VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     UČEBNICE     POKYNY  

Dnes je čtvrtek 4. června 2020     [ 04. 06.]
Tabulka termínů prozatím neodjetých soutěží v roce 2020:
MISTROVSTVÍ ČR 26. 06. 27. 06. 25. 09. 26. 09. 20. 11. 21. 11.
ČESKÝ POHÁR 13. 06. 13. 06. 03. 10. 10. 10. 10. 10. 24. 10.
MALÝ ČESKÝ POHÁR 13. 06. 03. 10. 10. 10. 10. 10.
MORAVSKÝ POHÁR 19. 09. 19. 09. 24. 10. 14. 11. 14. 11.
MALÝ MORAVSKÝ POHÁR 19. 09. 19. 09. 14. 11. 14. 11.
SHELL CUP - ČECHY 13. 06. 19. 06. 26. 09. 10. 10. 24. 10.
SHELL CUP - MORAVA 19. 09. 19. 09. 24. 10. 14. 11. 14. 11.
OSTATNÍ SOUTĚŽE 19. 06. 18. 07. 01. 08.

KALENDÁŘ AOS NA ROK 2020

 datum  den  místo kolo  kategorie  název  autor tratě    hlavní rozhodčí  
 04. 01. 2020   sobota   Hlučín     pro všechny   Hlučínská liga JZ   AOS klub Hlučín   AOS klub Hlučín 
 01. 02. 2020   sobota   Hlučín     pro všechny   Hlučínská liga JZ   AOS klub Hlučín   AOS klub Hlučín 
 28. 02. 2020   pátek   Nepřívěc u Sob.  1.   Mistrovství ČR   Krakonoš   Boudný Jiří   Schindler-Holman 
 28. 02. 2020   pátek   Nepřívěc u Sob.  1.   Shell cup Čechy   Krakonoš - noc   Boudný Jiří   Schindler-Holman 
 29. 02. 2020   sobota   Nepřívěc u Sob.  2.   Mistrovství ČR   Zimní Hrubá Skála   Špaček Petr   Schindler-Holman 
 29. 02. 2020   sobota   Nepřívěc u Sob.  2.   Shell cup Čechy   Zimní Hrubá Skála   Špaček Petr   Ačai Miroslav 
 07. 03. 2020   sobota   Hlučín     pro všechny   Hlučínská liga JZ   AOS klub Hlučín   AOS klub Hlučín 
 25. 04. 2020   sobota   Žamberk  3.   Shell cup Čechy   Rallye Šmidl       
 25. 04. 2020   sobota   Žamberk  1.   Shell cup Morava   Rallye Šmidl       
 15. 05. 2020   pátek   Kunčice p/O  1.   CEC   Beskydská 70   Dužík Vladimír   Klasa Martin 
 15. 05. 2020   pátek   Kunčice p/O  3.   Mistrovství ČR   Beskydská 70   Dužík Vladimír   Klasa Martin 
 15. 05. 2020   pátek   Kunčice p/O  1.   Moravský pohár   Beskydská 70   Dužík Vladimír   Klasa Martin 
 15. 05. 2020   pátek   Kunčice p/O  1.   Malý Moravský pohár   Beskydská 70   Dužík Vladimír   Klasa Martin 
 16. 05. 2020   sobota   Kunčice p/O  2.   CEC   Beskydská 70   Dužík Vladimír   Klasa Martin 
 16. 05. 2020   sobota   Kunčice p/O  4.   Mistrovství ČR   Beskydská 70   Dužík Vladimír   Klasa Martin 
 16. 05. 2020   sobota   Kunčice p/O  2.   Moravský pohár   Beskydská 70   Dužík Vladimír   Klasa Martin 
 16. 05. 2020   sobota   Kunčice p/O  2.   Malý Moravský pohár   Beskydská 70   Dužík Vladimír   Klasa Martin 
 16. 05. 2020   sobota   Kunčice p/O  2.   Shell cup Morava   Beskydská 70   Dužík Vladimír   Klasa Martin 
 13. 06. 2020   sobota   Kladno  1.   Český pohár   (dopoledne)   Kotinová Veronika   Kotina Pavel 
 13. 06. 2020   sobota   Kladno  1.   Malý Český pohár   (dopoledne)   Zdrubecký Radek   Kotina Pavel 
 13. 06. 2020   sobota   Kladno  2.   Český pohár   (odpoledne)   Kotinová Veronika   Kotina Pavel 
 13. 06. 2020   sobota   Kladno  4.   Shell cup Čechy   (odpoledne)   Zdrubecký Miroslav   Kotina Pavel 
 19. 06. 2020   pátek   Myslowice (PL)  3.   CEC          
 19. 06. 2020   pátek   Polepy (pátek + sobota)  5.   Shell cup Čechy   Plotice   Hrzán Vít   Jíše Zdeněk 
 19. 06. 2020   pátek   Polepy (pátek + sobota)     náborovka   Plotička   Hrzán Vít   Jíše Zdeněk 
 20. 06. 2020   sobota   Myslowice (PL)  4.   CEC          
 26. 06. 2020   pátek   Mělník  5.   Mistrovství ČR   Podřípský Dakar   Jíše Zdeněk   Jíšová Jana 
 27. 06. 2020   sobota   Mělník  6.   Mistrovství ČR   Podřípský Dakar   Jíšová Jana   Jíše Zdeněk 
 18. 07. 2020   sobota   Větřní     pro všechny   AOS Větřní   AMK Větřní    
 01. 08. 2020   sobota   Račiněves     pro všechny   Podřípské Prasátko       
 21. 08. 2020   pátek   Timisoara (RO)  5.   CEC          
 22. 08. 2020   sobota   Timisoara (RO)  6.   CEC          
 11. 09. 2020   pátek   Satu Mare (RO)  7.   CEC          
 12. 09. 2020   sobota   Satu Mare (RO)  8.   CEC          
