VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  

Dnes je neděle 15. prosince 2019     [ 15. 12.]
Tabulka termínů prozatím neodjetých soutěží v roce 2019:
MISTROVSTVÍ ČR
ČESKÝ POHÁR
MALÝ ČESKÝ POHÁR
MORAVSKÝ POHÁR
MALÝ MORAVSKÝ POHÁR
SHELL CUP - ČECHY
SHELL CUP - MORAVA
OSTATNÍ SOUTĚŽE

KALENDÁŘ AOS NA ROK 2019

 datum  den  místo kolo  kategorie  název  autor tratě    hlavní rozhodčí  
 05. 01. 2019   sobota   Hlučín     pro všechny   Hlučínská liga JZ - 1   AOS klub AMK Hlučín   AOS klub AMK Hlučín 
 09. 02. 2019   sobota   Hlučín     pro všechny   Hlučínská liga JZ - 2   AOS klub AMK Hlučín   AOS klub AMK Hlučín 
 22. 02. 2019   pátek   Hrubá Skála  1.   Mistrovství ČR   Střelka 2019 - noc   Paulů Jaromír   Schindler František 
 23. 02. 2019   sobota   Hrubá Skála  1.   Shell cup - Č   Zimní Hrubá Skála   Špaček Petr   Paulů Jaromír 
 23. 02. 2019   sobota   Hrubá Skála  2.   Mistrovství ČR   Zimní Hrubá Skála - den   Špaček Petr   Paulů Jaromír 
 02. 03. 2019   sobota   Hlučín     pro všechny   Hlučínská liga JZ - 3   AOS klub AMK Hlučín   AOS klub AMK Hlučín 
 30. 03. 2019   sobota   Lety u Písku  1.   Český pohár   Středním Povltavím   Žurek Tomáš   Kočí Stanislav 
 30. 03. 2019   sobota   Lety u Písku  1.   Malý Český   Středním Povltavím   Žurek Tomáš   Kočí Stanislav 
 30. 03. 2019   sobota   Lety u Písku  2.   Shell cup - Č   Středním Povltavím   Žurek Tomáš   Kočí Stanislav 
 31. 03. 2019   neděle   Praha 6     pro všechny   Jarní JZ o Pohár Besipu   AOS klub Praha   AOS klub Praha 
 06. 04. 2019   sobota   Hlučín     pro všechny   Hlučínská liga JZ - 4   AOS klub AMK Hlučín   AOS klub AMK Hlučín 
 13. 04. 2019   sobota   Polepy u Litoměřic     pro začínající   Plotička (náborovka)   Marek Jaroslav   Hrzán Vít 
 27. 04. 2019   sobota   Žamberk  1.   Shell cup - M   Rallye Šmídl   Fabián Vladimír    
 27. 04. 2019   sobota   Žamberk  3.   Shell cup - Č   Rallye Šmídl   Fabián Vladimír    
 01. 05. 2019   středa   Pardubice     rodiče s dětmi   Mini AOS       
 17. 05. 2019   pátek   Fulnek  3.   Mistrovství ČR   Fulnek 2019 - noc   Dužík Vladimír   Krygler Jiří 
 17. 05. 2019   pátek   Fulnek  1.   Malý Moravský   Fulnek 2019 - noc   Dužík Vladimír   Krygler Jiří 
 17. 05. 2019   pátek   Fulnek  2.   Shell cup - M   Noční Shell cup Fulnek   Dužík Vladimír   Zbytovský Pavel 
 18. 05. 2019   sobota   Fulnek  4.   Mistrovství ČR   Fulnek 2019 - den   Bureš Jiří   Krygler Jiří 
 18. 05. 2019   sobota   Fulnek  2.   Malý Moravský   Fulnek 2019 - den   Bureš Jiří   Krygler Jiří 
 18. 05. 2019   sobota   Fulnek  3.   Shell cup - M   Fulnek 2019 - den      Zbytovský Pavel 
 19. 05. 2019   neděle   Praha 4     pro všechny   Bezpečně Prahou 4   AOS klub Praha   AOS klub Praha 
 31. 05. 2019   pátek   Ostrava  1.   CEC (CZ)          
 31. 05. 2019   pátek   Ostrava  1.   Moravský pohár   Ostravský volant - noc   Klasa Martin    
 31. 05. 2019   pátek   Ostrava  3.   Malý Moravský   Ostravský volant - noc   Klasa Martin    
 01. 06. 2019   sobota   Ostrava  2.   CEC (CZ)          
 01. 06. 2019   sobota   Ostrava  2.   Moravský pohár   Ostravský volant - den   Klasa Martin    
 01. 06. 2019   sobota   Ostrava  4.   Malý Moravský   Ostravský volant - den   Klasa Martin    
 01. 06. 2019   sobota   Ostrava  4.   Shell cup - M   Ostravský volant - den   Klasa Martin    
