začínáme s AOS      řády aos      uzavřená diskuze      přihlášky - propozice      výpočetní program      archiv výsledků      archiv jednotlivců      fotogalerie      videogalerie      radary      dopisovatelé      kontakty 

ARCHÍV ÚČASTNÍKŮ MISTROVSTVÍ ČESKÉ A ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY OD ROKU 1976

Databáze obsahují výsledky 470 posádek a 660 jednotlivců

HISTORICKÁ TABULKA POSÁDEK
Historické tabulky optimalizuje počet startujících posádek v jednotlivých ročnících.
Poslední místo v ročníku = 1 bod. Každé vyšší místo +1bod.

    1. (   873b. )     od 1988 do 2023 ( 36 sezon  )   Pivoňka Josef - Kuklík Karel  -  Praha
    2. (   789b. )     od 1977 do 1998 ( 20 sezon  )   Zikmund Aleš - Vlk Milan  -  AMK Praha-Žižkov
    3. (   750b. )     od 1988 do 2005 ( 18 sezon  )   Trtík Pavel - Sedloň Josef  -  Náchod
    4. (   685b. )     od 1984 do 1999 ( 15 sezon  )   Velan Zdeněk - Budík Ivan  -  Brno
    5. (   642b. )     od 1994 do 2023 ( 30 sezon  )   Horyna Vladimír - Kočí Stanislav  -  Tábor

    6. (   597b. )     od 1987 do 2005 ( 16 sezon  )   Schlindenbuchová Kateřina - Schlindenbuch Petr  -  Praha
    7. (   594b. )     od 1993 do 2009 ( 17 sezon  )   Černý Petr - Radvan Bohuslav  -  Praha
    8. (   581b. )     od 1985 do 1997 ( 13 sezon  )   Jonák Jan - Hlaváček Milan  -  Volduchy
    9. (   550b. )     od 1985 do 2002 ( 17 sezon  )   Janečka Jaroslav - Baron Miroslav  -  Vítkov
  10. (   547b. )     od 1988 do 2002 ( 15 sezon  )   Kupr Václav - Kupr Zdeněk  -  Sokolov

  11. (   516b. )     od 1999 do 2023 ( 25 sezon  )   Kotina Pavel - Zdrubecký Miroslav  -  Kladno
  12. (   496b. )     od 1985 do 1999 ( 12 sezon  )   Bublík Miroslav - Kopeček Pavel  -  Most
  13. (   487b. )     od 2001 do 2023 ( 23 sezon  )   Paulů Lada - Paulů Jaromír  -  Horní Branná
  14. (   469b. )     od 1995 do 2007 ( 13 sezon  )   Bureš Jiří - Dužík Vladimír  -  Ostrava
  15. (   464b. )     od 1986 do 1997 ( 11 sezon  )   Vopátek Vladimír - Škoda Ivan  -  Praha

  16. (   448b. )     od 1986 do 2008 ( 22 sezon  )   Klenák František - Klenák Zdeněk  -  Most
  17. (   445b. )     od 1996 do 2007 ( 12 sezon  )   Štípek Pavel - Kalista Jiří  -  Pačejov
  18. (   436b. )     od 1997 do 2023 ( 27 sezon  )   Boudný Jiří sen. - Boudný Jiří jun.  -  Jilemnice
  19. (   426b. )     od 1980 do 1990 ( 11 sezon  )   Hlava Libor - Hlava Miloš  -  Ústí nad Orlicí
  20. (   424b. )     od 1983 do 2006 ( 12 sezon  )   Šourek Ivan - Ludvík Jaromír  -  Praha

  21. (   417b. )     od 1988 do 1997 ( 10 sezon  )   Potužák Jiří - Ludvík Jaromír  -  Praha
  22. (   395b. )     od 1988 do 1999 ( 11 sezon  )   Brázdil Jiří - Brázdilová Leona  -  Otrokovice
  23. (   385b. )     od 1978 do 1988 ( 11 sezon  )   Dovala Marián - Baluch Pavol  -  Bratislava
  24. (   368b. )     od 1983 do 1990 (   8 sezon  )   Sokol Luděk - Dužík Vladimír  -  Staříč
  25. (   359b. )     od 1988 do 1998 ( 11 sezon  )   Zbořil Pavel - Zbořil Svatopluk  -  Zlín

  26. (   345b. )     od 1985 do 1994 ( 10 sezon  )   Hruška Václav - Šimánek Zdeněk  -  Jindřichův Hradec
  27. (   342b. )     od 1981 do 1990 (   9 sezon  )   Nedvěd Miroslav - Nedvěd Stanislav  -  Klatovy
  28. (   341b. )     od 1995 do 2010 ( 16 sezon  )   Ačai Miroslav - Borovička Zdeněk  -  Hrubá Skála
  29. (   331b. )     od 1983 do 2006 ( 20 sezon  )   Vítek Dušan - Fuchs Libor  -  Brno
  30. (   315b. )     od 1996 do 2007 ( 12 sezon  )   Mrštík Václav - Vašátko Luděk  -  Chlumec

  31. (   314b. )     od 1995 do 2002 (   8 sezon  )   Kašpar Miloš - Sedláček František  -  Plzeň
  32. (   298b. )     od 2000 do 2008 (   9 sezon  )   Holman Jaroslav - Poláček Ladislav  -  Teplice nad Metují
  33. (   295b. )     od 1987 do 2001 ( 13 sezon  )   Skalník Jiří - Virl Pavel  -  Praha
  34. (   286b. )     od 1976 do 1982 (   7 sezon  )   Pivoňka Josef - Ludvík Jaromír  -  Praha
  34. (   286b. )     od 1987 do 1994 (   8 sezon  )   Mikšík Jiří - Bureš Jiří  -  Ostrava

  36. (   277b. )     od 1979 do 1989 (   7 sezon  )   Lisý Jan - Čihák Zdeněk  -  Plzeň
  37. (   270b. )     od 1978 do 1987 ( 10 sezon  )   Citta Pavel - Remek Branko  -  Praha
  37. (   270b. )     od 1985 do 1993 (   9 sezon  )   Mylek Ladislav - Kytlica Vladimír  -  Přerov
  39. (   268b. )     od 1976 do 1981 (   6 sezon  )   Strmiska Jan - Strmisková Irena  -  Brno
  40. (   258b. )     od 2009 do 2023 ( 15 sezon  )   Mrštík Václav - Klenák Zdeněk  -  Most

  40. (   258b. )     od 1989 do 1996 (   8 sezon  )   Krebs Pavel - Šimůnek Miroslav  -  Hejnice
  42. (   257b. )     od 1979 do 1986 (   8 sezon  )   Virl Pavel - Mladič Jiří  -  Praha
  43. (   255b. )     od 1981 do 1990 (   8 sezon  )   Svárovský Josef - Vlček Josef  -  Mladá Boleslav
  44. (   254b. )     od 1985 do 2010 ( 20 sezon  )   Krupa Zdeněk - Kuthanová Iva  -  Praha
  45. (   253b. )     od 2003 do 2015 ( 13 sezon  )   Dvorský Karel - Dvorský Petr  -  Brno

  46. (   252b. )     od 2007 do 2023 ( 17 sezon  )   Vlk Milan - Kopeček Pavel  -  Praha
  46. (   252b. )     od 1999 do 2021 ( 16 sezon  )   Ludvík Jiří - Ludvík Jaromír  -  Praha
  48. (   245b. )     od 1977 do 1982 (   6 sezon  )   Kencl Zdeněk - Kasalý Bohuslav  -  Praha
  49. (   244b. )     od 2010 do 2023 ( 14 sezon  )   Kubíček Jiří - Kubíčková Simona  -  Postřelmov
  50. (   242b. )     od 1991 do 2000 ( 10 sezon  )   Hordossy František - Hadrava Pavel  -  Havířov