 19. 09. 2020   sobota   Přerov  3.   Moravský pohár   Pretiox - dopoledne   Prášil Ludvík    
 19. 09. 2020   sobota   Přerov  3.   Malý Moravský pohár   Pretiox - dopoledne   Prášil Ludvík    
 19. 09. 2020   sobota   Přerov  3.   Shell cup Morava   Pretiox - dopoledne   Prášil Ludvík    
 19. 09. 2020   sobota   Přerov  4.   Moravský pohár   Pretiox - odpoledne   Prášil Ludvík    
 19. 09. 2020   sobota   Přerov  4.   Malý Moravský pohár   Pretiox - odpoledne   Prášil Ludvík    
 19. 09. 2020   sobota   Přerov  4.   Shell cup Morava   Pretiox - odpoledne   Prášil Ludvík    
 25. 09. 2020   pátek   Praha  7.   Mistrovství ČR   Hyena 2020   Mašek Petr   Černý Petr 
 26. 09. 2020   sobota   Praha  8.   Mistrovství ČR   Hyena 2020   Mašek Petr   Černý Petr 
 26. 09. 2020   sobota   Praha  6.   Shell cup Čechy   Hyena 2020   Mašek Petr   Černý Petr 
 02. 10. 2020   pátek   Spišská Belá (SK)  9.   CEC   Memoriál S. Rusináka       
 03. 10. 2020   sobota   Jindřichův Hradec  3.   Český pohár   Jindřichohradecký Kapr       
 03. 10. 2020   sobota   Jindřichův Hradec  2.   Malý Český pohár   Jindřichohradecký Kapr       
 03. 10. 2020   sobota   Spišská Belá (SK)  10.   CEC   Memoriál S. Rusináka       
 10. 10. 2020   sobota   Tábor  4.   Český pohár   Krajem Kalicha - dopol   Kočí Stanislav    
 10. 10. 2020   sobota   Tábor  3.   Malý Český pohár   Krajem Kalicha - dopol   Kočí Stanislav    
 10. 10. 2020   sobota   Tábor  7.   Shell cup Čechy   Krajem Kalicha - dopol   Kočí Stanislav    
 10. 10. 2020   sobota   Tábor  5.   Český pohár   Krajem Kalicha - odpol   Kočí Stanislav    
 10. 10. 2020   sobota   Tábor  4.   Malý Český pohár   Krajem Kalicha - odpol   Kočí Stanislav    
 24. 10. 2020   sobota   Pelhřimov     Mistrovství ČR družstev      Virl Pavel   Černý Petr 
 24. 10. 2020   sobota   Pelhřimov  6.   Český pohár      Virl Pavel   Černý Petr 
 24. 10. 2020   sobota   Pelhřimov  5.   Moravský pohár      Virl Pavel   Černý Petr 
 24. 10. 2020   sobota   Pelhřimov  8.   Shell cup Čechy      Virl Pavel   Černý Petr 
 24. 10. 2020   sobota   Pelhřimov  5.   Shell cup Morava      Virl Pavel   Černý Petr 
 14. 11. 2020   sobota   Hlučín  6.   Moravský pohár          
 14. 11. 2020   sobota   Hlučín  5.   Malý Moravský pohár          
 14. 11. 2020   sobota   Hlučín  6.   Shell cup Morava          
 14. 11. 2020   sobota   Hlučín  7.   Moravský pohár          
 14. 11. 2020   sobota   Hlučín  7.   Shell cup Morava          
 14. 11. 2020   sobota   Hlučín  6.   Malý Moravský pohár          
 20. 11. 2020   pátek   Praha  9.   Mistrovství ČR      Vlk Milan   Kopeček Pavel 
 21. 11. 2020   sobota   Praha  10.   Mistrovství ČR      Modálková Michaela   Kopeček Pavel 




PRACOVNÍ VERZE KALENDÁŘE SOUTĚŽÍ AOS PRO ROK 2021

datum místo                          kolo kategorie                                   
27. 03. 2021 Příbram  1. Český pohár
27. 03. 2021 Příbram  1. Malý Český pohár
27. 03. 2021 Příbram  1. Shell cup Čechy
09. 04. 2021 Nepřivěc  2. Shell cup Čechy
10. 04. 2021 Nepřivěc  3. Shell cup Čechy
07. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  1. Malý Moravský pohár - noc
07. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  1. Mistrovství ČR - noc
07. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  1. Moravský pohár - noc
07. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  1. Středoevropský pohár - noc
08. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  2. Malý Moravský pohár - den
08. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  2. Mistrovství ČR - den
08. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  2. Moravský pohár - den
08. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  1. Shell cup Morava
08. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  2. Středoevropský pohár - den



_________________________________________________________________________________________________________________________