 08. 06. 2019   sobota   Kladno  2.   Český pohár   Cena Kladna - dopoledne       
 08. 06. 2019   sobota   Kladno  2.   Malý Český pohár   Cena Kladna - dopoledne       
 08. 06. 2019   sobota   Kladno  4.   Shell cup - Č   Cena Kladna - odpoledne       
 08. 06. 2019   sobota   Kladno  3.   Český pohár   Cena Kladna - odpoledne       
 09. 06. 2019   neděle   Praha 6     pro všechny   Zdokonalovací JZ   AOS klub Praha   AOS klub Praha 
 21. 06. 2019   pátek   Myslowice  3.   CEC (PL)          
 22. 06. 2019   sobota   Myslowice  4.   CEC (PL)          
 22. 06. 2019   sobota   Polepy  5.   Shell cup - Č   Plotice - dopoledne   Hrzán Vít   Jíše Zdeněk 
 22. 06. 2019   sobota   Polepy  6.   Shell cup - Č   Plotice - odpoledne   Uman Vladimír   Jíše Zdeněk 
 22. 06. 2019   sobota   Polepy  4.   Český pohár   Podřípský Dakar - dopoledne   Jíšová Jana   Jíše Zdeněk 
 22. 06. 2019   sobota   Polepy  3.   Malý Český pohár   Podřípský Dakar - dopoledne   Jíšová Jana   Jíše Zdeněk 
 22. 06. 2019   sobota   Polepy  5.   Český pohár   Podřípský Dakar - odpoledne   Jíše Zdeněk   Jíšová Jana 
 22. 06. 2019   sobota   Polepy  4.   Malý Český pohár   Podřípský Dakar - odpoledne   Jíše Zdeněk   Jíšová Jana 
 03. 08. 2019   sobota   Račiněves     pro všechny   Podřípské Prasátko       
 23. 08. 2019   pátek   Timisoara  5.   CEC (RO)          
 24. 08. 2019   sobota   Timisoara  6.   CEC (RO)          
 14. 09. 2019   sobota   Hodkovice n/M  6.   Český pohár      Sobota Rudolf   Sobota Aleš 
 14. 09. 2019   sobota   Hodkovice n/M  5.   Malý Český pohár      Sobota Rudolf   Sobota Aleš 
 14. 09. 2019   sobota   Hodkovice n/M  7.   Shell cup - Č      Sobota Rudolf   Sobota Aleš 
 20. 09. 2019   pátek   Satu Mare  7.   CEC (RO)          
 21. 09. 2019   sobota   Satu Mare  8.   CEC (RO)          
 21. 09. 2019   sobota   Jindřichův Hradec  7.   Český pohár   Jindřichohradecký Kapr       
 21. 09. 2019   sobota   Jindřichův Hradec  6.   Malý Český pohár   Jindřichohradecký Kapr       
 27. 09. 2019   pátek   Mohelnice  5.   Mistrovství ČR   Hella 2019 - noc   Prošek Janek   Kubíček Jiří 
 27. 09. 2019   pátek   Mohelnice  5.   Malý Moravský   Hella 2019 - noc   Prošek Janek   Kubíček Jiří 
 28. 09. 2019   sobota   Mohelnice  6.   Mistrovství ČR   Hella 2019 - den   Kubíčková Simona   Kubíček Jiří 
 28. 09. 2019   sobota   Mohelnice  6.   Malý Moravský   Hella 2019 - den   Kubíčková Simona   Kubíček Jiří 
 28. 09. 2019   sobota   Mohelnice  5.   Shell cup - M   Hella 2019 - den      Kubíček Jiří 
 29. 09. 2019   neděle   Praha 6     pro všechny   Pohár Autoklubu ČR v JZ   AOS klub Praha   AOS klub Praha 
 04. 10. 2019   pátek   Spišská Belá  9.   CEC (SK)          
 05. 10. 2019   sobota   Spišská Belá  10.   CEC (SK)          
 12. 10. 2019   sobota   Tábor  8.   Shell cup - Č      Kočí Stanislav    
 12. 10. 2019   sobota   Tábor  7.   Malý Český pohár   Krajem Kalicha - dopoledne       
 12. 10. 2019   sobota   Tábor  8.   Český pohár   Krajem Kalicha - dopoledne       
 12. 10. 2019   sobota   Tábor  9.   Český pohár   Krajem Kalicha - odpoledne       
 12. 10. 2019   sobota   Tábor  8.   Malý Český pohár   Krajem Kalicha - odpoledne       
 18. 10. 2019   pátek   Přerov  3.   Moravský pohár   Pretiox - noc   Prášil Ludvík   Kubíček Jiří 
 18. 10. 2019   pátek   Přerov  7.   Malý Moravský   Pretiox - noc   Prášil Ludvík   Kubíček Jiří 