  51. (   236b. )     od 1991 do 1996 (   6 sezon  )   Holman Jaroslav - Schindler František  -  Teplice nad Metují
  52. (   227b. )     od 1980 do 1986 (   7 sezon  )   Balcar Jan - Datinský Jiří  -  Ostrava
  53. (   225b. )     od 1978 do 1994 ( 10 sezon  )   Dvorský Jiří - Dvorský Karel  -  Brno
  54. (   218b. )     od 1990 do 1999 ( 10 sezon  )   Nováček Jan - Dužík Václav  -  Rožnov pod Radhoštěm
  55. (   213b. )     od 1977 do 1997 (   9 sezon  )   Lecjaks Jaroslav - Lecjaks Václav  -  Plzeň

  55. (   213b. )     od 1991 do 1999 (   9 sezon  )   Feřt Jiří - Rambousek Jan  -  Praha
  55. (   213b. )     od 1980 do 1984 (   5 sezon  )   Janečka Jaroslav - Dužík Václav  -  Vítkov
  58. (   211b. )     od 1987 do 1992 (   6 sezon  )   Miller Josef - Zdrubecký Miroslav  -  Kladno
  58. (   211b. )     od 1990 do 1995 (   6 sezon  )   Duchek Miroslav - Štípek Pavel  -  Nepomuk
  60. (   206b. )     od 1987 do 1993 (   6 sezon  )   Mička Tomáš - Mička Rostislav  -  Havířov

  60. (   206b. )     od 2009 do 2021 ( 13 sezon  )   Zdrubecký Radek - Kotinová Veronika  -  Kladno
  62. (   204b. )     od 1998 do 2011 ( 11 sezon  )   Pém Štěpán - Jíše Zdeněk  -  Roudnice nad Labem
  63. (   201b. )     od 1976 do 1985 (   4 sezony )   Punčochář Vladimír - Lecjaks Václav  -  Plzeň
  64. (   196b. )     od 1982 do 1988 (   7 sezon  )   Šiřina Zdeněk - Kočvara Eduard  -  Brno
  65. (   195b. )     od 1988 do 1997 (   9 sezon  )   Plachý Jaromír - Plachý Jiří  -  Zlín

  66. (   193b. )     od 1983 do 1988 (   5 sezon  )   Kratochvíl Jiří sen. - Kratochvíl Jiří jun.  -  Brno
  67. (   192b. )     od 1995 do 2001 (   7 sezon  )   Zakouřil Jiří - Kvintus Břetislav  -  Hrubá Skála
  68. (   189b. )     od 2002 do 2023 ( 22 sezon  )   Zeiner Karel - Virl Pavel  -  Praha
  69. (   187b. )     od 1976 do 1981 (   6 sezon  )   Říhák Pavel - Říhák Vladimír  -  Brno
  70. (   186b. )     od 1995 do 2001 (   7 sezon  )   Kleintová Eva - Feřtová Ludmila  -  Praha - Žižkov

  71. (   185b. )     od 1982 do 1986 (   5 sezon  )   Vandák Viliam - Bohuš Dušan  -  Trnava
  72. (   182b. )     od 2001 do 2012 ( 12 sezon  )   Špaček Petr - Starý Miroslav  -  Hrubá Skála
  73. (   179b. )     od 1978 do 1981 (   4 sezony )   Kratochvíl Jiří sen. - Zahradníček Miroslav  -  Brno
  74. (   178b. )     od 1980 do 1992 (   9 sezon  )   Bednařík Igor - Bednařík Jaroslav  -  Košice
  75. (   175b. )     od 1979 do 1985 (   6 sezon  )   Fiala Milan sen. - Markus František  -  Plzeň

  76. (   170b. )     od 1980 do 1984 (   5 sezon  )   Vostrý František - Knyttl Pavel  -  Žatec
  77. (   168b. )     od 1998 do 2006 (   9 sezon  )   Vlk Milan - Vlk Milan jun.  -  Praha
  78. (   152b. )     od 1995 do 2001 (   7 sezon  )   Šimánková Alena - Šimánek Zdeněk  -  Praha
  79. (   151b. )     od 1996 do 2001 (   6 sezon  )   Mládek Petr - Rosecký Robert  -  Brno
  80. (   149b. )     od 1980 do 1983 (   4 sezony )   Pech Josef - Mencl Josef  -  Žamberk

  80. (   149b. )     od 1984 do 1989 (   5 sezon  )   Chovanec Petr - Chvostkěvič Jaroslav  -  Staříč
  82. (   147b. )     od 1979 do 1982 (   4 sezony )   Punčochář Vladimír - Vidlák Bohuslav  -  Plzeň
  83. (   145b. )     od 1979 do 1983 (   5 sezon  )   Holan Jiří - Skalský Jan  -  Hradec Králové
  84. (   139b. )     od 1980 do 1983 (   4 sezony )   Pšenský Zdeněk - Krebs Pavel  -  Hejnice
  85. (   138b. )     od 1991 do 1998 (   7 sezon  )   Kotina Pavel - Netušil Vladimír  -  Kladno

  86. (   137b. )     od 1992 do 1994 (   3 sezony )   Kleintová Eva - Dužík Vladimír  -  Praha - Žižkov
  86. (   137b. )     od 1983 do 1988 (   5 sezon  )   Matoušek Václav - Stránský Jaromír  -  Litvínov
  86. (   137b. )     od 1976 do 1979 (   4 sezony )   Rujbr Luděk - Jarůšek Vladimír  -  Brno
  89. (   134b. )     od 1976 do 1980 (   5 sezon  )   Lejsek Arnošt - Pejšek Jiří  -  Olomouc
  89. (   134b. )     od 1990 do 1992 (   3 sezony )   Pinta Petr - Sedláček František  -  Plzeň

  91. (   132b. )     od 1984 do 1987 (   4 sezony )   Potužák Jiří - Kuklík Karel  -  Praha
  92. (   131b. )     od 2001 do 2015 ( 12 sezon  )   Rous Květoslav - Rous Miroslav  -  Litvínov
  93. (   130b. )     od 1993 do 1997 (   5 sezon  )   Prouza Vratislav - Regner Miroslav  -  Jablonec nad Nisou
  93. (   130b. )     od 1976 do 1980 (   5 sezon  )   Herel Petr - Jelínek Karel  -  Brno
  95. (   127b. )     od 1985 do 1988 (   4 sezony )   Pokorný Vlastimil - Mládek Petr  -  Brno

  95. (   127b. )     od 1987 do 1991 (   4 sezony )   Kleintová Eva - Černý Petr  -  Praha - Žižkov
  97. (   126b. )     od 1990 do 1992 (   3 sezony )   Svoboda Miroslav - Radvan Bohuslav  -  Praha
  98. (   124b. )     od 2007 do 2014 (   8 sezon  )   Souček Vladimír - Mašek Petr  -  Praha
  98. (   124b. )     od 1979 do 1982 (   4 sezony )   Pelan Jindřich - Dobeš Ladislav  -  Brno
100. (   122b. )     od 1976 do 1986 (   7 sezon  )   Pivovarník Karol - Pivovarníková Iveta  -  Prešov

101. (   121b. )     od 1980 do 1984 (   4 sezony )   Krnínský Raimund - Šimánek Zdeněk  -  Jindřichův Hradec
101. (   121b. )     od 1981 do 1989 (   6 sezon  )   Baloun Miroslav - Sobota Rudolf  -  Hamr
101. (   121b. )     od 1995 do 2008 ( 13 sezon  )   Duffková Milada - Hruška Václav  -  Žirovnice
101. (   121b. )     od 1983 do 1986 (   4 sezony )   Heřman Milan - Heřman Miroslav  -  Velká Bystřice
105. (   120b. )     od 1984 do 1988 (   4 sezony )   Rosecký Michael - Rosecký Robert  -  Brno

105. (   120b. )     od 1978 do 1980 (   3 sezony )   Divíšek Ivan - Divíšek Jiří  -  Žamberk
107. (   119b. )     od 1976 do 1978 (   3 sezony )   Bartoněk Ivan - Hostínský Tomáš  -  Brno
108. (   115b. )     od 1995 do 2002 (   8 sezon  )   Machálek Jindřich - Krýgler Jiří  -  Hlučín
109. (   114b. )     od 1984 do 2002 ( 10 sezon  )   Braun Ladislav sen. - Braun Ladislav jun.  -  Chomutov
110. (   113b. )     od 1978 do 1983 (   5 sezon  )   Klement Pavel - Majetič Josef  -  Lanškroun

