VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  

Přihláška na     Podřípské Prasátko 2018    






registr MČR (1-49)
registr POHÁRY (51-99)
registr SHELL-Čechy (101-199)
registr SHELL-Morava (201-299)


REGISTROVANÁ STARTOVNÍ ČÍSLA PRO ROK 2018
mistrovství České republiky národní poháry Shell cup
2  Kubíček Jiří - Kubíčková Simona   1  Čejka Aleš - Dvorský Petr   101  neobsazeno  
3  Zdrubecký Radek- Kotinová Veronika   51  Tinák Marián - Búci Milan   102  Ptáčník Libor - Ptáčníková Tereza  
4  Paulů Lada - Paulů Jaromír   52  Michal Petr - Vladimír Čáp   103  Čáslavský Jan - Čáslavská Martina  
5  Černý Petr - Mašek Petr   53  Magdolen Roman - Magdolen Roman   104  Kozický Jiří - Kozická Olga  
6  Ludvík Jaromír - Ludvík Jiří   54  Drobíková Dagmar - Drobík Zdeněk   105  Jára Miroslav - Kejval Jan  
7  Vlk Milan - Pavel Kopeček   55  Šodková Kamila - Šodková Karin   106  Vlček Jan - Kebort Petr  
8  Zdrubecký Miroslav - Kotina Pavel   56  Radomski Lech - Sokołowski Wacław   107  Gerle Miroslav - Šretrová Petra  
9  Mrštík Václav - Štréblová Štěpánka   57  Žurek Vlastimil - Žurek Tomáš   108  Kutík Vladimír - Wiedrmanová Jaroslava  
10  Horyna Vladimír - Kočí Stanislav   58  Prášil Ludvík - Šonský Radek   109  Šaněk Martin - Severová Lucie  
11  Křivánek Jiří - Vaněk Jiří   59  Krzewski Maciej - Krzewski Mateusz   110  Tomečková Kateřina - Vaňková Lenka  
12  Boudný Jiří - Boudný Jiří   60  Kluk Iwona - Kluk Wojtek   111  Klár Zdeněk - BidlováTereza  
13  Zeiner Karel - Virl Pavel   61  Klos Ondřej - Čala Robert   112  Slavík Lukáš - Spilka Ondřej  
14  Ačai Miroslav - Špaček Petr   62  Šimánek Zdeněk - Kozel Jiří   113  Kolínský Petr - Láska Daniel  
15  Jíše Zdeněk - Jíšová Jana    63  Tomas Jan - Klasa David   114  Krátká Gabriela - Krátký Jiří  
16  Modálek Zdeněk - Modálková Michaela   64  Pańka Marek - Czmielewski Marek   115  Marešová Jana - Aulický Jiří  
17  Pivoňka Josef - Kuklík Karel   65  Radim Adamec - Ivan Sabaka   116  Záviška Ladislav Závišková Vladimíra  
18  Jaworska Monika - Morel Andrzej   66  Holub Igor - Veselá Kateřina   117  Quarda Matej - Bílek Tomáš  
     67  Bureš Jiří - Zbytovský Pavel   118  Stratinská Hana - Stratinská Hana  
     68  Bodický Vladimír - Bodický Martin   119  Jan Krejčí - Dana Černohorská  
     70  Holman Jaroslav - Gottwald Michal   120  Raška Ivan - Rašková Jana  
     72  Rusiňák Peter - Rusiňák Peter ml.   121  Hrzánová Jana - Hrzán Vít   
     73  Klasová Zuzana - Klasa Martin   122  Pivoňka Josef,Anička,David.  
     77  Bartoň Martin - Fabián Vladimír   123  Manda Petr - Mandová Kristýna  
     99  --------------------------------------------------   124  Petrů Vít - Krouhlík Tomáš  
          125  Štěpánek Stanislav - Rozprým Jiří  
          126  Paulů Lada - Šimčík Marek  
          127  Gaudel Roman - Gaudelová Aneta  
          128  Bíla Tomáš - Linhart Honza  
          130  Jan Soukup - Lucie Soukupová  
          131  Šedivý Roman  
          151  Paulů Jaromír ml. - Hrdina Vladimír  
          199  --------------------------------------------------  
          201  neobsazeno  
          202  Kubela Lukáš - Kubelová Alžběta  
          203  neobsazeno  
          204  Kovač Ladislav - Kovač Patrik  
          205  Horná Lucie - Srba Matěj  
          206  Magdolen Viktor - Magdolen Richard  
          207  Kubala Tomáš - Kubala Lukáš  
          208  Lutek Marcin - Monika Wojtkowiak  
          209  Puk Wojciech - Parysek Mariusz  
          210  Rafal Kurasiewicz - Tomasz Kurasiewicz  
          212  Gábrlík Jiří - Panáková Markéta  
          299  --------------------------------------------------  
_________________________________________________________________________________________________________________________