 18. 10. 2019   pátek   Přerov  10.   Český pohár   Pretiox - noc   Prášil Ludvík   Kubíček Jiří 
 18. 10. 2019   pátek   Přerov  9.   Malý Český pohár   Pretiox - noc   Prášil Ludvík   Kubíček Jiří 
 19. 10. 2019   sobota   Přerov     MČR družstev   MČR družstev   Prášil Ludvík   Kubíček Jiří 
 19. 10. 2019   sobota   Přerov  4.   Moravský pohár   Pretiox - den   Prášil Ludvík   Kubíček Jiří 
 19. 10. 2019   sobota   Přerov  6.   Shell cup - M   Pretiox - den      Kubíček Jiří 
 19. 10. 2019   sobota   Přerov  9.   Shell cup - Č   Pretiox - den      Kubíček Jiří 
 19. 10. 2019   sobota   Přerov  11.   Český pohár   Pretiox - den   Prášil Ludvík   Kubíček Jiří 
 20. 10. 2019   neděle   Praha 6     pro všechny   Bezpečně Prahou 6   AOS klub Praha   AOS klub Praha 
 26. 10. 2019   sobota   Soběšice     pro všechny   Azimut handicap rally   Hlaváček / Bednář   Liška František 
 09. 11. 2019   sobota   Hlučín  5.   Moravský pohár   Hlučínský podzim - dopoledne   Čala Robert    
 09. 11. 2019   sobota   Hlučín  8.   Malý Moravský   Hlučínský podzim - dopoledne   Čala Robert    
 09. 11. 2019   sobota   Hlučín  7.   Shell cup - M   Hlučínský podzim - dopoledne       
 09. 11. 2019   sobota   Hlučín  6.   Moravský pohár   Hlučínský podzim - odpoledne   Drobík Zdeněk    
 09. 11. 2019   sobota   Hlučín  9.   Malý Moravský   Hlučínský podzim - odpoledne   Drobík Zdeněk    
 09. 11. 2019   sobota   Hlučín  8.   Shell cup - M   Hlučínský podzim - odpoledne       
 15. 11. 2019   pátek   Praha  7.   Mistrovství ČR   Mistrovství ČR - noc   Ludvík Jaromír   Pivoňka Josef 
 16. 11. 2019   sobota   Praha  8.   Mistrovství ČR   Mistrovství ČR - den   Ludvík Jiří   Kuklík Karel 
 29. 11. 2019   pátek   Most  9.   Mistrovství ČR   O cenu AMK SHD Most   Klenák Zdeněk   Mrštík Václav 
 30. 11. 2019   sobota   Most  10.   Mistrovství ČR   O cenu AMK SHD Most   Klenák Zdeněk   Mrštík Václav 
 30. 11. 2019   sobota   Most  10.   Shell cup - Č   O cenu AMK SHD Most   Klenák Zdeněk   Mrštík Václav 
 07. 12. 2019   sobota   Praha 6     pro všechny   Zimní jízdy zručnosti   AOS klub Praha   AOS klub Praha 
 04. 01. 2020   sobota   Hlučín     pro všechny   Zimní liga jízd zručnosti   AOS klub AMK Hlučín   AOS klub AMK Hlučín 




PRACOVNÍ VERZE KALENDÁŘE SOUTĚŽÍ AOS PRO ROK 2020

datum místo                          kolo kategorie                                   
28. 02. 2020 Krakonoš  1. Mistrovství ČR - Boudný Jiří / HR: Schindler, Holman
28. 02. 2020 Krakonoš  1. Shell cup Čechy - noční - Boudný Jiří / Schindler, Holman
29. 02. 2020 Zimní Hrubá Skála  2. Mistrovství ČR - Špaček Petr / HR: Schindler, Holman
29. 02. 2020 Zimní Hrubá Skála  2. Shell cup Čechy - Špaček Petr / Schindler, Holman
27. 03. 2020 Mělník  3. Mistrovství ČR - Jíše Zdeněk / HR: Jíšová Jana
28. 03. 2020 Mělník  4. Mistrovství ČR - Jíšová Jana / HR: Jíše Zdeněk
25. 04. 2020 Žamberk - Rallye Šmídl  3. Shell cup Čechy i Morava
25. 04. 2020 Žamberk - Rallye Šmídl  1. Shell cup Čechy i Morava
15. 05. 2020 Beskydy  1. CEC
15. 05. 2020 Beskydy  1. Malý Moravský pohár
15. 05. 2020 Beskydy  1. Moravský pohár
16. 05. 2020 Beskydy  2. CEC
16. 05. 2020 Beskydy  2. Malý Moravský pohár
16. 05. 2020 Beskydy  2. Moravský pohár
16. 05. 2020 Beskydy  2. Shell cup Morava
13. 06. 2020 Kladno  1. Český pohár - dopoledne trať: Kotinová V. / HR: Kotina P.