111. (   112b. )     od 1995 do 1999 (   5 sezon  )   Zeiner Karel - Šourek Ivan  -  Praha
111. (   112b. )     od 1989 do 1997 (   7 sezon  )   Kozlík Karel - Košíček Petr  -  Písek
113. (   111b. )     od 1989 do 2001 (   8 sezon  )   Šoňka Stanislav - Kozel Jiří  -  České Budějovice
114. (   110b. )     od 1981 do 1986 (   5 sezon  )   Moravec Jan. - Divíšek Ivan  -  Žamberk
115. (   109b. )     od 1981 do 1983 (   3 sezony )   Hendrich Jiří - Novák Jaromír  -  Praha

116. (   108b. )     od 1976 do 1978 (   3 sezony )   Lisý Jan - Machačka Karel  -  Hroznětín
117. (   107b. )     od 2016 do 2023 (   8 sezon  )   Černý Petr - Mašek Petr  -  AMK Teplice n/Metují
118. (   102b. )     od 1977 do 1979 (   3 sezony )   Krejsa Zdeněk - Mencl Josef  -  Žamberk
119. (   101b. )     od 1991 do 1995 (   5 sezon  )   Kaplan Daniel - Vojáček Petr  -  Praha
120. (     98b. )     od 2013 do 2022 ( 10 sezon  )   Ačai Miroslav - Špaček Petr  -  AMK Hrubá Skála

121. (     96b. )     od 1987 do 1989 (   3 sezony )   Mikuláštík Pavel - Matoušek Zdeněk  -  Litvínov
122. (     94b. )     od 1980 do 1984 (   4 sezony )   Křivonožka Václav - Lacina Zdeněk  -  Brno
123. (     93b. )     od 1998 do 2002 (   5 sezon  )   Czyž Radek - Hrubý Lumír  -  Hlučín
124. (     90b. )     od 1988 do 1989 (   2 sezony )   Dužík Václav - Dužíková Klára  -  Ostrava
125. (     89b. )     od 1992 do 1996 (   5 sezon  )   Leník Josef - Ševčík Pavel  -  Ostrava

126. (     88b. )     od 1985 do 1987 (   3 sezony )   Novotný Jan - Jiráský Milan  -  Ústí nad Orlicí
127. (     87b. )     od 2002 do 2008 (   7 sezon  )   Feřt Jiří - Feřtová Ludmila  -  Praha - Žižkov
127. (     87b. )     od 1984 do 1989 (   4 sezony )   Meixner Václav - Novotný Jindřich  -  Ústí nad Orlicí
127. (     87b. )     od 1979 do 1981 (   3 sezony )   Knebort Petr - Jindrák Pavel  -  Hořovice
130. (     85b. )     od 1991 do 1993 (   3 sezony )   Nýdrle Vladimír - Poláček Ladislav  -  Semily

131. (     81b. )     od 2013 do 2023 ( 11 sezon  )   Modálek Zdeněk - Modálková Michaela  -  
131. (     81b. )     od 1986 do 1990 (   4 sezony )   Zeiner Karel - Knyttl Pavel  -  Sezimovo Ústí
133. (     80b. )     od 1976 do 1978 (   3 sezony )   Soldán Jiří - Pokladník Milan  -  Brno
133. (     80b. )     od 1990 do 1993 (   4 sezony )   Dovala Marián - Franek Jan  -  Praha
133. (     80b. )     od 1989 do 1990 (   2 sezony )   Bošanský Karol - Takacz Gejza  -  Bratislava

136. (     79b. )     od 1982 do 1986 (   4 sezony )   Brázda Jaroslav - Nýdr Vít  -  Pardubice
137. (     78b. )     od 1987 do 1988 (   2 sezony )   Vandák Viliam - Mačada Miroslav  -  Trnava
137. (     78b. )     od 1977 do 1978 (   2 sezony )   Drobný Ladislav - Dobeš Václav  -  Brno
139. (     77b. )     od 1985 do 1986 (   2 sezony )   Pivoňka Josef - Pivoňková Jitka  -  Praha
140. (     76b. )     od 1977 do 1981 (   4 sezony )   Link Josef - Lédl Vojtěch  -  Hořice v Podkrkonoší

140. (     76b. )     od 1987 do 1988 (   2 sezony )   Pácal Jaroslav - Kasalý Bohuslav  -  Nymburk
142. (     74b. )     od 1977 do 1981 (   4 sezony )   Malý Zdeněk - Hora Václav  -  Plzeň
142. (     74b. )     od 1988 do 1993 (   4 sezony )   Kočí Jiří - Kočí Stanislav  -  Tábor
144. (     73b. )     od 1977 do 1980 (   4 sezony )   Kašpar Ivan - Pištěk Vladimír  -  Praha
145. (     72b. )     od 1976 do 1977 (   2 sezony )   Otta Karel - Vidlák Bohuslav  -  Plzeň

145. (     72b. )     od 1979 do 1984 (   4 sezony )   Křeček Bohumil - Kubín Josef  -  Mladá Boleslav
145. (     72b. )     od 1982 do 1984 (   3 sezony )   Lisý Jan - Nožička Zdeněk  -  Ostrov nad Ohří
145. (     72b. )     od 1991 do 1993 (   3 sezony )   Pokorný Vlastimil - Rosecký Robert  -  Brno
149. (     69b. )     od 1983 do 1984 (   2 sezony )   Pivoňka Josef - Vyskočil František  -  Praha
150. (     68b. )     od 2009 do 2019 ( 11 sezon  )   Křivánek Jiří - Vaněk Jiří  -  Brno

151. (     67b. )     od 1976 do 1979 (   3 sezony )   Lebeda Vladimír - Kaufman Radek  -  Praha
151. (     67b. )     od 1976 do 1977 (   2 sezony )   Batík Jan - Schinábek Josef  -  Plzeň
153. (     66b. )     od 1976 do 1978 (   3 sezony )   Chýška František - Hošek Miroslav  -  Praha
153. (     66b. )     od 1979 do 1981 (   3 sezony )   Beránek Václav - Hlaváček Milan  -  Plzeň
153. (     66b. )     od 1981 do 1982 (   2 sezony )   Lecjaks Václav - Hauer Václav  -  Plzeň

153. (     66b. )     od 1980 do 1981 (   2 sezony )   Vanýsek Jan - Kočvara Eduard  -  Brno
153. (     66b. )     od 1988 do 1991 (   3 sezony )   Novotný Jan - Klement Pavel  -  Lanškroun
158. (     65b. )     od 1992 do 1995 (   4 sezony )   Burián Jiří - Vitouš Pavel  -  Praha
158. (     65b. )     od 1988 do 1989 (   2 sezony )   Tomášek Karel - Sedláček František  -  Plzeň
160. (     64b. )     od 1979 do 1985 (   4 sezony )   Nosál Jaromír - Rozprým Jiří  -  Žamberk

160. (     64b. )     od 2002 do 2011 (   9 sezon  )   Kozel Jiří - Šimánek Zdeněk  -  České Budějovice
160. (     64b. )     od 1988 do 1989 (   2 sezony )   Toth ??? - Mikeska ???  -  Brno
163. (     63b. )     od 1985 do 1992 (   5 sezon  )   Kašpar Miloš - Plánička František  -  Plzeň
163. (     63b. )     od 1976 do 1979 (   3 sezony )   Hruška Karel sen. - Hruška Karel jun.  -  Brno
165. (     60b. )     od 1989 do 1990 (   2 sezony )   Vandák Viliam - Rausch Robert  -  Trnava

165. (     60b. )     od 1980 do 1985 (   6 sezon  )   Pintér Július - Pintér Ondrej  -  Kravany
165. (     60b. )     od 1994 do 1997 (   4 sezony )   Větrovec Stanislav - Zdrubecký Miroslav  -  Kladno
168. (     59b. )     od 1987 do 1991 (   4 sezony )   Žilínek Pavol - Littman Ladislav  -  Bratislava
168. (     59b. )     od 1985 do 1988 (   3 sezony )   Ondračka Milan - Michoňek Jiří  -  Nový Jičín
168. (     59b. )     od 1986 do 1987 (   2 sezony )   Sedloň Josef - Havlíček Petr  -  Náchod

