VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  

REGISTR STARTOVNÍCH ČÍSEL 51 - 99
Národní poháry

Nemám st. číslo - CHCI SE ZAREGISTROVAT

  Možnost opravy údajů zaregistrovaných posádek
Startovní číslo:        heslo:

ZPĚT NA PŘIHLÁŠKY

Registrované posádky:
st.č.   posádka     amk/bydliště  
  51     Tinák Marián - Búci Milan     AMK SR BMS Mobilsport Bratislava  
  52     Michal Petr - Vladimír Čáp     Praha 8 - Praha 4  
  53     Magdolen Roman - Magdolen Roman     Bánovce nad Bebravou, Trenčín  
  54     Drobíková Dagmar - Drobík Zdeněk     AMK Hlučín  
  55     Šodková Kamila - Šodková Karin     Václavovice  
  56     Radomski Lech - Sokołowski Wacław     OSA Opole  
  57     Žurek Vlastimil - Žurek Tomáš     Příbram  
  58     Prášil Ludvík - Šonský Radek     AK Pretiox Přerov  
  59     Krzewski Maciej - Krzewski Mateusz     Automobilklub Mysłowicki  
  60     Kluk Iwona - Kluk Wojtek     AK Kędzierzyn-Koźle  
  61     Klos Ondřej - Čala Robert     AMK Hlučín  
  62     Šimánek Zdenek - Kozel Jiří     JH + ?B  
  63     Tomas Jan - Klasa David     Praha  
  64     Pańka Marek - Czmielewski Marek     OSA Opole  
  65     Adamec Radim - Sabaka Ivan     AMK Spišská Belá  
  66     Holub Igor - Veselá Kateřina     BASK Brno  
  67     Bureš Jiří - Zbytovský Pavel     AMK Hlučín  
  68     Bodický Vladimír - Bodický Martin     Brno/Bratislava  
  69     Rejmonová Eva, Mifková Eva     Záryby 54  
  70     Holman Jaroslav - Gottwald Michal     AMK Teplice nad Metují  
  72     Rusiňák Peter - Rusiňák Peter ml.     AMK Spišská Belá  
  73     Klasová Zuzana - Klasa Martin     AMK Hlučín  
  77     Bartoň Martin - Fabián Vladimír     Ústecko-orlicko  
  99     --------------------------------------------------       
_________________________________________________________________________________________________________________________