13. 06. 2020 Kladno  2. Český pohár - odpoledne trať: Kotinová V. / HR: Kotina P.
13. 06. 2020 Kladno  1. Malý Český pohár - dopoledne trať: Zdrubecký R. / HR: Kotina P.
13. 06. 2020 Kladno  4. Shell cup Čechy - odpoledne trať: Zdrubecký M. / HR: Kotina P.
19. 06. 2020 Myslowice (PL)  3. CEC
19. 06. 2020 Polepy  5. Shell cup - Č (Plotice - Vít Hrzán)) pátek večer začátek - pokračování v sobotu
20. 06. 2020 Myslowice (PL)  4. CEC
21. 08. 2020 Timisoara (RO)  5. CEC
22. 08. 2020 Timisoara (RO)  6. CEC
11. 09. 2020 Satu Mare (RO)  7. CEC
12. 09. 2020 Satu Mare (RO)  8. CEC
19. 09. 2020 Přerov  3. Pretiox dopoledne - Malý Moravský pohár
19. 09. 2020 Přerov  3. Pretiox dopoledne - Moravský pohár
19. 09. 2020 Přerov  3. Pretiox dopoledne - Shell cup Morava
19. 09. 2020 Přerov  4. Pretiox odpoledne - Malý Moravský pohár
19. 09. 2020 Přerov  4. Pretiox odpoledne - Moravský pohár
19. 09. 2020 Přerov  4. Pretiox odpoledne - Shell cup Morava
25. 09. 2020 Hyena 2020  5. Mistrovství ČR - Mašek Petr / HR:
26. 09. 2020 Hyena 2020  6. Mistrovství ČR - Mašek Petr / HR:
26. 09. 2020 Hyena 2020  6. Shell cup Čechy - Mašek Petr / HR:
02. 10. 2020 Spišská Belá (SK)  9. CEC
03. 10. 2020 Spišská Belá (SK)  10. CEC
03. 10. 2020 Jindřichův Hradec  3. Český pohár
03. 10. 2020 Jindřichův Hradec  2. Malý Český pohár
10. 10. 2020 Tábor  4. Český pohár - dopoledne
10. 10. 2020 Tábor  5. Český pohár - odpoledne
10. 10. 2020 Tábor  3. Malý Český pohár - dopoledne
10. 10. 2020 Tábor  4. Malý Český pohár - odpoledne
10. 10. 2020 Tábor  7. Shell cup Čechy
17. 10. 2020 Hlučín  5. Malý Moravský pohár
17. 10. 2020 Hlučín  5. Moravský pohár
17. 10. 2020 Hlučín  5. Shell cup Morava
24. 10. 2020 Pelhřimov  6. Český pohár - Virl Pavel / HR: Černý Petr
24. 10. 2020 Pelhřimov  . Mistrovství ČR družstev - Virl Pavel / HR: Černý Petr
24. 10. 2020 Pelhřimov  6. Moravský pohár - Virl Pavel / HR: Černý Petr
24. 10. 2020 Pelhřimov  8. Shell cup Čechy - Virl Pavel / HR: Černý Petr
24. 10. 2020 Pelhřimov  6. Shell cup Morava - Virl Pavel / HR: Černý Petr



_________________________________________________________________________________________________________________________