171. (     57b. )     od 1991 do 1992 (   2 sezony )   Rendl Vladimír - Kalista Jiří  -  Hlavňovice
171. (     57b. )     od 1977 do 1981 (   4 sezony )   Masopust Petr - Cemíček ???  -  Plzeň
171. (     57b. )     od 1999 do 2005 (   7 sezon  )   Czyž Roman - Zbytovský Pavel  -  Hlučín
174. (     56b. )     od 2002 do 2006 (   5 sezon  )   Rambousek Jan - Ludvík Jiří  -  Praha
174. (     56b. )     od 2008 do 2014 (   7 sezon  )   Zbytovský Pavel - Bureš Jiří  -  Hlučín

174. (     56b. )     od 1978 do 1979 (   2 sezony )   Pulpit Josef - Svatoň Jiří  -  Pardubice
177. (     55b. )     od 1993 do 1994 (   2 sezony )   Vidlák Bohuslav - Sedláček František  -  Plzeň
177. (     55b. )     od 1983 do 1984 (   2 sezony )   Vidlák Bohuslav - Hauer Václav  -  Plzeň
177. (     55b. )     od 1984 do 1991 (   6 sezon  )   Beroš Rostislav - Búci Milan  -  Bratislava
177. (     55b. )     od 1993 do 1994 (   2 sezony )   Pinta Petr - Kalista Jiří  -  Plzeň

181. (     54b. )     od 1977 do 1979 (   2 sezony )   Vanýsek Jan - Mládek Petr  -  Brno
181. (     54b. )     od 1994 do 1996 (   3 sezony )   Chmelař Jaromír - Cveček Miloš  -  Šumperk
183. (     53b. )     od 1995 do 1997 (   3 sezony )   Wágner Josef sen. - Wágner Josef jun.  -  Jeseník
184. (     52b. )     od 1976 do 1978 (   3 sezony )   Čambál Marián - Gatzi Viktor  -  Trnava
184. (     52b. )     od 1998 do 2003 (   5 sezon  )   Wágner Josef sen. - Henner Pavel  -  Jeseník

184. (     52b. )     od 1978 do 1979 (   2 sezony )   Bohuš Štefan - Sliž Ivan  -  Košice
184. (     52b. )     od 1976 do 1977 (   2 sezony )   Klement Pavel - Klementová Marie  -  Lanškroun
188. (     51b. )     od 1993 do 1994 (   2 sezony )   Novák Vítězslav - Šourek Ivan  -  Praha
189. (     50b. )     od 1981 do 1982 (   2 sezony )   Ševčík Jaroslav - Dvořák Miloš  -  Brno
190. (     48b. )     od 1985 do 1986 (   2 sezony )   Mikuláštík Pavel - Šedivý Jiří  -  Litvínov

190. (     48b. )     od 1982 do 1983 (   2 sezony )   Gajdůšek Stanislav - Mičkál Jaroslav  -  Rožnov p / R
192. (     47b. )     od 1994 do 1996 (   3 sezony )   Cveček Luboš - Diviš Milan  -  Šumperk
192. (     47b. )     od 1982 do 1987 (   4 sezony )   Behan Lubomír - Rausch Robert  -  Trnava
194. (     46b. )     od 1981 do 1982 (   2 sezony )   Pelikán Vilém - Samek Miroslav  -  Neratovice
194. (     46b. )     od 2012 do 2022 ( 11 sezon  )   Jíšová Jana - Jíše Zdeněk  -  Roudnice nad Labem

194. (     46b. )     od 1988 do 1990 (   2 sezony )   Kotina Pavel - Váchal Miroslav  -  Kladno
197. (     45b. )     od 1977 do 1979 (   3 sezony )   Pavličko Vladimír - Rusiňák Slavomil  -  Kežmarok
197. (     45b. )     od 1977 do 1980 (   3 sezony )   Štěpánek Ladislav - Havlas Zdeněk  -  Hradec Králové
197. (     45b. )     od 1997 do 1999 (   3 sezony )   Mráz Petr - Hruška Roman  -  České Budějovice
197. (     45b. )     od 1985 do 1986 (   2 sezony )   Kadeřábek Milan - Mencl Josef  -  Pardubice

201. (     44b. )     od 1977 do 1978 (   2 sezony )   Moravec Jan - Fiala Milan sen.  -  Plzeň
201. (     44b. )     od 1988 do 1988 (   1 sezona )   Krebs Pavel - Cerman Václav  -  Hejnice
203. (     43b. )     od 1990 do 1990 (   1 sezona )   Holman Jaroslav - Kubeček František  -  Teplice nad Metují
203. (     43b. )     od 1979 do 1980 (   2 sezony )   Liedl Viliam - Gatzi Viktor  -  Trnava
203. (     43b. )     od 1976 do 1980 (   5 sezon  )   Nagy Juraj - Nagyová Marta  -  Levice

203. (     43b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Kencl Zdeněk - Kenclová Zdeňka  -  Praha
203. (     43b. )     od 2006 do 2011 (   6 sezon  )   Gurniewicz Stanislaw - Halatka Gregorz  -  OSA Opole
203. (     43b. )     od 1984 do 1985 (   2 sezony )   Krebs Pavel - Markalous Evžen  -  Hejnice
209. (     42b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Vanýsek Jan - Drobná J.  -  Brno
209. (     42b. )     od 1980 do 1981 (   2 sezony )   Chaloupka Ladislav - Ruta Jan  -  Praha

211. (     41b. )     od 1990 do 1990 (   1 sezona )   Mlynek Dušan sen. - Rosecký Robert  -  Brno
211. (     41b. )     od 1998 do 1998 (   1 sezona )   Ludvík Jaromír - Škoda Ivan  -  Praha
211. (     41b. )     od 1987 do 1991 (   3 sezony )   Nosál Jaromír - Chládek Jaroslav  -  Žamberk
214. (     40b. )     od 1994 do 1995 (   2 sezony )   Vašátková Vedunka - Vašátko Luděk  -  Ústí nad Labem
214. (     40b. )     od 1977 do 1978 (   2 sezony )   Pelan Jindřich - Ondra Zdeněk  -  Adamov

214. (     40b. )     od 1993 do 1997 (   3 sezony )   Krejčíček Radim - Chvostkěvič Jaroslav  -  Ostrava
214. (     40b. )     od 2007 do 2009 (   3 sezony )   Kubíček Jan - Kubíček Jiří  -  Postřelmov
214. (     40b. )     od 1989 do 1990 (   2 sezony )   Brož Stanislav - Hrachovec Václav  -  Praha
214. (     40b. )     od 1985 do 1989 (   3 sezony )   Kotek Karel - Kotková Olga  -  Pardubice
214. (     40b. )     od 2022 do 2023 (   2 sezony )   Zdrubecký Radek - Petr Robert  -  ASK Poldi Kladno

214. (     40b. )     od 1999 do 1999 (   1 sezona )   Janečka Jaroslav - Poláček Ladislav  -  Vítkov
222. (     39b. )     od 1976 do 1978 (   3 sezony )   Bernátek Josef - Bernátek Miroslav  -  Otrokovice
223. (     38b. )     od 2016 do 2017 (   2 sezony )   Čejka Aleš - Dvorský Petr  -  BASK Brno
223. (     38b. )     od 2022 do 2023 (   2 sezony )   Petr Michal - Gottwald Michal  -  Praha
223. (     38b. )     od 1979 do 1980 (   2 sezony )   Bartoněk Ivan - Macík Ladislav  -  Brno

223. (     38b. )     od 1993 do 1994 (   2 sezony )   Duffková Milada - Bartoňová ???  -  Žirovnice
227. (     37b. )     od 1982 do 1983 (   2 sezony )   Zdrubecký Miroslav - Jeřábek Jiří  -  Kladno
227. (     37b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Dymáček Rudolf - Fiala Milan sen.  -  Horní Slavkov
229. (     36b. )     od 1982 do 1983 (   2 sezony )   Grumlík Lubomír - Nohavica Miroslav  -  Nový Jičín
229. (     36b. )     od 1984 do 1984 (   1 sezona )   Vanýsek Jan - Kasalý Bohuslav  -  Drnholec

