrovství ČR (Pretiox - Prášil a spol)
07. 09. 2018 Přerov  7. MP - (Pretiox - Prášil a spol.)
08. 09. 2018 Přerov  6. Mistrovství ČR (Pretiox - Prášil a spol)
08. 09. 2018 Přerov  8. MP - (Pretiox - Prášil a spol.)
08. 09. 2018 Přerov  6. Shell Morava - (Pretiox - Prášil a spol.)
14. 09. 2018 Satu Mare (RO)  7. CEC
15. 09. 2018 Satu Mare (RO)  8. CEC
21. 09. 2018 Kladno  7. MČR - (Kladeňáci + Gottwald)
22. 09. 2018 Kladno  8. MČR - (Kladeňáci + Gottwald)
05. 10. 2018 Spišská Belá (SK)  9. CEC
06. 10. 2018 Spišská Belá (SK)  10. CEC
12. 10. 2018 Tábor  9. MČR - (Kočí Standa a spol)
13. 10. 2018 Tábor  10. MČR - (Kočí Standa a spol - závěrečné kolo !!)
20. 10. 2018 Pelhřimov - Humpolec  6. ČP - (Žižkovský medvěd - Virl / Černý)
20. 10. 2018 Pelhřimov - Humpolec  . MČR družstva - (Žižkovský medvěd - Virl / Černý)
20. 10. 2018 Pelhřimov - Humpolec  9. MP - (Žižkovský medvěd - Virl / Černý)
20. 10. 2018 Pelhřimov - Humpolec  9. Shell Čechy - (Žižkovský medvěd - Virl / Černý)
20. 10. 2018 Pelhřimov - Humpolec  7. Shell Morava - (Žižkovský medvěd - Virl / Černý)
03. 11. 2018 Jindřichův Hradec  7. ČP (JH Kapr - Šimánek, Hodr / Kočí)
03. 11. 2018 Jindřichův Hradec  10. Shell Čechy (JH Kapr - Šimánek, Hodr / Kočí)
10. 11. 2018 Hlučín  10. MP - (Hlučínský podzim - Dužík)
10. 11. 2018 Hlučín  8. Shell Morava - (Hlučínský podzim - Dužík)



_________________________________________________________________________________________________________________________