VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     UČEBNICE     POKYNY  

Dnes je úterý 19. ledna 2021     [ 19. 01.]
Tabulka termínů prozatím neodjetých soutěží v roce 2021:
MISTROVSTVÍ ČR
ČESKÝ POHÁR
MALÝ ČESKÝ POHÁR
MORAVSKÝ POHÁR
MALÝ MORAVSKÝ POHÁR
SHELL CUP - ČECHY
SHELL CUP - MORAVA
OSTATNÍ SOUTĚŽE

KALENDÁŘ AOS NA ROK 2021

 datum  den  místo kolo  kategorie  název  autor tratě    hlavní rozhodčí  




PRACOVNÍ VERZE KALENDÁŘE SOUTĚŽÍ AOS PRO ROK 2021

datum místo                          kolo kategorie                                   
16. 01. 2021 Hlučín  . Zimní liga jízd zručnosti - 1. kolo
27. 02. 2021 Hrubá Skála  1. Český pohár
27. 02. 2021 Hrubá Skála  1. Shell cup Čechy
13. 03. 2021 Hlučín dopol.  1. Malý Moravský pohár
13. 03. 2021 Hlučín odpol.  2. Malý Moravský pohár
13. 03. 2021 Hlučín dopol.  1. Moravský pohár
13. 03. 2021 Hlučín odpol.  2. Moravský pohár
13. 03. 2021 Hlučín dopol.  1. Shell cup Morava
13. 03. 2021 Hlučín odpol.  2. Shell cup Morava
27. 03. 2021 Příbram  2. Český pohár
27. 03. 2021 Příbram  1. Malý Český pohár
27. 03. 2021 Příbram  2. Shell cup Čechy
09. 04. 2021 Nepřivěc  3. Shell cup Čechy
10. 04. 2021 Nepřivěc  4. Shell cup Čechy
24. 04. 2021 Žamberk - Rallye Šmídl  5. začátečníci + Shell
07. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  1. CEC
07. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  3. Malý Moravský pohár - noc
07. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  1. Mistrovství ČR - noc
07. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  3. Shell cup Morava - noc
08. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  2. CEC
08. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  4. Malý Moravský pohár - den
08. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  2. Mistrovství ČR - den
08. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  4. Shell cup Morava - den
05. 06. 2021 Kladno  3. Český pohár
05. 06. 2021 Kladno  2. Malý Český pohár
05. 06. 2021 Kladno  6. Shell cup Čechy
18. 06. 2021 Myslowice (PL)  3. CEC
19. 06. 2021 Myslowice (PL)  4. CEC
27. 08. 2021 Timisoara (RO)  5. CEC
28. 08. 2021 Timisoara (RO)  6. CEC
17. 09. 2021 Satu Mare (RO)  7. CEC
17. 09. 2021 Mohelnice - noc  5. Malý Moravský pohár
17. 09. 2021 Mohelnice - noc  3. Mistrovství ČR - noc
18. 09. 2021 Satu Mare (RO)  8. CEC
18. 09. 2021 Větřní  8. Malý Český pohár
18. 09. 2021 Mohelnice - den  6. Malý Moravský pohár
18. 09. 2021 Mohelnice - den  4. Mistrovství ČR - den
18. 09. 2021 Větřní  7. Shell cup Čechy
18. 09. 2021 Mohelnice - den  5. Shell cup Morava
25. 09. 2021 Soběšice  . Azimut Handicap Rallye
08. 10. 2021 Spišská Belá (SK)  9. CEC
09. 10. 2021 Spišská Belá (SK)  10. CEC
15. 10. 2021 Tábor  5. Mistrovství ČR
16. 10. 2021 Tábor  6. Mistrovství ČR
23. 10. 2021 Pelhřimov - Černovice  4. Český pohár
23. 10. 2021 Pelhřimov - Černovice  . Mistrovství ČR družstev
23. 10. 2021 Pelhřimov - Černovice  3. Moravský pohár
23. 10. 2021 Pelhřimov - Černovice  8. Shell cup Čechy
23. 10. 2021 Pelhřimov - Černovice  6. Shell cup Morava
05. 11. 2021 Praha  7. Mistrovství ČR
06. 11. 2021 Praha  8. Mistrovství ČR
13. 11. 2021 Hlučín  7. Malý Moravský pohár
13. 11. 2021 Hlučín  4. Moravský pohár
13. 11. 2021 Hlučín  7. Shell cup Morava



_________________________________________________________________________________________________________________________