229. (     36b. )     od 1982 do 1982 (   1 sezona )   Šeděnka Miroslav - Dužík Vladimír  -  Frýdek-Místek
229. (     36b. )     od 2019 do 2023 (   5 sezon  )   Paulů Jaromír ml. - Hrdina Vladimír  -  Horní Branná
229. (     36b. )     od 1981 do 1983 (   3 sezony )   Bohdan Jiří - Mačada Miroslav  -  Smolenice
234. (     35b. )     od 1996 do 1998 (   3 sezony )   Čecháček Leoš - Špinler Petr  -  Pardubice
234. (     35b. )     od 2013 do 2017 (   5 sezon  )   Gottwaldová Ivana - Gottwald Michal  -  Praha

234. (     35b. )     od 1981 do 1981 (   1 sezona )   Lisý Jan - Masopust ???  -  ???
234. (     35b. )     od 1992 do 1992 (   1 sezona )   Zeisová Hana - Šourek Ivan  -  Praha
234. (     35b. )     od 1989 do 1990 (   2 sezony )   Veselka Aleš - Mencl Josef  -  Žamberk
239. (     34b. )     od 1979 do 1984 (   3 sezony )   Franek Vladimír - Rusko Emil  -  Košice
239. (     34b. )     od 1977 do 1978 (   2 sezony )   Tomášek Karel - Kínský Tomáš  -  Plzeň

241. (     33b. )     od 1988 do 1992 (   3 sezony )   Svoreň Miloš - Jankovič Vladimír  -  Košice
241. (     33b. )     od 1986 do 1992 (   2 sezony )   Vytisk Ivan - Polešák Jan  -  Ostrava
241. (     33b. )     od 1998 do 2000 (   3 sezony )   Schubert David - Špaček Petr  -  Hrubá Skála
241. (     33b. )     od 1976 do 1977 (   2 sezony )   Brada František - Vrzal František  -  Plzeň
241. (     33b. )     od 1998 do 1999 (   2 sezony )   Zapletal Jiří - Šlachta Zdeněk  -  Karviná

246. (     32b. )     od 1992 do 1992 (   1 sezona )   Černý Karel - Černý Petr  -  Praha
247. (     31b. )     od 1978 do 1981 (   2 sezony )   Bečička Jaromír - Matoušek Václav  -  Litvínov
247. (     31b. )     od 2000 do 2001 (   2 sezony )   Zeiner Karel - Rambousek Jan  -  Praha
247. (     31b. )     od 1991 do 1994 (   3 sezony )   Otruba Petr - Otruba Zdeněk  -  Vladislav
247. (     31b. )     od 1977 do 1979 (   2 sezony )   Kotousová Jiřina - Kotous Karel  -  Horní Slavkov

247. (     31b. )     od 2009 do 2013 (   5 sezon  )   Magdolen Roman st. - Magdolen Roman ml.  -  Bánovce n/B
247. (     31b. )     od 1985 do 1986 (   2 sezony )   Vidlák Bohuslav - Malý Zdeněk  -  Plzeň
247. (     31b. )     od 1991 do 1991 (   1 sezona )   Leník Josef - Dužík Vladimír  -  Ostrava
254. (     30b. )     od 1979 do 1981 (   3 sezony )   Gregor Ján - Marenčik Ján  -  Košice
254. (     30b. )     od 2008 do 2011 (   4 sezony )   Morel Andrzej - Raj Agnieszka  -  OSA Opole

254. (     30b. )     od 1976 do 1977 (   2 sezony )   Pekárek Ctibor sen. - Pekárek Ctibor jun.  -  Piešťany
254. (     30b. )     od 2002 do 2004 (   3 sezony )   Csik Ladislav - Schindler František  -  Praha
254. (     30b. )     od 1981 do 1981 (   1 sezona )   Pohl Dušan - Fojtík Jozef  -  Košice
259. (     29b. )     od 1989 do 1989 (   1 sezona )   Czyž Roman - Krýgler Jiří  -  Hlučín
259. (     29b. )     od 2004 do 2006 (   3 sezony )   Beneš Lukáš - Jurča Tomáš  -  Brno

259. (     29b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Dobeš Václav - Dobeš Ladislav  -  Brno
262. (     28b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Drobný Ladislav - Zbožínek ???  -  Brno
263. (     27b. )     od 1992 do 1993 (   2 sezony )   Beroš Rostislav - Vandák Viliam  -  Trnava
263. (     27b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Kořének Josef - Hronek Václav  -  Valašské Meziříčí
265. (     26b. )     od 1985 do 1987 (   3 sezony )   Paal Ivan - Bošanský Karol  -  Bratislava

265. (     26b. )     od 1991 do 1991 (   1 sezona )   Vandák Viliam - Bodický Vladimír  -  Trnava
265. (     26b. )     od 2007 do 2008 (   2 sezony )   Rous Květoslav - Jíše Zdeněk  -  Roudnice nad Labem
268. (     25b. )     od 1986 do 1990 (   3 sezony )   Žlábek Vladimír - Zachař Ladislav  -  Zálší
268. (     25b. )     od 1982 do 1984 (   2 sezony )   Martinák František - Šupka Ladislav  -  Uherské Hradiště
268. (     25b. )     od 1998 do 2003 (   4 sezony )   Král Stanislav - Holas Jan  -  Tábor

271. (     24b. )     od 1980 do 1980 (   1 sezona )   Šourek Ivan - Dvořák ???  -  Praha
272. (     23b. )     od 2001 do 2005 (   4 sezony )   Bodický Vladimír - Bodický Michal  -  Brno
272. (     23b. )     od 1982 do 1982 (   1 sezona )   Kratochvíl Jiří sen. - Stránský Zdeněk  -  Brno
272. (     23b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Mezek Vlastimil - Masopust Petr  -  Chomutov
275. (     22b. )     od 1992 do 1992 (   1 sezona )   Hrdlovič Stanislav - Šnirc Stanislav  -  Bratislava

275. (     22b. )     od 2008 do 2008 (   1 sezona )   Mrštík Václav - Prošek Janek  -  Chlumec
275. (     22b. )     od 1989 do 1989 (   1 sezona )   Pácal Jaroslav - Šourek Ivan  -  Praha
275. (     22b. )     od 1996 do 1997 (   2 sezony )   Havlíček Petr - Vojáček Petr  -  Praha
275. (     22b. )     od 1987 do 1989 (   2 sezony )   Pěnka Zbyněk - Bureš Karel  -  Sezimovo Ústí
280. (     21b. )     od 1990 do 1990 (   1 sezona )   Fabiánek ??? - Mikeska ???  -  Brno

280. (     21b. )     od 2023 do 2023 (   1 sezona )   Hauft Radomír - Špaček Petr  -  
280. (     21b. )     od 2022 do 2023 (   2 sezony )   Žurek Vlastimil - Žurek Tomáš  -  
280. (     21b. )     od 1997 do 2000 (   3 sezony )   Vitouš Pavel - Vitouš Ondřej  -  Praha
284. (     20b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Ouhela Milan - Drásal Petr  -  Brno
284. (     20b. )     od 1982 do 1982 (   1 sezona )   Šerý Bohumil - Šerý Miroslav  -  Brno

284. (     20b. )     od 1977 do 1977 (   1 sezona )   Hrubec Přemysl - Lukeš Jaroslav  -  Praha
284. (     20b. )     od 1983 do 1983 (   1 sezona )   Kadeřábek Milan - Vavrys Oldřich  -  Pardubice
284. (     20b. )     od 1982 do 1986 (   2 sezony )   Englický Bohuslav - Rous Květoslav  -  Litvínov
284. (     20b. )     od 1989 do 1989 (   1 sezona )   Hordossy František - Recmaník ???  -  Havířov
284. (     20b. )     od 2009 do 2009 (   1 sezona )   Bodický Vladimír - Prošek Janek  -  Brno

291. (     19b. )     od 1984 do 1984 (   1 sezona )   Sedloň Josef - Sedloňová Hana  -  Náchod
291. (     19b. )     od 1991 do 1993 (   2 sezony )   Štefek Petr - Sýkora Zdeněk  -  Ostrava
291. (     19b. )     od 1991 do 1991 (   1 sezona )   Zvonček Peter - Hrdlovič Stanislav  -  Bratislava
291. (     19b. )     od 1980 do 1984 (   2 sezony )   Pavličko Vladimír - Pavličko Jozef  -  Kežmarok
291. (     19b. )     od 1992 do 1992 (   1 sezona )   Krebs ??? - Beneš Bohuslav  -  ???

291. (     19b. )     od 1982 do 1984 (   2 sezony )   Hrubý Jaroslav - Muff Vladimír  -  Hradec Králové
291. (     19b. )     od 1988 do 1990 (   2 sezony )   Hrubý Jaroslav - Schindler František  -  Hradec Králové
291. (     19b. )     od 1986 do 1986 (   1 sezona )   Pásler Jan - Trtík Pavel  -  Náchod
299. (     18b. )     od 2023 do 2023 (   1 sezona )   Klasová Zuzana - Klasa Martin  -  AMK Hlučín
299. (     18b. )     od 1978 do 1978 (   1 sezona )   Vidlák Bohuslav - Žalud Václav  -  Plzeň

299. (     18b. )     od 2022 do 2023 (   2 sezony )   Richtr Roman - Fabián Vladimír  -  
299. (     18b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Pospiech Cyril - Šikrla Jozef  -  Piešťany
299. (     18b. )     od 1981 do 1981 (   1 sezona )   Kašpar František - Douša František  -  Hořovice
299. (     18b. )     od 1979 do 1983 (   2 sezony )   Muller Jiří - Hacura Josef  -  Trnava
299. (     18b. )     od 1985 do 1985 (   1 sezona )   Vyskočil František - Andresíková Jitka  -  Praha

306. (     17b. )     od 1982 do 1982 (   1 sezona )   Stašík Jan - Vítek Milan  -  Mladá Boleslav
306. (     17b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Rosendorf Jindřich - Nová Anna  -  Tábor
306. (     17b. )     od 2015 do 2015 (   1 sezona )   Mašek Petr - Prošek Janek  -  AMK Teplice n/Metují
306. (     17b. )     od 1992 do 1992 (   1 sezona )   Rajnoch Vladimír - Vidlák Bohuslav  -  Plzeň
306. (     17b. )     od 1998 do 2001 (   3 sezony )   Ludvík Jiří - Kohoutek Bohumil  -  Praha

306. (     17b. )     od 1989 do 1989 (   1 sezona )   Bohuš ??? - Vyskoč ???  -  ???
312. (     16b. )     od 1989 do 1992 (   2 sezony )   Říhák Vladimír - Fuchsová ???  -  Brno
312. (     16b. )     od 1987 do 1987 (   1 sezona )   Pivoňka Josef - Burián Jiří  -  Praha
312. (     16b. )     od 2005 do 2005 (   1 sezona )   Pígl Aleš - Jíše Zdeněk  -  Roudnice nad Labem
312. (     16b. )     od 1977 do 1977 (   1 sezona )   Kolářová Věra - Kolář Josef  -  Praha

312. (     16b. )     od 1990 do 1990 (   1 sezona )   Carbol Jiří - Ševčík Pavel  -  Brno
312. (     16b. )     od 1991 do 1992 (   2 sezony )   Debnár František - Oslanec Peter  -  Liptovský Mikuláš
312. (     16b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Richter Miroslav - Kuzma ???  -  Leopoldov
319. (     15b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Mráz Miroslav - Topinka Karel  -  Litvínov
319. (     15b. )     od 1992 do 1992 (   1 sezona )   Hrabinec Milan - Tihlařík Roman  -  Uherské Hradiště

319. (     15b. )     od 1990 do 1990 (   1 sezona )   Bartoš Václav - Bartoš Vladimír  -  Praha
319. (     15b. )     od 1985 do 1986 (   2 sezony )   Lacina Robert - Littman Ladislav  -  Bratislava
319. (     15b. )     od 1983 do 1983 (   1 sezona )   Freiberk Vlastimil - Bydžovský Miroslav  -  Pardubice
319. (     15b. )     od 1982 do 1982 (   1 sezona )   Ledecký Ivan - Laštovička Tomáš  -  Praha
325. (     14b. )     od 2006 do 2006 (   1 sezona )   Baron Miroslav jun. - Kubíček Jiří  -  Postřelmov

325. (     14b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Hajduček Marián - Hajduček Vladimír  -  Košice
325. (     14b. )     od 1993 do 1993 (   1 sezona )   Váchal Miroslav - Zdrubecký Miroslav  -  Kladno
325. (     14b. )     od 1977 do 1977 (   1 sezona )   Skalník Jiří - Nesler Jan  -  Praha
325. (     14b. )     od 1980 do 1980 (   1 sezona )   Hrubý Jaroslav - Ježek Jiří  -  Hradec Králové
325. (     14b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Babický František - Lašťovka Miloslav  -  Chomutov

325. (     14b. )     od 1981 do 1981 (   1 sezona )   Šourek Ivan - Vyskočil František  -  Praha
325. (     14b. )     od 1982 do 1982 (   1 sezona )   Knebort Petr - Dvořák Milan  -  Hořovice
325. (     14b. )     od 1984 do 1984 (   1 sezona )   Holeček Leopold - Chládek Jaroslav  -  Žamberk
334. (     13b. )     od 1990 do 1990 (   1 sezona )   Pácal Miroslav - Žďárský ???  -  Nymburk
334. (     13b. )     od 1999 do 1999 (   1 sezona )   Pavelek Štěpán - Fiala Milan jun.  -  Plzeň

334. (     13b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Česák Josef - Kasalý Bohuslav  -  Plzeň
334. (     13b. )     od 1988 do 1988 (   1 sezona )   Šourek Ivan - Burián Jiří  -  Praha
338. (     12b. )     od 1983 do 1983 (   1 sezona )   Ullmann Bohumil - Ullmann Pavel  -  Praha
338. (     12b. )     od 1979 do 1979 (   1 sezona )   Beroš Rostislav - Barma Mikuláš  -  Bratislava
338. (     12b. )     od 1977 do 1977 (   1 sezona )   Křivonožka Václav - Faltýnek Stanislav  -  Brno

338. (     12b. )     od 1981 do 1981 (   1 sezona )   Jakeš Petr - Stránský Jaromír  -  Duchcov
338. (     12b. )     od 2001 do 2001 (   1 sezona )   Drobíková Dagmar - Drobík Zdeněk  -  Rychvald
338. (     12b. )     od 1982 do 1982 (   1 sezona )   Vanýsek Jan - Říhák Vladimír  -  Brno
338. (     12b. )     od 1988 do 1988 (   1 sezona )   Holub Miroslav - Brázda Zdeněk  -  Plzeň
338. (     12b. )     od 2006 do 2006 (   1 sezona )   Rous Květoslav - Kopeček Pavel  -  Most

338. (     12b. )     od 1982 do 1983 (   2 sezony )   Beroš Rostislav - Biznár Vojtěch  -  Bratislava
338. (     12b. )     od 1978 do 1978 (   1 sezona )   Mládek Petr - Dobeš Ladislav  -  Brno
338. (     12b. )     od 1992 do 1992 (   1 sezona )   Bodický Vladimír - Búci Milan  -  Bratislava
338. (     12b. )     od 1991 do 1992 (   2 sezony )   Slavkovský Libor - Linek Jaroslav  -  Kežmarok
350. (     11b. )     od 1980 do 1990 (   2 sezony )   Baričič Peter - Múčka Emil  -  Ivánka

350. (     11b. )     od 1978 do 1978 (   1 sezona )   Pauer Miloš - Lukeš Jaroslav  -  Praha
350. (     11b. )     od 2001 do 2001 (   1 sezona )   Vašica Josef - Čala Robert  -  Ostrava
350. (     11b. )     od 1991 do 1991 (   1 sezona )   Mrštík Václav - Uman Vladimír  -  Chlumec
350. (     11b. )     od 1990 do 1990 (   1 sezona )   Šnircová ??? - Šnirc Stanislav  -  Bratislava
350. (     11b. )     od 2012 do 2015 (   4 sezony )   Prášil Ludvík - Šodková Karin  -  Pretiox Přerov

350. (     11b. )     od 2023 do 2023 (   1 sezona )   Jára Miroslav - Kejval Jan  -  
350. (     11b. )     od 1985 do 1985 (   1 sezona )   Lebeda Vladimír - Kasalý Bohuslav  -  Praha
350. (     11b. )     od 2000 do 2000 (   1 sezona )   Prokopec Radim - Schindler František  -  Teplice nad Metují
350. (     11b. )     od 2007 do 2010 (   4 sezony )   Rambousek Jan - Rambousek Jiří  -  Praha
350. (     11b. )     od 1982 do 1983 (   2 sezony )   Bošanský Karol - Búci Milan  -  Bratislava

350. (     11b. )     od 2007 do 2007 (   1 sezona )   Zbytovský Pavel - Hlaváček Milan  -  Hlučín
350. (     11b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Stejskal Jan - Stejskal Jaroslav  -  Lanškroun
350. (     11b. )     od 1989 do 1989 (   1 sezona )   Schich ??? - Kadrman ???  -  Nový Jičín
364. (     10b. )     od 1991 do 1991 (   1 sezona )   Rubáš Josef sen. - Rubáš Josef jun.  -  Klatovy
364. (     10b. )     od 1984 do 1984 (   1 sezona )   Havel Jan - Havel Miroslav  -  Sezimovo Ústí

364. (     10b. )     od 2003 do 2005 (   3 sezony )   Janečka Jaroslav - Vašík Jiří  -  Vítkov
364. (     10b. )     od 1989 do 1989 (   1 sezona )   Bušovský ??? - Pavlačík ???  -  ???
364. (     10b. )     od 1980 do 1980 (   1 sezona )   Čillík František - Čillíková Jana  -  Košice
364. (     10b. )     od 1992 do 1992 (   1 sezona )   Koten Jaroslav - Voborný Miroslav  -  Brno
364. (     10b. )     od 1979 do 1979 (   1 sezona )   Knyttl Otakar - Knyttl Pavel  -  Žatec

364. (     10b. )     od 1981 do 1981 (   1 sezona )   Holman Oldřich - Svatoň Jiří  -  Pardubice
364. (     10b. )     od 1977 do 1977 (   1 sezona )   Citta Pavel - Cittová Ivana  -  Praha
364. (     10b. )     od 2022 do 2023 (   2 sezony )   Kozický Jiří - Kozická Olga  -  
364. (     10b. )     od 1983 do 1983 (   1 sezona )   Kašpar Ivan - Pauer Miloš  -  Praha
364. (     10b. )     od 2023 do 2023 (   1 sezona )   Klos Ondřej - Čala Robert  -  AMK Hlučín

376. (       9b. )     od 1977 do 1979 (   2 sezony )   Pospiech Cyril - Pospiechová Eva  -  Piešťany
376. (       9b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Cifra Dušan - Pastirik Alexander  -  Urmice
376. (       9b. )     od 2000 do 2000 (   1 sezona )   Čala Robert - Vašicová Hana  -  Ostrava
376. (       9b. )     od 1996 do 1996 (   1 sezona )   Dolejš ??? - Fiala Milan sen.  -  Plzeň
376. (       9b. )     od 1986 do 1986 (   1 sezona )   Krč Miloslav - Kozel Jiří  -  Zliv

376. (       9b. )     od 1995 do 1996 (   2 sezony )   Konášová Jaroslava - Konáš Václav  -  Praha
382. (       8b. )     od 2023 do 2023 (   1 sezona )   Rusiňák Peter st. - Rusiňák Peter ml.  -  AMK Spišská Bela
382. (       8b. )     od 1988 do 1988 (   1 sezona )   Franek Vladimír - Franek ???  -  Košice
382. (       8b. )     od 1987 do 1989 (   2 sezony )   Kraus Dušan - Balga Peter  -  Martin
382. (       8b. )     od 1994 do 1998 (   2 sezony )   Rajnoch Vladimír - Svobodová Helena  -  Plzeň

382. (       8b. )     od 1986 do 1987 (   2 sezony )   Pintér Július - Nagy Juraj  -  Kravany
382. (       8b. )     od 2015 do 2017 (   3 sezony )   Morel Andrzej - Morel Paulina  -  OSA Opole
382. (       8b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Vostrý František - Michálek Vladimír  -  Žatec
382. (       8b. )     od 1983 do 1983 (   1 sezona )   Med Václav - Oberfalcer Karel  -  České Budějovice
382. (       8b. )     od 1986 do 1988 (   2 sezony )   Pomšár Peter - Šnirc Stanislav  -  Bratislava

391. (       7b. )     od 2006 do 2006 (   1 sezona )   Kozel Jan - Janda ???  -  České Budějovice
391. (       7b. )     od 2022 do 2023 (   2 sezony )   Klár Zdeněk - Bidlová Tereza  -  
391. (       7b. )     od 1977 do 1977 (   1 sezona )   Pohl Dušan - Bohuš Štefan  -  Košice
391. (       7b. )     od 2010 do 2010 (   1 sezona )   Paňka Marek - Czuczwara Wojciech  -  OSA Opole
391. (       7b. )     od 1990 do 1990 (   1 sezona )   Matějus Miroslav - Matějus Pavel  -  

391. (       7b. )     od 2009 do 2011 (   3 sezony )   Babiánek Zdeněk - Prášil Ludvík  -  Přerov
391. (       7b. )     od 1982 do 1982 (   1 sezona )   Bednařík Igor - Gregor Ján  -  Košice
391. (       7b. )     od 1987 do 1989 (   2 sezony )   Žilínková Mária - Zvarová Eva  -  Bratislava
391. (       7b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Dovala Marián - Hroch Juraj  -  Bratislava
391. (       7b. )     od 1988 do 1992 (   2 sezony )   Tutko Jozef - Tutko Robert  -  Košice

391. (       7b. )     od 1979 do 1979 (   1 sezona )   Bohdan Stanislav - Holeček Jaroslav  -  Smolenice
391. (       7b. )     od 2023 do 2023 (   1 sezona )   Krzewski Maciej - Krzewski Mateusz  -  
391. (       7b. )     od 1978 do 1980 (   2 sezony )   Slavkovský Pavol - Klinko Marián  -  Ružomberok
404. (       6b. )     od 1977 do 1977 (   1 sezona )   Zvalo Dušan - Farkašovský Jozef  -  Nitra
404. (       6b. )     od 1993 do 1993 (   1 sezona )   Mrštík Václav - Krejčí Jan  -  Chlumec

404. (       6b. )     od 1994 do 1994 (   1 sezona )   Kluka Jaromír - Grepl František  -  Olomouc
404. (       6b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Brix Miloslav - Majetič Josef  -  Lanškroun
404. (       6b. )     od 1996 do 1996 (   1 sezona )   Vaňura Zdeněk - Placr Borek  -  Rožnov pod Radhoštěm
404. (       6b. )     od 2023 do 2023 (   1 sezona )   Křivánek Filip - Křivánek Jiří  -  
404. (       6b. )     od 1999 do 1999 (   1 sezona )   Jandl Jindřich - Hýška Milan  -  Kostomlaty

404. (       6b. )     od 1988 do 1988 (   1 sezona )   Majerčák František - Bečiarík Peter  -  Spišská Nová Ves
404. (       6b. )     od 1981 do 1981 (   1 sezona )   Brandejs Jaroslav - Brandejs Petr  -  Dobruška
413. (       5b. )     od 1991 do 1991 (   1 sezona )   Mlynek Dušan sen. - Mlynek Dušan jun.  -  Brno
413. (       5b. )     od 2002 do 2003 (   2 sezony )   Matonoha Vladimír - Hyneš Antonín  -  Žatec
413. (       5b. )     od 1985 do 1985 (   1 sezona )   Pácal Jaroslav - Šimková ???  -  Nymburk

413. (       5b. )     od 1992 do 1992 (   1 sezona )   Hlávková Helena - Feřtová Ludmila  -  Praha
413. (       5b. )     od 1989 do 1989 (   1 sezona )   Kratochvíl Jiří sen. - Bartoš ???  -  Brno
413. (       5b. )     od 1978 do 1978 (   1 sezona )   Punčochář Vladimír - Čihák Zdeněk  -  Plzeň
413. (       5b. )     od 1987 do 1987 (   1 sezona )   Lecjaks Václav - Fiala Milan sen.  -  Plzeň
413. (       5b. )     od 1999 do 1999 (   1 sezona )   Vávra ??? - Rous Květoslav  -  Litvínov

413. (       5b. )     od 1981 do 1981 (   1 sezona )   Kopřiva Jiří - Záleský Josef  -  Rakovník
413. (       5b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Slavkovský Pavol - Slavkovská Zuzana  -  Rožumberok
413. (       5b. )     od 2022 do 2022 (   1 sezona )   Mojžíšek Bronislav - Švábek Jakub  -  
413. (       5b. )     od 1984 do 1984 (   1 sezona )   Kozel Jan - Kozel Jiří  -  České Budějovice
413. (       5b. )     od 1982 do 1984 (   2 sezony )   Sliepka Stanislav - Hrebiček Dalimír  -  Nová Dubnica

426. (       4b. )     od 1997 do 1997 (   1 sezona )   Mrzena Václav - Rašková Jana  -  Říčany
426. (       4b. )     od 1980 do 1980 (   1 sezona )   Parkanyi Julius - Parkanyiová Olga  -  Košice
426. (       4b. )     od 1985 do 1985 (   1 sezona )   Žilínek Pavol - Žilínková Mária  -  Bratislava
426. (       4b. )     od 2023 do 2023 (   1 sezona )   Kubela Lukáš - Kubelová Alžběta  -  
426. (       4b. )     od 1991 do 1991 (   1 sezona )   Gasparetz ??? - Franko ???  -  ???

426. (       4b. )     od 1992 do 1992 (   1 sezona )   Hanyš Pavel - Novotný Josef  -  Lomnice nad Popelkou
426. (       4b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Hajduček - Hajduček   -  
426. (       4b. )     od 2003 do 2003 (   1 sezona )   Stulík ??? - Stulík ???  -  Most
426. (       4b. )     od 2008 do 2008 (   1 sezona )   Ostaficzuk Stefan - Czmielewski M.  -  OSA Opole
435. (       3b. )     od 2022 do 2022 (   1 sezona )   Žlábek Vladimír - Hrzán Vít  -  

435. (       3b. )     od 1988 do 1988 (   1 sezona )   Sliepka Stanislav - Kramárik ???  -  Nová Dubnica
435. (       3b. )     od 2023 do 2023 (   1 sezona )   Lamper Zdeno - Sabaka Ivan  -  
435. (       3b. )     od 2000 do 2000 (   1 sezona )   Jehlička ??? - Kozlík Karel  -  Tábor
435. (       3b. )     od 1980 do 1980 (   1 sezona )   Homola Jozef sen. - Homola Jozef jun.  -  Košice
435. (       3b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Strcula Štefan - Havlík Milan  -  Liptovský Mikuláš

435. (       3b. )     od 1999 do 1999 (   1 sezona )   Hodáčová Eva - Kozlík Karel  -  Tábor
435. (       3b. )     od 1982 do 1982 (   1 sezona )   Pospiech Cyril - Kostka Igor  -  Bratislava
443. (       2b. )     od 2007 do 2007 (   1 sezona )   Ostaficzuk Stefan - Morel Andrzej  -  OSA Opole
443. (       2b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Stejskal - Stejskal   -  
443. (       2b. )     od 1981 do 1981 (   1 sezona )   Galamboš Eugen - Zvodár Michal  -  Levice

443. (       2b. )     od 1980 do 1980 (   1 sezona )   Šebej Pavol - Šebej Peter  -  Prešov
443. (       2b. )     od 2018 do 2018 (   1 sezona )   Morel Andrzej - Jaworská Monika  -  OSA Opole
443. (       2b. )     od 1988 do 1988 (   1 sezona )   Drobný ??? - Podolinský ???  -  ???
443. (       2b. )     od 1998 do 1998 (   1 sezona )   Šindelář Břetislav - Kust Radek  -  Hradiště
443. (       2b. )     od 2023 do 2023 (   1 sezona )   Holub Igor - Veselá Kateřina  -  

443. (       2b. )     od 1983 do 1989 (   2 sezony )   Szceczina ??? - Szceczina. ???  -  ???
443. (       2b. )     od 1983 do 1983 (   1 sezona )   Kuruc ??? - Belončák ???  -  ???
443. (       2b. )     od 1991 do 1991 (   1 sezona )   Kuchár ??? - Kuchár ???  -  ???
443. (       2b. )     od 2013 do 2014 (   2 sezony )   Sobota Rudolf - Sobota Aleš  -  Mimon
443. (       2b. )     od 1989 do 1989 (   1 sezona )   Piussi Ján - Klinko Marián  -  Rožumberok

456. (       1b. )     od 1978 do 1978 (   1 sezona )   Čitáry Ivan - Čitáry Ladislav  -  Nitra
456. (       1b. )     od 1997 do 1997 (   1 sezona )   Frydrych Jaroslav - Nezbeda Petr  -  Pardubice
456. (       1b. )     od 1979 do 1979 (   1 sezona )   Bohdan Jiří - Valachovič František  -  Modranka
456. (       1b. )     od 1977 do 1977 (   1 sezona )   Maršálek Vladimír - Dubský ???  -  Praha
456. (       1b. )     od 1995 do 1995 (   1 sezona )   Svobodová Helena - Kalista Jiří  -  Plzeň

456. (       1b. )     od 1999 do 1999 (   1 sezona )   Vitouš Pavel - Vojáček Petr  -  Praha
456. (       1b. )     od 1990 do 1990 (   1 sezona )   Zeman ??? - Bodický Vladimír  -  Bratislava
456. (       1b. )     od 2006 do 2006 (   1 sezona )   Zbytovský Pavel - Baron Miroslav  -  Hlučín
456. (       1b. )     od 1992 do 1992 (   1 sezona )   Šandor ??? - Šandor ???  -  ???
456. (       1b. )     od 1994 do 1994 (   1 sezona )   Černohous Oldřich - Žáčková Jitka  -  Lanškroun

456. (       1b. )     od 1976 do 1976 (   1 sezona )   Mikolaj Rudolf - Siptak Miroslav  -  Žilina
456. (       1b. )     od 1988 do 1988 (   1 sezona )   Krasnanský ??? - Princ ???  -  ???
456. (       1b. )     od 2001 do 2001 (   1 sezona )   Janků Alois - Janků ???  -  Hořovice
456. (       1b. )     od 1986 do 1986 (   1 sezona )   Furdová ??? - Furda ???  -  ???
456. (       1b. )     od 2023 do 2023 (   1 sezona )   Šodková Kamila - Běloušková Karin  -  AMK Hlučín



_____________________________________________________________________________________________________________

vyhledávání v kartách jednotlivců: dle :     PŘÍJMENÍ   nebo    JMÉNA   nebo    BYDLIŠTĚ
_____________________________________________________________________________________________________________

FOTOGALERIE

VIDEOGALERIE

JEDNOTLIVCI - vyhledávání

JEDNOTLIVCI

Historické pořadí účastníků Mistrovství ČR v AOS a BOAS

POSÁDKY

Historické pořadí posádek Mistrovství ČR v AOS a BOAS

MEDAILISTÉ MČR

Medailisté mistrovství od r. 1976

MISTROVSTVÍ ČR (ČSSR)

Celkové tabulky od r. 1976

MISTROVSTVÍ DRUŽSTEV

Medailisté mistrovství družstev

ARCHÍV VÝSLEDKŮ

Výsledkové listiny od r. 2004

ARCHÍV ROČENEK

Ročenky a její přílohy